Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

www.oyuncu.net(forum ve 50 mesajım var)

+2
!drake bell!
oguzergin
6 posters
YazarMesaj
oguzergin
Üye
Üye
oguzergin

Paylaşım Puanı : 88

www.oyuncu.net(forum ve 50 mesajım var) Empty
MesajKonu: www.oyuncu.net(forum ve 50 mesajım var)   www.oyuncu.net(forum ve 50 mesajım var) Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 8:43 am

http://kraker-forum.yetkin-forum.comGelen 5 kişiyi moderotör yapıcağım.

En son oguzergin tarafından Salı Kas. 16, 2010 8:53 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
!drake bell!
Deneyimli üye
Deneyimli üye
!drake bell!

Paylaşım Puanı : 351

MesajKonu: Geri: www.oyuncu.net(forum ve 50 mesajım var)   www.oyuncu.net(forum ve 50 mesajım var) Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 8:50 am

ben üye oldum Very Happy
WildKids
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
WildKids

Paylaşım Puanı : 1172

MesajKonu: Geri: www.oyuncu.net(forum ve 50 mesajım var)   www.oyuncu.net(forum ve 50 mesajım var) Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 6:20 pm

Adi nin önde gidenisin konuyu görmedikmi sanıyorsun yok en iyi 3. siteyizde daha kaç üyen varda 3. oluyorsun hemde siteyi .net domainiyle tanıtıyorsun .net domaini ne kadar onu bile bilemezsin bizi kandırmaya çalışma yok en iyi siteyiz felan deme sitenin halini gördük sitrenin adıda abigilliyiz.yetkin-forum.com dalga mı geçiyorsun sen bize daha logon yok benim forumumda 1 günde 100 ü geçkin mesaj atıldı o zaman beni niye yazmadın 1. lere
oguzergin
Üye
Üye
oguzergin

MesajKonu: Geri: www.oyuncu.net(forum ve 50 mesajım var)   www.oyuncu.net(forum ve 50 mesajım var) Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 7:34 pm

WildKids demiş ki:
Adi nin önde gidenisin konuyu görmedikmi sanıyorsun yok en iyi 3. siteyizde daha kaç üyen varda 3. oluyorsun hemde siteyi .net domainiyle tanıtıyorsun .net domaini ne kadar onu bile bilemezsin bizi kandırmaya çalışma yok en iyi siteyiz felan deme sitenin halini gördük sitrenin adıda abigilliyiz.yetkin-forum.com dalga mı geçiyorsun sen bize daha logon yok benim forumumda 1 günde 100 ü geçkin mesaj atıldı o zaman beni niye yazmadın 1. lere
Benim forumum değil,ben orta derecede adminim o tamamen admin.Hem ben, forumumuz en iyidir demedim,benim için f
WildKids
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
WildKids

MesajKonu: Geri: www.oyuncu.net(forum ve 50 mesajım var)   www.oyuncu.net(forum ve 50 mesajım var) Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 10:36 pm

en iyi 3 dedin yalançı
oguzergin
Üye
Üye
oguzergin

MesajKonu: Geri: www.oyuncu.net(forum ve 50 mesajım var)   www.oyuncu.net(forum ve 50 mesajım var) Icon_minitimePtsi Kas. 08, 2010 5:54 pm

Ayrıca ilk başta bilgi sitesi kurucaktık.
dragon21
Üye
Üye
dragon21

Paylaşım Puanı : 35

MesajKonu: Geri: www.oyuncu.net(forum ve 50 mesajım var)   www.oyuncu.net(forum ve 50 mesajım var) Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 4:48 pm

O forumu ben yarattım.Ama oguzergin'de çok yardım etti.İlk kurduğumda bilgi sitesi kurmak istiyordum .Ama fikrim değişti .Frklı bir site kurduk.Ve biz en iyi 3.yüz demek istemedik.Aslında geliştirilmiş forumları yazdık.Ama bu siteyi henüz ben bilmiyordum o yüzden yazmadım.Bir daha sizide yazarım .
oguzergin
Üye
Üye
oguzergin

MesajKonu: Geri: www.oyuncu.net(forum ve 50 mesajım var)   www.oyuncu.net(forum ve 50 mesajım var) Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 4:53 pm

Beni kurtardın :)Böyle gitseydi belkide bir sürü kızarlardıSmile

En son oguzergin tarafından C.tesi Kas. 13, 2010 4:55 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
dragon21
Üye
Üye
dragon21

MesajKonu: Geri: www.oyuncu.net(forum ve 50 mesajım var)   www.oyuncu.net(forum ve 50 mesajım var) Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 4:55 pm

Evet zaten kızıcaklarını anladım.Forum arkadaşımı kaybetmek istemem
oguzergin
Üye
Üye
oguzergin

MesajKonu: Geri: www.oyuncu.net(forum ve 50 mesajım var)   www.oyuncu.net(forum ve 50 mesajım var) Icon_minitimeSalı Kas. 16, 2010 8:33 am

Forumun linki değişti. Yeni link:http://kraker-forum.yetkin-forum.com/
WildKids
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
WildKids

MesajKonu: Geri: www.oyuncu.net(forum ve 50 mesajım var)   www.oyuncu.net(forum ve 50 mesajım var) Icon_minitimeSalı Kas. 16, 2010 12:05 pm

değişse ne yazar forumu .ok götürüyo
dragon21
Üye
Üye
dragon21

MesajKonu: Geri: www.oyuncu.net(forum ve 50 mesajım var)   www.oyuncu.net(forum ve 50 mesajım var) Icon_minitimeSalı Kas. 16, 2010 6:03 pm

oguzergin demiş ki:
Forumun linki değişti. Yeni link:http://kraker-forum.yetkin-forum.com/

forumun linkini ben değiştim
oguzergin
Üye
Üye
oguzergin

MesajKonu: Geri: www.oyuncu.net(forum ve 50 mesajım var)   www.oyuncu.net(forum ve 50 mesajım var) Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 6:28 pm

Wildkids,sen dragon21ve bana özür dilemelisin!Çünkü;forumu sıfırladık,yani, bütün kategoriler silindi!Senin dediğin konu da onlarlan birlikte silindi
WildKids
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
WildKids

MesajKonu: Geri: www.oyuncu.net(forum ve 50 mesajım var)   www.oyuncu.net(forum ve 50 mesajım var) Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 7:11 pm

yok ya ne yaprasan yap tema berbat gereksiz yere widgetleri eklemişsin logoyu birine yaptırsaydın bari hitskinden almışsın yapıştırmışsın onu herkez yapar gerekli olan düzen kategorileri değiştirsen ne yazar forum kötü olduktan sonra hem kategoride yok direk forumu yapmışsın sen daha bekle hit yaparmı forumun
forumun adıda tarayıcıda kraker forum forumda www.oyuncu.net bu domainde yalan

Şimdi Özür Dilemesi Gereken Kim
oguzergin
Üye
Üye
oguzergin

MesajKonu: Geri: www.oyuncu.net(forum ve 50 mesajım var)   www.oyuncu.net(forum ve 50 mesajım var) Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 8:19 pm

Lütfen,biz buda kavga etmiyoruz.Bana kızma,o siteyi kuran ve yaratan dragon21.Forumun temasını zaten dragon21 her hafta değiştiriyor.
WildKids
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
WildKids

MesajKonu: Geri: www.oyuncu.net(forum ve 50 mesajım var)   www.oyuncu.net(forum ve 50 mesajım var) Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 8:39 pm

Sen niye reklamını yapıyorsun dragon21 adminse ?
oguzergin
Üye
Üye
oguzergin

MesajKonu: Geri: www.oyuncu.net(forum ve 50 mesajım var)   www.oyuncu.net(forum ve 50 mesajım var) Icon_minitimeCuma Kas. 19, 2010 2:25 pm

Ben forumda abillgiliyiz yaz dedim.O da benim konumu bulmuş,öyle üye olmuş.Hem ayrıca dragon21,50 mesajı keçmemiş,20 konu açmamış.
NoBoDy
Deneyimli üye
Deneyimli üye
NoBoDy

Paylaşım Puanı : 371

MesajKonu: Geri: www.oyuncu.net(forum ve 50 mesajım var)   www.oyuncu.net(forum ve 50 mesajım var) Icon_minitimeCuma Kas. 19, 2010 4:46 pm

Wildkids sencede ağır konuşmuyomusun iyi ki bir site kurmuşlar pişman ettin yani .Senin gibi herkes ''Süper(!)'' forumlar ,siteler kuramıyo malesef.
WildKids
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
WildKids

MesajKonu: Geri: www.oyuncu.net(forum ve 50 mesajım var)   www.oyuncu.net(forum ve 50 mesajım var) Icon_minitimeCuma Kas. 19, 2010 5:08 pm

ben sadece uyarıyorum böyle giderse hit felan tutmaz
NoBoDy
Deneyimli üye
Deneyimli üye
NoBoDy

Paylaşım Puanı : 371

MesajKonu: Geri: www.oyuncu.net(forum ve 50 mesajım var)   www.oyuncu.net(forum ve 50 mesajım var) Icon_minitimeCuma Kas. 19, 2010 5:15 pm

Doğrusu ona bende katılıyorum site
1.Çok boş.
2.Adla temanın hiçbir alakası yok.
3.İlk olarak en gereksiz konuları açmışsınız.
malesef söylemeden edemicem kötü bir site olmuş .Bana sanki hiç uğraşmamışsınız gibi geldi.Nese bu kadar eleştiri yeter .
dragon21
Üye
Üye
dragon21

MesajKonu: Geri: www.oyuncu.net(forum ve 50 mesajım var)   www.oyuncu.net(forum ve 50 mesajım var) Icon_minitimeCuma Kas. 19, 2010 6:29 pm

sitemiz en baştan yapıldı herşeyi silmiştir.yeniden yaptık.o yüzden çok şey yok.hem biz her şeyi paylaşıyoruz.o yüzden konu açıyoruz iş te buldukça
oguzergin
Üye
Üye
oguzergin

MesajKonu: Geri: www.oyuncu.net(forum ve 50 mesajım var)   www.oyuncu.net(forum ve 50 mesajım var) Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 8:38 am

dragon21 demiş ki:
sitemiz en baştan yapıldı herşeyi silmiştir.yeniden yaptık.o yüzden çok şey yok.hem biz her şeyi paylaşıyoruz.o yüzden konu açıyoruz iş te buldukça
MaXPoWeR dedi ki,''smf forum kurursanız daha iyi olur''dedi.Ben de kurdum ama şimdi onu türkçeye çevirmem lazım.
oguzergin
Üye
Üye
oguzergin

MesajKonu: Geri: www.oyuncu.net(forum ve 50 mesajım var)   www.oyuncu.net(forum ve 50 mesajım var) Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 8:39 am

NoBoDy demiş ki:
Doğrusu ona bende katılıyorum site
1.Çok boş.
2.Adla temanın hiçbir alakası yok.
3.İlk olarak en gereksiz konuları açmışsınız.
malesef söylemeden edemicem kötü bir site olmuş .Bana sanki hiç uğraşmamışsınız gibi geldi.Nese bu kadar eleştiri yeter .
Sitenin içine baktın mı?ONA GÖRE KONUŞ
oguzergin
Üye
Üye
oguzergin

MesajKonu: Geri: www.oyuncu.net(forum ve 50 mesajım var)   www.oyuncu.net(forum ve 50 mesajım var) Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 8:40 am

WildKids demiş ki:
Sen niye reklamını yapıyorsun dragon21 adminse ?
Ben de adminim zaten forum da.
WildKids
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
WildKids

MesajKonu: Geri: www.oyuncu.net(forum ve 50 mesajım var)   www.oyuncu.net(forum ve 50 mesajım var) Icon_minitimePtsi Kas. 22, 2010 10:38 am

Benimde maddelerim var

1:Flood Yapma
2:Siten Berbat Kabullen Artık
3:Sitenin İçine Baksa Ne Farkedecek

DAHA SAYAYIMMI
edanaz07
Mesaj Kralı
Mesaj Kralı

Paylaşım Puanı : 2364

MesajKonu: Geri: www.oyuncu.net(forum ve 50 mesajım var)   www.oyuncu.net(forum ve 50 mesajım var) Icon_minitimePtsi Kas. 22, 2010 10:46 am

WildKids demiş ki:
Benimde maddelerim var

1:Flood Yapma
2:Siten Berbat Kabullen Artık
3:Sitenin İçine Baksa Ne Farkedecek

DAHA SAYAYIMMI

[b]SAYYYYYYYYYYY DA REZİL OLSUN:D Very Happy

www.oyuncu.net(forum ve 50 mesajım var)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cartoonnetwork Forum ! (50 mesajım var :D)