Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Nickeledeon kapanıyor mu ? (sadece soru bir bilgim yok)

+2
NicKids
Drake&Josh54
6 posters
YazarMesaj
Drake&Josh54
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 20

Nickeledeon kapanıyor mu ? (sadece soru bir bilgim yok) Empty
MesajKonu: Nickeledeon kapanıyor mu ? (sadece soru bir bilgim yok)   Nickeledeon kapanıyor mu ? (sadece soru bir bilgim yok) Icon_minitimePerş. Kas. 04, 2010 9:22 pm

Arkadaşlar digitürkle anlaşması bittiği için yayından çıktı diğer d-smart gibi kablolu yayınlarda hala sözleşmesi olduğu için devam ediyor size bir sorum var nickeledeon kapanıyor mu yani Türkiye kanalı olarak ?

Bunu düşünmemdeki sebep ise genelde TeeNick kuşağında pazar günleri veya cumartesi miydi bilmiyorum yeni bölümler yayınlıyorlardı ama 2 aydır hep aynı bölümler bu yeni bölümler bize gelecek mi ? gelecekse ne zaman ?
NicKids
Yönetici
Yönetici
NicKids

Paylaşım Puanı : 1953

MesajKonu: Geri: Nickeledeon kapanıyor mu ? (sadece soru bir bilgim yok)   Nickeledeon kapanıyor mu ? (sadece soru bir bilgim yok) Icon_minitimePerş. Kas. 04, 2010 10:06 pm

Hayır kapanmıyor. Nickelodeon'un anlaşması bir aralar Feshedilmişti. Şimdi yenilendi ve Türk Kanalı oldu. Süngerbob'un ve Jimmy Neutron'un yeni bölümleri yayınlanıyor. Yakında TeeNick dizileri de geliyor yeni bölümleriyle.
Drake&Josh54
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 20

MesajKonu: Geri: Nickeledeon kapanıyor mu ? (sadece soru bir bilgim yok)   Nickeledeon kapanıyor mu ? (sadece soru bir bilgim yok) Icon_minitimePerş. Kas. 04, 2010 10:26 pm

Ben bazen teyzeme gidiyorum çanakkalede orda kalırken digitürkte nickeledeon izlemeden olmuyor ne zaman gelecek nickeledeon digitürke ?
oguzergin
Üye
Üye
oguzergin

Paylaşım Puanı : 88

MesajKonu: Geri: Nickeledeon kapanıyor mu ? (sadece soru bir bilgim yok)   Nickeledeon kapanıyor mu ? (sadece soru bir bilgim yok) Icon_minitimeC.tesi Kas. 06, 2010 1:05 pm

Drake&Josh54 demiş ki:
Ben bazen teyzeme gidiyorum çanakkalede orda kalırken digitürkte nickeledeon izlemeden olmuyor ne zaman gelecek nickeledeon digitürke ?
Benimde teyzemlerin Digitürk'ü var.Kapanmadı.Bir uyarı ile kapandı.Bizim Digitürk'ümüz olmasada biraz üzüldim.
irmak
Üye
Üye
irmak

Paylaşım Puanı : 51

MesajKonu: Geri: Nickeledeon kapanıyor mu ? (sadece soru bir bilgim yok)   Nickeledeon kapanıyor mu ? (sadece soru bir bilgim yok) Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 6:43 pm

bir şey sorucam
ben nickelodeon kanalını ne zaman açsam kapalı oluyor neden böyle
düzeltin lütfen
hemen
bilge_emmet
Üye
Üye
bilge_emmet

Paylaşım Puanı : 64

MesajKonu: Geri: Nickeledeon kapanıyor mu ? (sadece soru bir bilgim yok)   Nickeledeon kapanıyor mu ? (sadece soru bir bilgim yok) Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 7:03 pm

D-samart da izleniyor kablolu yayında da 24 saat çalışıyor artık
irmak
Üye
Üye
irmak

Paylaşım Puanı : 51

MesajKonu: Geri: Nickeledeon kapanıyor mu ? (sadece soru bir bilgim yok)   Nickeledeon kapanıyor mu ? (sadece soru bir bilgim yok) Icon_minitimeSalı Ara. 21, 2010 5:35 pm

onu demek istemedim bende 24 sa açık izleyebiliyorum ama sanırım teknik sorunlar var bir kapanıyor bir açılıyor
emex23
Deneyimli üye
Deneyimli üye

Paylaşım Puanı : 499

MesajKonu: Geri: Nickeledeon kapanıyor mu ? (sadece soru bir bilgim yok)   Nickeledeon kapanıyor mu ? (sadece soru bir bilgim yok) Icon_minitimeSalı Ara. 21, 2010 6:12 pm

kabloluda bir sorun yok, senin d-smartsa bilemem
emex23
Deneyimli üye
Deneyimli üye

Paylaşım Puanı : 499

MesajKonu: Geri: Nickeledeon kapanıyor mu ? (sadece soru bir bilgim yok)   Nickeledeon kapanıyor mu ? (sadece soru bir bilgim yok) Icon_minitimeSalı Ara. 21, 2010 6:26 pm

Drake&Josh54 demiş ki:
Arkadaşlar digitürkle anlaşması bittiği için yayından çıktı diğer d-smart gibi kablolu yayınlarda hala sözleşmesi olduğu için devam ediyor size bir sorum var nickeledeon kapanıyor mu yani Türkiye kanalı olarak ?

Bunu düşünmemdeki sebep ise genelde TeeNick kuşağında pazar günleri veya cumartesi miydi bilmiyorum yeni bölümler yayınlıyorlardı ama 2 aydır hep aynı bölümler bu yeni bölümler bize gelecek mi ? gelecekse ne zaman ?

arkadaşım sn ne diosun"bizde digitürk var" hmde izlemediğin halde izlemiş gibi"2 aydır hiç yeni bölüm vermiyorlar" diyosun. bilip bilmeden lütfen konuşma. neredeyse tam bir buçuk aydır Zoey 101'in yeni sezonu veriliyor ve 1 aya kadarda icarly'nin yeni bölümleri verilecek.
lütfen bilip bilmeden konuşmayınız !!!

Nickeledeon kapanıyor mu ? (sadece soru bir bilgim yok)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nickeledeon nostalji kuşağı
» Nickeledeon'u diğer kanallardan ayıran özellikler
» Danny Phantom 1.Sezon Cnbc-e/Nickeledeon Türkçe Dublaj
» Sorun Sadece Bizde Değil
» The Last Airbender Pc-Game Sadece Nickelodeon Türkiyede!!!