Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

iCarly'nin haftaya çıkacak bölümü iOMG (Dizinin en önemli bölümü)

+9
sam_merve
onurlax
aleyna35
nisa buket
The Doctor
scorpionss
◊ƒοx◊
MirandaC.kolik
NicKids
13 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
NicKids
Yönetici
Yönetici
NicKids

Paylaşım Puanı : 1953

iCarly'nin haftaya çıkacak bölümü iOMG (Dizinin en önemli bölümü) - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: iCarly'nin haftaya çıkacak bölümü iOMG (Dizinin en önemli bölümü)   iCarly'nin haftaya çıkacak bölümü iOMG (Dizinin en önemli bölümü) - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Nis. 06, 2011 10:23 pm

Konunun ilk mesajı :

Haftaya Amerika'da iOMG adında bir bölüm yayınlanacak ve gerçekten çok önemli bir bölüm. iCarly'de herşey değişecek. Oldukça önemli bir bölüm.

Dan Shneider bunun hakkında sürekli bilgiler veriyor. Güncel bilgileri ve bölüm hakkında bildiklerinizi buradan yazabilirsiniz.

YazarMesaj
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

Paylaşım Puanı : 4672

iCarly'nin haftaya çıkacak bölümü iOMG (Dizinin en önemli bölümü) - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: iCarly'nin haftaya çıkacak bölümü iOMG (Dizinin en önemli bölümü)   iCarly'nin haftaya çıkacak bölümü iOMG (Dizinin en önemli bölümü) - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 25, 2011 10:12 pm

sam_merve demiş ki:
iparty with victorious bile daha gösterilmedi sadece videoları gösteriliyor icarly.comda
idate sam&freddie ne zaman yayına girer onu bilmiyorum ama iparty with victorious haziranda gösterilcek

10 haziranda çıkıcak iParty with victorious bölümü buda ondan sonraki haftalarda çıkar belki
sam_merve
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
sam_merve

Paylaşım Puanı : 129

MesajKonu: Geri: iCarly'nin haftaya çıkacak bölümü iOMG (Dizinin en önemli bölümü)   iCarly'nin haftaya çıkacak bölümü iOMG (Dizinin en önemli bölümü) - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mayıs 26, 2011 1:01 pm

evt ama inşallah çok geç çıkmaz
Selin Kress
Üye
Üye
Selin Kress

Paylaşım Puanı : 41

MesajKonu: Geri: iCarly'nin haftaya çıkacak bölümü iOMG (Dizinin en önemli bölümü)   iCarly'nin haftaya çıkacak bölümü iOMG (Dizinin en önemli bölümü) - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mayıs 31, 2011 3:31 pm

Dero demiş ki:
Hayır Freddie Sam'e aşık olmasın bence.Onların kavgaları falan güzel:) Bence sonuna kadar Creddie:)

Bence de.Çünkü biz iCarly'yi ilk izlediğimizde Sam Freddie'ye acı çektiriyordu.Ve Freddie de Carly'ye aşıktı.Yine eskisi gibi devam etsin.Ölümüne Creddie Smile
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

Paylaşım Puanı : 3799

MesajKonu: Geri: iCarly'nin haftaya çıkacak bölümü iOMG (Dizinin en önemli bölümü)   iCarly'nin haftaya çıkacak bölümü iOMG (Dizinin en önemli bölümü) - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mayıs 31, 2011 3:58 pm

Selin Kress demiş ki:
Dero demiş ki:
Hayır Freddie Sam'e aşık olmasın bence.Onların kavgaları falan güzel:) Bence sonuna kadar Creddie:)

Bence de.Çünkü biz iCarly'yi ilk izlediğimizde Sam Freddie'ye acı çektiriyordu.Ve Freddie de Carly'ye aşıktı.Yine eskisi gibi devam etsin.Ölümüne Creddie Smile

Yani bencede ben Sam'i Freddie'ye sataşırken çok komik buluyorum sevgili olmasınlar gerçektente onların sataşmaları bizlere yetiyor zaten. Very Happy

Birde iOMG'un 2.kısmı ''iDate Sam & Freddie'' iPart with Victorious ile aynı günde yayındalar yani 11 Haziran Cumartesi günü ben Victorious şöyle bir 2-3.bölümlerini çevirip koyduktan sonra inşallah iParty with Victorious'u da koyarım önce bir diziyi tanıyalım sonra bu bölüm olacak.

iOMG'un 2.kısmı çıkınca hemen çevirmeyi düşünüyorum sonra zaten sitemizde olur.Very Happy
Dero
Deneyimli üye
Deneyimli üye

Paylaşım Puanı : 977

MesajKonu: Geri: iCarly'nin haftaya çıkacak bölümü iOMG (Dizinin en önemli bölümü)   iCarly'nin haftaya çıkacak bölümü iOMG (Dizinin en önemli bölümü) - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mayıs 31, 2011 4:47 pm

Kaç yıldır aynı sezonlardayız nrdeyse.Her gün aynı bölümler kanalda dönüp dolaşıyor.Bir türlü yeni bölümlere geçemediler.Bu yönden nick'e çok kızıyorum Evil or Very Mad
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: iCarly'nin haftaya çıkacak bölümü iOMG (Dizinin en önemli bölümü)   iCarly'nin haftaya çıkacak bölümü iOMG (Dizinin en önemli bölümü) - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mayıs 31, 2011 5:02 pm

Dero demiş ki:
Kaç yıldır aynı sezonlardayız nrdeyse.Her gün aynı bölümler kanalda dönüp dolaşıyor.Bir türlü yeni bölümlere geçemediler.Bu yönden nick'e çok kızıyorum Evil or Very Mad

O halde bilki yalnız değilsin...
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: iCarly'nin haftaya çıkacak bölümü iOMG (Dizinin en önemli bölümü)   iCarly'nin haftaya çıkacak bölümü iOMG (Dizinin en önemli bölümü) - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mayıs 31, 2011 9:04 pm

scorpionss demiş ki:
Dero demiş ki:

O halde bilki yalnız değilsin...

Biz zaten bu şikayette hep bulunuyoruz.
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: iCarly'nin haftaya çıkacak bölümü iOMG (Dizinin en önemli bölümü)   iCarly'nin haftaya çıkacak bölümü iOMG (Dizinin en önemli bölümü) - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mayıs 31, 2011 9:10 pm

ama sitede scorpionss sayesinde nickelodeonun bizden geri bıraktığı dizilerini izleyebiliyoruz teşekkür ederiz Smile
sam_merve
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
sam_merve

Paylaşım Puanı : 129

MesajKonu: Geri: iCarly'nin haftaya çıkacak bölümü iOMG (Dizinin en önemli bölümü)   iCarly'nin haftaya çıkacak bölümü iOMG (Dizinin en önemli bölümü) - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mayıs 31, 2011 9:20 pm

oylama da creddie mi kazandı seddiemi?
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: iCarly'nin haftaya çıkacak bölümü iOMG (Dizinin en önemli bölümü)   iCarly'nin haftaya çıkacak bölümü iOMG (Dizinin en önemli bölümü) - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mayıs 31, 2011 10:17 pm

emremanginer demiş ki:
ama sitede scorpionss sayesinde nickelodeonun bizden geri bıraktığı dizilerini izleyebiliyoruz teşekkür ederiz Smile

Yorumun için teşekkür ederim emremanginer,sitemizde Waverly Büyücüleri 4.sezon Türkçe altyazılı olarak sadece bu sitede onu çeviriyorum başladım.
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: iCarly'nin haftaya çıkacak bölümü iOMG (Dizinin en önemli bölümü)   iCarly'nin haftaya çıkacak bölümü iOMG (Dizinin en önemli bölümü) - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mayıs 31, 2011 10:21 pm

Yani kardeş olarak karışık çeviriyorum.Victorious,Big Time Rush,iCarly ve şimdi de Waverly Büyücüleri.Haziran'ın ortalarında daha sık uğraşıcağım.Bölüm olarak biz dublaj beklersek özellikle Nickledeon için ben deyim 2 milyon yıl sen de 10 milyon yıl anlayın artık işte ne kadar geri olduğumuzu ve halen bir hareket gösterilmediğini bu yüzden en azından altyazıyla bir şekilde bölümleri çevirirken hem izlemiş oluyorum hem de Türkiye için bir ilk yapıyorum.Very Happy

Birde benim kızdığım Disney Channel değil çünkü şahidimde Cuma günleri ve hafta sonları feci yeni bölüm yapıyorlar yani ellerinden gelse hemen yetişecekler ( Haydi Çalkala dizisi ama çok geride kaldı.) Nickledeon eskiden Zoey 101 3.sezon yayınlıyordu bitti tamam madem yeni sezona geçtiniz 1 hafta mola hakkınız o kadarı ama bu kaç hafta oldu daha 4.sezon başlamadı bu Cumartesi başlamasını umuyorum.Disney ve Nickledeon dizilerini yakında inşallah hep karışık çeviriceğim Disney'de geri miyiz? Hayır ama sırf izleyebilmek için,Nickledeon'da geri miyiz? '' Ah,ne diyorsun şaka mı bu bunu bebek bile bilir gidin öğretin herşey o kanal her daim geri'' ve sırf izlemek için.Smile

iCarly'nin haftaya çıkacak bölümü iOMG (Dizinin en önemli bölümü)
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» iOMG bölümü sitede varmı ?
» İcarly 4.SEZON
» iCarly 'iOMG' Özel Bölüm Tanıtım Videosu
» iCarly iOMG Serisi 4 Kısımlık Olacakmış! + Resim
» 2012'de iCarly'nin 5.Sezonu Çıkacak!