Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Yardımlarınızı bekliyorum :)

2 posters
YazarMesaj
FrozennFire
Yeni Üye
Yeni Üye
FrozennFire

Paylaşım Puanı : 5

Yardımlarınızı bekliyorum :) Empty
MesajKonu: Yardımlarınızı bekliyorum :)   Yardımlarınızı bekliyorum :) Icon_minitimeCuma Şub. 25, 2011 11:54 pm

Merhaba...
Kafama takılan şey : gothic resimlerle ilgili bir konu açmak istiyorum. Öyle 5-10 tane resim değil... 250-500 civarı resmin bulunduğu. Fakat nereye açacağım bilmiyorum Sad
Ayrıca eğer konuyu açarsam 5'er 5'er postlara bölmeyi düşünüyorum. Çünkü başka bir forumda topluca açtığımda insanlar konuya giremiyordu çok fazla fotoğraf var diye. "Post kasıyor" diyenler mutlaka olacak ama post önemli değil benim için scratch Sorun olur mu sizler için ? Smile
Birisi yardım edebilir mi ? Shocked
SinEnis
Moderatör
Moderatör
SinEnis

Paylaşım Puanı : 3554

Yardımlarınızı bekliyorum :) Empty
MesajKonu: Geri: Yardımlarınızı bekliyorum :)   Yardımlarınızı bekliyorum :) Icon_minitimeC.tesi Şub. 26, 2011 12:15 am

Resimleri ''Serbest Köşe''ye paylaşa bilirsin.

Yardımlarınızı bekliyorum :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yardımınızı bekliyorum
» Çalışmalarım (yorumlarınızı bekliyorum)
» Yaptığım Rütbeler (Yorumlarınızı Bekliyorum)