Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Ricky Sprocket Tanıtım

4 posters
YazarMesaj
JeRo
Moderatör
Moderatör
JeRo

Paylaşım Puanı : 666

Ricky Sprocket Tanıtım Empty
MesajKonu: Ricky Sprocket Tanıtım   Ricky Sprocket Tanıtım Icon_minitimeÇarş. Nis. 14, 2010 6:40 pm

Ricky Sprocket Tanıtım Ricky%20Sprocket

Karşınızda dünyanın en ünlü en popüler çocuk yıldızı “Ricky Sprocket” ... Her çocuğun hayalini kurduğu bir hayatı ve binlerce hayranı var. İnanılmaz ünlü ve zengin. İyi bir oyuncu ve örnek bir çocuk. Filmleri bir numara. Yakışıklı değil ama çok sevimli. Karmaşık show dünyası içinde sıradan bir çocuk olarak büyümeye çalışan Ricky’nin başı ödevleri ve kızkardeşi ile dertte. Yani sizden ve bizden pek bir farkı yok.

Türkiye’de ilk kez yayınlanacak çizgi dizinin ilk bölümünde kahramanımız çekimlerde rol arkadaşı ile öpüşeceğini öğreniyor. Ricky hayatında ilk kez bir kızla öpüşeceği için telaşlanıyor ve arkadaşlarından yardım istiyor. İmdadına ise babası yetişiyor. Erkek erkeğe konuşmak bakalım ne kadar işine yarayacak?
Snifer
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
Snifer

Paylaşım Puanı : 1037

MesajKonu: Geri: Ricky Sprocket Tanıtım   Ricky Sprocket Tanıtım Icon_minitimeÇarş. Nis. 14, 2010 6:40 pm

Ricki'nin Kardeşi Aynı Benim Kardeşime Benziyo Very Happy
ZeyneP*
Moderatör
Moderatör
ZeyneP*

Paylaşım Puanı : 493

MesajKonu: Geri: Ricky Sprocket Tanıtım   Ricky Sprocket Tanıtım Icon_minitimeÇarş. Nis. 14, 2010 6:42 pm

Snifer demiş ki:
Ricki'nin Kardeşi Aynı Benim Kardeşime Benziyo Very Happy
Hakaret ediyosun yanlııız. Razz
Snifer
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
Snifer

Paylaşım Puanı : 1037

MesajKonu: Geri: Ricky Sprocket Tanıtım   Ricky Sprocket Tanıtım Icon_minitimeÇarş. Nis. 14, 2010 7:24 pm

Ahh Ahh Bi Tanısan Very Happy
qothic_bela
Üye
Üye
qothic_bela

Paylaşım Puanı : 79

MesajKonu: Geri: Ricky Sprocket Tanıtım   Ricky Sprocket Tanıtım Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 10:58 pm

Very Happy Laughing

Ricky Sprocket Tanıtım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ricky Sprocket Türkçe İzle: Vicky Sprocket Bölümü
» Ricky Sprocket Türkçe İzle: Hangi Ricky Bölümü
» Ricky Sprocket Resimleri
» Ricky Sprocket İZle!!
» Ricky Sprocket Ayrıntılı