Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Nickchild Geri Döndü !!!

2 posters
YazarMesaj
nickchild
Yeni Üye
Yeni Üye
nickchild

Paylaşım Puanı : 31

Nickchild Geri Döndü !!! Empty
MesajKonu: Nickchild Geri Döndü !!!   Nickchild Geri Döndü !!! Icon_minitimeCuma Kas. 19, 2010 10:24 pm

Evet eski dostlarım yeni arkadaşlarım. İnşallah beni hatırlayanlar vardır diye umut ediyorum hatırlamassanızda boşverin nickler aynıysa ben hatırlarım zaten. Eskiden sitede bir RPG bölümü vardı çok iğren RP'ler yaptığımı hatırlıyorum. Siteden neden bir süre hatta çok uzun bir süre ayrıldın diye soranlara cevabım şu olacak "Rp'mi geliştirmek için uzunca bir süre yoktum." ve yolculuğum tamamlanıp siteye girmeyi denediğimde izini bile göremedim. Sadece Google'da çıkan alakasız siteler. Şimdi tekrar burada aranızdayım. Ve unutmayın. Bu sefer moderatör olma konusunda çok kararlıyım.

Hepinize koca bir merhaba Very Happy Razz
Nyx.
Moderatör
Moderatör
Nyx.

Paylaşım Puanı : 664

Nickchild Geri Döndü !!! Empty
MesajKonu: Geri: Nickchild Geri Döndü !!!   Nickchild Geri Döndü !!! Icon_minitimeSalı Eyl. 06, 2011 12:14 pm

Ben seni hatırlıyorum! Yani tam olarak kim olduğunu değil ama nickini felan hatılıyorum. Sen diğer sitede de vardın. ^_^

Nickchild Geri Döndü !!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» NeroStatic Geri Döndü
» Cengishan geri döndü (:
» Bugs Bunny ve Arkadaşları Ekranlara Geri Döndü
» Eski dostunuz geri döndü (Gerçi benden nefret ederdiniz)
» Siyah - Beyazlılar Çek deplasmanından avantajlı döndü