Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Nickelodeon'da daha neler göreceğiz?

+4
karahankara
!drake bell!
NicKids
JeRo
8 posters
YazarMesaj
JeRo
Moderatör
Moderatör
JeRo

Paylaşım Puanı : 666

Nickelodeon'da daha neler göreceğiz? Empty
MesajKonu: Nickelodeon'da daha neler göreceğiz?   Nickelodeon'da daha neler göreceğiz? Icon_minitimePaz Ocak 09, 2011 9:10 pm

[b]Kanalları gezinirken Nickelodeon'da Patito Feo adlı dizi başlayacağını gördüm.Daha ne görebilirim.Dizinin 316 bölümü var.1.si bunları yayınlamaz daha kendi klasiklerini yayınlamaktan aciz bir kuruluş.2.si bu nedir kimi beğenir kimi beğenmez bir çocuk kanalı yakışır mı?Gençlik dizisi beklerdik,o da olmadı klasik ya da diğer ülkelerde yayınladığı Team Galaxy,Winx Club ve gençlik dizileri gibi şeyler beklerdik.Nickelodeon artık bitti arkadaşlar.Nickelodeon değil bu sattılar mı ne yaptılarsa bu dizi ATV'de yayınlandı,Smart Çocuk'ta yayınlandı pempe dizi gibi birşey.Hiç izlemedim bile...Biz ne bekliyoruz o ne rezillikler gösteriyor.Artık yeni şeylerin eklenmesine karşıyım eskisi gibi Rugrats,All Grown up gibi çizgifilmler yayınlansın.Yayınlanmayan bölümlerini yayınlasın Türkiye'de yayınlanmayan klasiklerinden Doug'u yayınlasın.İyice saçmaladılar.Bizim ülkemizde yayın yapan yabancı kanallar hep bir dandiklik.Cartoon Network,TNT(bozulacak yakında),Nickelodeon,Fox gibi.Kanalların içeriği kalkıyor,yayınlanmıyor,başka kanalda yayınlıyor.Winx Club mesele Cartoon Network ve Nickelodeon gibi kanallarda yayınlanıyor normalde.CN'nin Türkiye'deki sahibi dağıtımcılıkta Winx Club'u Smart Çocuk'ta yayınlıyor.Bununla birlikte Batman,Atom karınca,MetaJets gibi çizgifilmer CN'de yayınlanmalı...

Her neyse konu dışına çıktım.Nickelodeon'un gidişatı iyi değil tek diyebileceğim bu.Yeni bölümler eklemişler gece oturup Rugrats'ı seyrettim bu yaşımda komik ama özledim 1 seneden fazla seyretmedim.Haber vermiyorlar ama geceleri nick'e baktım ve çizgifilmlerin hiç izlemediğim bölümlerini gördüm.Bunların yerine Patitomuş,konuşan hayvanlarmış,Flash ve Dash'mış hiç gerek yok bence.Popüler bile değiller.Nick'in diğer ülkelerde yayınladıklarına bakın bi buna bakın Jetix'te yayınlanan Team Glaxy daha iyi,Winx Club mu daha popüler şimdi Nickin yayınladığı yeni programlardan...
NicKids
Yönetici
Yönetici
NicKids

Paylaşım Puanı : 1953

MesajKonu: Geri: Nickelodeon'da daha neler göreceğiz?   Nickelodeon'da daha neler göreceğiz? Icon_minitimePaz Ocak 09, 2011 10:36 pm

1.si Nickelodeon iCarly'i dublajlayıp ilk gösterimini CNBC-E'de yapıyor.

2. si Zoey 101'in her hafta yeni bölümü veriliyor.

3.sü Patito Feo çok popüler bir dizi.

Tabii ki herkesin görüşü kendine, senin fikirlerine de saygı duyarım Smile
!drake bell!
Deneyimli üye
Deneyimli üye
!drake bell!

Paylaşım Puanı : 351

MesajKonu: Geri: Nickelodeon'da daha neler göreceğiz?   Nickelodeon'da daha neler göreceğiz? Icon_minitimePaz Ocak 09, 2011 11:19 pm

evet.Zevkler ve renkler tartışamaz
JeRo
Moderatör
Moderatör
JeRo

MesajKonu: Geri: Nickelodeon'da daha neler göreceğiz?   Nickelodeon'da daha neler göreceğiz? Icon_minitimePtsi Ocak 10, 2011 2:13 pm

[b]Zaten belirtmişim ''kimi beğenir kimi beğenmez'' ama dandik bir program.Ben beğenmedim hiç gençlik dizisine benzetemedim.Diğer ülkelerde yayınlanan gençlik dizileriyle Patitoyu karşılaştırın hele.Parti hayvanlarıymış,son eklenen programlarmı onlar diğer nicklerdede var ama ithal olarak alınan programlar daha iyi.Onları yayınlasın ithal alsın dedik Patito çıktı..Yarın yerli yapım istesek Seda Sayan sabah programı çıkar.
karahankara
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 9

MesajKonu: Geri: Nickelodeon'da daha neler göreceğiz?   Nickelodeon'da daha neler göreceğiz? Icon_minitimePtsi Ocak 10, 2011 6:21 pm

CNBC-E'de hep önce bu biraz kötü bana göre.
Hunter98
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 3

MesajKonu: Geri: Nickelodeon'da daha neler göreceğiz?   Nickelodeon'da daha neler göreceğiz? Icon_minitimeSalı Ocak 25, 2011 3:24 pm

Moderatör'e katılıyorum. Zoey 101, Drake&Josh, ICarly bunlar birlikte yayınlanıyordu ama Patito'nun bunlarla alakası yok!
elfinitty
Üye
Üye
elfinitty

Paylaşım Puanı : 78

MesajKonu: Geri: Nickelodeon'da daha neler göreceğiz?   Nickelodeon'da daha neler göreceğiz? Icon_minitimeCuma Ocak 28, 2011 4:49 pm

Bence de Nick Türkiye'de sadece Nickelodeon dizisi yayınlanmalı.Ayrıca Patito Feo dizisindeki bazı olaylar bir çocuk kanalında olmaya pek yakışmıyor.Bu kanalı izleyenler arasında 13-18 yaş arası çoğunlukta olsa bile(ki hiç sanmıyorum) ,5 yaşında çocuklar da var bunu düşünmeleri gerek.
Snifer
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
Snifer

Paylaşım Puanı : 1037

MesajKonu: Geri: Nickelodeon'da daha neler göreceğiz?   Nickelodeon'da daha neler göreceğiz? Icon_minitimeCuma Ocak 28, 2011 5:37 pm

Biz İzliyoruz. Çok Saçma Sapan Şeyler Veriliyor. Çocuklar İçin Sabah Yayını Yapılmakta. Patito Feo dan Nefret Ediyorum. Bence Nick Türkiye Silkelenip Adam Akıllı Yayınlar Yapmalı .
SinEnis
Moderatör
Moderatör
SinEnis

Paylaşım Puanı : 3554

MesajKonu: Geri: Nickelodeon'da daha neler göreceğiz?   Nickelodeon'da daha neler göreceğiz? Icon_minitimeCuma Ocak 28, 2011 7:11 pm

Snifer demiş ki:
Biz İzliyoruz. Çok Saçma Sapan Şeyler Veriliyor. Çocuklar İçin Sabah Yayını Yapılmakta. Patito Feo dan Nefret Ediyorum. Bence Nick Türkiye Silkelenip Adam Akıllı Yayınlar Yapmalı .
Kesinlikle katılıyorum.
JeRo
Moderatör
Moderatör
JeRo

MesajKonu: Geri: Nickelodeon'da daha neler göreceğiz?   Nickelodeon'da daha neler göreceğiz? Icon_minitimePaz Mart 06, 2011 12:23 am

Snifer demiş ki:
Katılıyorum.2. bir kanal açıp eskileride orada yayınlamalılar da...

Nickelodeon'da daha neler göreceğiz?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» patito feo nickelodeonda
» Bugün neler oldu ? 19 Temmuz 2010
» Doğduğun Gün Neler Olmuş ?
» Zoey 101 'Dance Contest' Bölümü 19 Mart Cumartesi Nickelodeonda!
» Bilgisayar masanızın üzerinde neler var?