Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Naruto Çizimim

+3
ateşsutoprak
NoBoDy
WildKids
7 posters
YazarMesaj
WildKids
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
WildKids

Paylaşım Puanı : 1172

Naruto Çizimim Empty
MesajKonu: Naruto Çizimim   Naruto Çizimim Icon_minitimeC.tesi Ara. 11, 2010 9:41 pm

Naruto Çizimim Resim014a

daha yeniyim ama değerlendirilmeye açığım

En son WildKids tarafından C.tesi Ara. 11, 2010 9:44 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
NoBoDy
Deneyimli üye
Deneyimli üye
NoBoDy

Paylaşım Puanı : 371

Naruto Çizimim Empty
MesajKonu: Geri: Naruto Çizimim   Naruto Çizimim Icon_minitimeC.tesi Ara. 11, 2010 9:42 pm

resmi göremiyorum .
WildKids
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
WildKids

Naruto Çizimim Empty
MesajKonu: Geri: Naruto Çizimim   Naruto Çizimim Icon_minitimeC.tesi Ara. 11, 2010 9:43 pm

dÜZELTİYORUM
NoBoDy
Deneyimli üye
Deneyimli üye
NoBoDy

Naruto Çizimim Empty
MesajKonu: Geri: Naruto Çizimim   Naruto Çizimim Icon_minitimeC.tesi Ara. 11, 2010 9:54 pm

waw güzel lmuş emeğine sağlık
WildKids
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
WildKids

Naruto Çizimim Empty
MesajKonu: Geri: Naruto Çizimim   Naruto Çizimim Icon_minitimeC.tesi Ara. 11, 2010 9:56 pm

daha acemiyim ama sağol
NoBoDy
Deneyimli üye
Deneyimli üye
NoBoDy

Naruto Çizimim Empty
MesajKonu: Geri: Naruto Çizimim   Naruto Çizimim Icon_minitimeC.tesi Ara. 11, 2010 10:00 pm

sen benim çizimlerimi görsen kendini profesyonel sanırdın Very Happy
ateşsutoprak
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
ateşsutoprak

Paylaşım Puanı : 229

Naruto Çizimim Empty
MesajKonu: Geri: Naruto Çizimim   Naruto Çizimim Icon_minitimeC.tesi Ara. 11, 2010 11:32 pm

bakarak mı çizdin?
WildKids
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
WildKids

Naruto Çizimim Empty
MesajKonu: Geri: Naruto Çizimim   Naruto Çizimim Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 12:19 am

evet ama kopya yok
toph784
Deneyimli üye
Deneyimli üye
toph784

Naruto Çizimim Empty
MesajKonu: Geri: Naruto Çizimim   Naruto Çizimim Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 1:14 pm

Bakarak çizmek yetenek değildir.Seni aşağılamaya çalışmıyorum güzel olmuş, bakarak çizmekle de kendini geliştirebilirsin ama yeterli olmaz.Hep sabit birşeyde takılı kalırsın.Sana önerim,çizeceğin karakterin giysilerini, göz stilini..vb. özelliklerini bir yere not al(yazı olarak değil çizim olarak tabi xD).Önce bu not aldıklarını birleştirip çizmeye başla,zaten bir süre sonra elin alışır notlarına bakmana bile gerek kalmaz.Hatta daha çeşitli şeyler çizerek kendini geliştirirsen, bir süre sonra kendi aklından yarattığın karakterleri bile çizebilirsin~
Umarım yardımcı olabilmişimdir,tabi bu sadece bir öneri ~ Wink
WildKids
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
WildKids

Naruto Çizimim Empty
MesajKonu: Geri: Naruto Çizimim   Naruto Çizimim Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 1:23 pm

Sağol
Dero
Deneyimli üye
Deneyimli üye

Paylaşım Puanı : 977

Naruto Çizimim Empty
MesajKonu: Geri: Naruto Çizimim   Naruto Çizimim Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 2:56 pm

Toph, ama bakarak bile çizemeyenler var.Bunu da düşün.O zaman çizebilenlerinki ne oluyo? Ben her zaman bakarak çizin demiyorum ama bence 'yetenek değil' dememelisiniz.

Bu arada resim güzel olmuş ama nedense yüzünde bir farklılık var..
WildKids
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
WildKids

Naruto Çizimim Empty
MesajKonu: Geri: Naruto Çizimim   Naruto Çizimim Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 3:24 pm

biraz tombul olmuş ama kopya asla çekmem
SinEnis
Moderatör
Moderatör
SinEnis

Paylaşım Puanı : 3554

Naruto Çizimim Empty
MesajKonu: Geri: Naruto Çizimim   Naruto Çizimim Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 4:28 pm

bu resmi senin çizdiğine emin misin ben naruto yu ilk duyduğumda resimlerine bakmıştım google dan ve aynısı vardı bu resmin?
WildKids
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
WildKids

Naruto Çizimim Empty
MesajKonu: Geri: Naruto Çizimim   Naruto Çizimim Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 5:08 pm

ben çizdim istersen bir daha bak
abilgin
Üye
Üye
abilgin

Paylaşım Puanı : 53

Naruto Çizimim Empty
MesajKonu: Geri: Naruto Çizimim   Naruto Çizimim Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 6:29 pm

Keşke benmde böle yeteneklerim olsa
toph784
Deneyimli üye
Deneyimli üye
toph784

Naruto Çizimim Empty
MesajKonu: Geri: Naruto Çizimim   Naruto Çizimim Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 7:08 pm

Dero demiş ki:
Toph, ama bakarak bile çizemeyenler var.Bunu da düşün.O zaman çizebilenlerinki ne oluyo? Ben her zaman bakarak çizin demiyorum ama bence 'yetenek değil' dememelisiniz.

Bu arada resim güzel olmuş ama nedense yüzünde bir farklılık var..

Tabi ki,isteyen herkes resim çizebilir."Bence" bakarak çizmek yetenek değil,bu benim kişisel görüşüm ^^ Çünkü kendi hayal gücünü kullanmadan çizmek,başkasınınkinden yararlanmak bana göre bir süre sonra insanın yaratıcılığını köreltir~
SinEnis
Moderatör
Moderatör
SinEnis

Naruto Çizimim Empty
MesajKonu: Geri: Naruto Çizimim   Naruto Çizimim Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 7:23 pm

ben bakarak çizince bazen çizdiğim kişiyi yapamıyorum sonra gıcık oluyorum Very Happy bende sonra kendi kafamdan yarattığım karakterleri çiziyorum Very Happy
WildKids
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
WildKids

Naruto Çizimim Empty
MesajKonu: Geri: Naruto Çizimim   Naruto Çizimim Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 7:36 pm

ben daha düz çizgi bile çizemiyordum ama sonradan öğretmenimden ders aldım ilk kopyayla başladım yani çizdiklerimi resim olarak değilde alıştırma gibi kullanıyordum sonradan elim alıitı bakarak çizmeye başladım inşallah sonra bakmadan çizebilirim bu arada toph784 e katılmıyorum çünkü ısınma yapmadan spor yapabilirmisin
toph784
Deneyimli üye
Deneyimli üye
toph784

Naruto Çizimim Empty
MesajKonu: Geri: Naruto Çizimim   Naruto Çizimim Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 7:53 pm

WildKids demiş ki:
ben daha düz çizgi bile çizemiyordum ama sonradan öğretmenimden ders aldım ilk kopyayla başladım yani çizdiklerimi resim olarak değilde alıştırma gibi kullanıyordum sonradan elim alıitı bakarak çizmeye başladım inşallah sonra bakmadan çizebilirim bu arada toph784 e katılmıyorum çünkü ısınma yapmadan spor yapabilirmisin

Ayh anlatamadım kendimi xD Tabi ki ısınma yapmadan spor yapılmaz, alıştırma yapmadan da resim çizilmez.Ama alıştırmayı akıldan çizerek yapmak daha yararlıdır demek istiyorum Smile Sadece bir öneri xD Ben kendim çizerken edindiğim tecrübeleri aktarmaya çalıştım sadece ama sanırım yanlış anlaşılma oldu Question Smile
abilgin
Üye
Üye
abilgin

Paylaşım Puanı : 53

Naruto Çizimim Empty
MesajKonu: Geri: Naruto Çizimim   Naruto Çizimim Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 8:40 pm

Bilemiyorum ama bu kadar eliştirme derim.
toph784
Deneyimli üye
Deneyimli üye
toph784

Naruto Çizimim Empty
MesajKonu: Geri: Naruto Çizimim   Naruto Çizimim Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 8:47 pm

abilgin demiş ki:
Bilemiyorum ama bu kadar eliştirme derim.

Eleştirmiyorum, sadece fikrimi söyleyip kendisini geliştirebilmesi için yardımcı olmaya çalıştım.Kötü olmuş da demedim zaten silent Bu kadar karşı çıkacak kişi olduğunu bilseydim önerimi kendime saklardım. Embarassed
SinEnis
Moderatör
Moderatör
SinEnis

Naruto Çizimim Empty
MesajKonu: Geri: Naruto Çizimim   Naruto Çizimim Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 9:18 pm

WildKids demiş ki:
Naruto Çizimim Resim014a

daha yeniyim ama değerlendirilmeye açığım
wildkids bu resmi sen çizmedin google'den tekrar baktım bu çiziğin resme tıpatıp aynı senin kullandığın kağıttaki gölge yerleri bile aynı Shocked sen bu resmi google'den bulup buraya ben yaptım diye yazmışsın bu resmin çizeri bu linkte:http://www.dizitakip.net/forum/naruto_avatar_ve_digerleri_karakalemkendi_cizimlerim-t7020.0.html resimleri göremiye bilirsin üye olman gerekiyor çükü üye oldum ve baktım senin koyduğun resimle burdaki kişinin çizdiği resim tıpa tıp aynı
NoBoDy
Deneyimli üye
Deneyimli üye
NoBoDy

Naruto Çizimim Empty
MesajKonu: Geri: Naruto Çizimim   Naruto Çizimim Icon_minitimePtsi Ara. 13, 2010 7:26 am

Amanin aynısı affraid bnde merak edip üye oldum alttaki defter bile aynısı scratch
SinEnis
Moderatör
Moderatör
SinEnis

Naruto Çizimim Empty
MesajKonu: Geri: Naruto Çizimim   Naruto Çizimim Icon_minitimePtsi Ara. 13, 2010 10:21 am

NoBoDy demiş ki:
Amanin aynısı affraid bnde merak edip üye oldum alttaki defter bile aynısı scratch
aynı çünkü bu naruto resmini başka birisi çizdi WildKids'de ben yaptım diye buraya koymuş
NoBoDy
Deneyimli üye
Deneyimli üye
NoBoDy

Naruto Çizimim Empty
MesajKonu: Geri: Naruto Çizimim   Naruto Çizimim Icon_minitimePtsi Ara. 13, 2010 12:54 pm

Hiç beklemezdim gerçekten . ama belki bir yanlış anlaşılma vardır scratch
SinEnis
Moderatör
Moderatör
SinEnis

Naruto Çizimim Empty
MesajKonu: Geri: Naruto Çizimim   Naruto Çizimim Icon_minitimePaz Ocak 30, 2011 11:15 am

NoBoDy demiş ki:
Hiç beklemezdim gerçekten . ama belki bir yanlış anlaşılma vardır scratch
Nasıl bir yanlış anlama ola bilir?

Naruto Çizimim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Naruto Çizimim :3
» Naruto - Avatar Çizimim
» çizimim
» Çizimim
» L çizimim~