Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Bakalım En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek?

+45
littlewing
freyl16
LegenDary
wolwoldy
_xvid_
babacan
brenda_ascinar
trooper
Mr.Krabs
--selenakoliq--
mileylover
CarpeDiem
Gizemli●Bayan-D
scorpionss
◊ƒοx◊
rr22rmw
The Doctor
rotasyon41
konklex
övgü su
saliha
sena_miranda
kristal_kelebek
pembe_melek
keremim25
irmak
force42
x_spg
beste664
WildKids
Ikeuchi
Cookie
fenmat12
CastieL. aVa[T]a[R]
Mr.Ackles
edanaz07
¢єηgιzнαη
umursufu
SinEnis
Snifer
oguzhank8
xberkx
JeRo
49 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
JeRo
Moderatör
Moderatör
JeRo

Paylaşım Puanı : 666

Bakalım En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek? - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Bakalım En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek?   Bakalım En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek? - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2010 8:13 pm

Konunun ilk mesajı :

Başlıyorum

Bugün çumartesiydi.

YazarMesaj
irmak
Üye
Üye
irmak

Paylaşım Puanı : 51

MesajKonu: Geri: Bakalım En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek?   Bakalım En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek? - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 7:17 pm

ben Drake Bell 'in kardeşiyim
SinEnis
Moderatör
Moderatör
SinEnis

Paylaşım Puanı : 3554

MesajKonu: Geri: Bakalım En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek?   Bakalım En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek? - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 7:24 pm

Ben bir uzaylıyım sekiz parmak dört gözüm var yakında Dünya'yı ele geçireceğim şu an Mars'tayım Mars'a gelen tüm robotları ben parçaladım yakında insanlarda gelicekmiş onlarıda parçalıycam
keremim25
Çevirmen Üye
Çevirmen Üye
keremim25

Paylaşım Puanı : 196

MesajKonu: Geri: Bakalım En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek?   Bakalım En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek? - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 8:28 pm

şu an internet bağlantım yok ve önümde laptop veya bilgisayar yok hergün dora ve diegoyu izliyorum ve en büyük hayranıyım justini çok seviyorum ve yanımda bir t-rex ile e-3569 (robot kankam) var. Dünyadaki tüm ünlülerle aynı dizilerde/filmlerde/kliplerde oynadım ve hepsinin en sevdiği kankasıyım.
pembe_melek
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
pembe_melek

Paylaşım Puanı : 130

MesajKonu: Geri: Bakalım En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek?   Bakalım En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek? - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 8:47 pm

ben kanatı olmayıp uçan, evlilik sitelerine bakıp yuva yapmaya çalışan dişi kuşum
kristal_kelebek
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
kristal_kelebek

Paylaşım Puanı : 292

MesajKonu: Geri: Bakalım En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek?   Bakalım En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek? - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 5:52 pm

uykum yokk Very Happy

bütün öğretmenlerle aram iyi:cheers:

en berbat forum bizimki (yalan haa yanlış anlamayın ) Cool

yeter bu kadar yalan çarpılcaz Twisted Evil
sena_miranda
Üye
Üye

Paylaşım Puanı : 103

MesajKonu: Geri: Bakalım En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek?   Bakalım En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek? - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 7:37 pm

bütün elementleri bükebilirim
saliha
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 23

MesajKonu: Geri: Bakalım En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek?   Bakalım En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek? - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 8:12 pm

justin biebera çok manyak bi suikast hazırladım.d.d.d
övgü su
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 13

MesajKonu: Geri: Bakalım En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek?   Bakalım En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek? - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 4:56 pm

merhaba ben övgü Matiyas patito feo daki çocukla evlenicem hatta geçen hafta villasında ki onun10000000000003333303994 tane villası var 1222 ci villada bana tektaş yüzük almış. gerçekten tektaş ta 11111112222222933000293 tlymiş.

(hadi bunu geçinde görelimmmmmm)
konklex
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 5

MesajKonu: Geri: Bakalım En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek?   Bakalım En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek? - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 5:21 pm

force42 demiş ki:
Alın size yalan Very Happy

Bir karanlık çağı. Güneş tepeden parıl parıl parıldıyor. Atım ile 60 Km hızla yan yan savaşa gidiyorum. Karşımda düşman var. Kılıcımı çektim, 2 el ateş ettim. Düşmanı bacağımdan vurdum, kolumu alçıya aldılar. Sonra dağdan yuvarlana yuvarlana, evimin 8. katından girdim. Elektrikler kesildi, mum ışığında televizyon izliyoruz.

Bunu Geçin Hadi Very Happy

o öle deil böle

Sene bin doküzyüz çift sıfır(1900)
Tabi o zamanlar siz yoktunuz.Sen bilmezsin.Deden bilmez.Dedenin dedesi hiç bilmez ama baban iyi hatırlar.Yine bi Salı günü Cuma namazından çıktık eve geldik.Tabi o zamanlar su yoook, elektrik yook mum ışığında televizyon izliyoruz.O sırada Fatih Sultan Mehmet aradı.Harp çıkmış.harbe çağrıyolar.Hemen atladım atıma yola çıktım.Çölde kar diz boyu atın üstünde yürüyorum. Birden karşıma düşman askerleri çıktı.Hemen indim attan çektim kılıcımı 2 el ateş ettim.Düşmanı bacağından vurdum kolunu alçıya aldılar.Onlarda benim atı yaraladılar.Bunun üzerine hemen bende atladım mercedes ime yola koyuldum.Arabada bir gram benzin yok son surat savaşa gidiyorum.Sonunda harbe ytiştim ve savaşı kazandık.

gecinde görüm bea Smile
rotasyon41
Yeni Üye
Yeni Üye
rotasyon41

Paylaşım Puanı : 2

MesajKonu: Geri: Bakalım En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek?   Bakalım En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek? - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Şub. 13, 2011 5:25 pm

ben birgün camdan aşağa atlayan bir kadın gördüm uçarak onu kurtardım ve ondan 1452857858996585245241425 araba ve 75452163651452865485456554548754545445545544524554454455545244555355lira verdi
Üye
Üye

Paylaşım Puanı : 69

MesajKonu: Geri: Bakalım En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek?   Bakalım En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek? - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Şub. 13, 2011 6:31 pm

bir gün salı günü cuma namazından sonra çölde kardan adam yaptık . havada yüzdük .katı maddeleri sıkıştırdık.süngerbobla beraber test çözüyorduk.
The Doctor
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
The Doctor

Paylaşım Puanı : 132

MesajKonu: Geri: Bakalım En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek?   Bakalım En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek? - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Şub. 14, 2011 11:43 am

ben Gallifrey gezegeninden gelmekteyim ve oradaki tüm ırk gibi bir zaman lorduyum. Zaman lordları ve Dalekler arasında gerçekleşen ve "Son Büyük Zaman Savaşı" olarak bilinen büyük savaş her iki ırkın da sonunu getirdikten sonra, ben hayatta kalan ve türünün sonuncusu olan tek zaman efendisi olarak TARDIS'le beraber kaçmayı başarırım ve büyük yolculuğuma başlamış olurum.

ben neredeyse ölümsüzüm ve bunun kaynağı, ölümü kandırmak olarak tanımladığım ve tüm zaman efendilerinin yapabildiği hücre yenilenmesidir. Hücre yenilenmesi, zaman lordlarının ölüm zamanı geldiğinde, dış görüntülerinin tamamen değişip yeni biri olarak hayata dönmeleri anlamına gelmektedir. Her ne kadar hayatlarının devamını sağlasada, bu süreç, görüntülerinin yanında tüm benliklerinin ve karakterlerinin de değişmesine neden olduğu için zorlu ve acı vericidir.ben, şu ana kadar 10 kez hücre yenilenmesi geçirdim ve şu an 11. hayatımdayım. Fakat hücre yenilenmesi sonsuza kadar devam etmemektedir ve zaman lordları yalnızca 12 defa yenilenebilmekte, yani 13 hayata sahip olabilmektedir.
rr22rmw
Yeni Üye
Yeni Üye
rr22rmw

Paylaşım Puanı : 11

MesajKonu: Geri: Bakalım En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek?   Bakalım En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek? - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Şub. 14, 2011 9:14 pm

ben hiç yalan söylemem(yalan söyledim)(yine yalan söyledim)
NOT:Yalan söyledim derken yalan söylediğimi söylediğimde yalan söylemiştim desem yalan olur
force42
Deneyimli üye
Deneyimli üye
force42

Paylaşım Puanı : 293

MesajKonu: Geri: Bakalım En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek?   Bakalım En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek? - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 10:47 pm

Mr.Ackles demiş ki:
Siteye bomba koydum her an patlayabilir... Very Happy

Bom xD

Obama Bush'a ayakkabı attı bende obamaya terlik salladım obama kovalıyor beni şuan Very Happy
SinEnis
Moderatör
Moderatör
SinEnis

Paylaşım Puanı : 3554

MesajKonu: Geri: Bakalım En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek?   Bakalım En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek? - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Şub. 19, 2011 10:34 am

konklex demiş ki:
force42 demiş ki:
Alın size yalan Very Happy

Bir karanlık çağı. Güneş tepeden parıl parıl parıldıyor. Atım ile 60 Km hızla yan yan savaşa gidiyorum. Karşımda düşman var. Kılıcımı çektim, 2 el ateş ettim. Düşmanı bacağımdan vurdum, kolumu alçıya aldılar. Sonra dağdan yuvarlana yuvarlana, evimin 8. katından girdim. Elektrikler kesildi, mum ışığında televizyon izliyoruz.

Bunu Geçin Hadi Very Happy

o öle deil böle

Sene bin doküzyüz çift sıfır(1900)
Tabi o zamanlar siz yoktunuz.Sen bilmezsin.Deden bilmez.Dedenin dedesi hiç bilmez ama baban iyi hatırlar.Yine bi Salı günü Cuma namazından çıktık eve geldik.Tabi o zamanlar su yoook, elektrik yook mum ışığında televizyon izliyoruz.O sırada Fatih Sultan Mehmet aradı.Harp çıkmış.harbe çağrıyolar.Hemen atladım atıma yola çıktım.Çölde kar diz boyu atın üstünde yürüyorum. Birden karşıma düşman askerleri çıktı.Hemen indim attan çektim kılıcımı 2 el ateş ettim.Düşmanı bacağından vurdum kolunu alçıya aldılar.Onlarda benim atı yaraladılar.Bunun üzerine hemen bende atladım mercedes ime yola koyuldum.Arabada bir gram benzin yok son surat savaşa gidiyorum.Sonunda harbe ytiştim ve savaşı kazandık.

gecinde görüm bea Smile

1.Türkçe'yi düzgün kullan.

2.Bir de benimkini gör:
Sene 3 Şubat ayındayız Su Altı kıtasıyla Su Üstü kıtasının savaşı değil robot savaşı maçı vardı.Sene 3 yılında arabama bindim ve su altına gittim.Bu savaş her yılda bir yapılıyordu yani 3.yıllarıydı.Bu arada Dünya'nın oluşunun 3.yılı kutluyacaktık bende 3 yaşıma girdim herkes gibi ama bağzı adamlar çok yaşlıydı neyse savaşa dönelim.Robotlar savaşa başlamadan önce bir geleneğimiz vardır insanlar savaşır bu yüzden de zaten insan nüfusu 200 tüm Dünya'da.Savaşmaya başlamıştık ben öldüm.Sonra uyanmışım bir baktım herkes ölmüş zaten 200 kişiydik bende robotlarla konuşmaya başladım sonra aklima birşey geldi sene 3 yılında nasıl robot oluyor birden robotlar,uçaklar,arabalar,elektrik herşey yok olmuştu bende ölmek için Sahra çölüne gittim daha kolay öleyim diye çok sıkı giyinmiştim ama bir baktım ki kar yağıyormuş bende ölmem dedim uzandım.Sonra bir uyandım bunlar rüyaymış yıl 2011 şaka yaptım uyanmamışım hala yıl 3 bende ölmüşüm zaten baybay......
umursufu
Çırak mod.
Çırak mod.
umursufu

Paylaşım Puanı : 1421

MesajKonu: Geri: Bakalım En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek?   Bakalım En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek? - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Şub. 26, 2011 9:21 pm

İstanbul'u ben fethettim.
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

Paylaşım Puanı : 4672

MesajKonu: Geri: Bakalım En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek?   Bakalım En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek? - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 01, 2011 7:49 pm

iCarly'nin bütün bölümlerini ben yazdım şuanda 4.sezon bölümlerini yazıyorum...
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

Paylaşım Puanı : 3799

MesajKonu: Geri: Bakalım En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek?   Bakalım En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek? - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 01, 2011 8:40 pm

Bir film çektim Avatar,2012,Başlangıç,Harry Potter serisi ve Alacakaranlık serisine hayran sayısında fark attım bu filmleri tarihe gömdüm kendi filmim olayın olayı oldu sinemalarda rekor gişe yaptı,DVD'si çıktığında Dünya çapında satılan 1 numaralı en iyi ve en çok satılan film oldu DVD'si geldiği gün ülkemizde bitti iki insan son DVD'yi almak için kavga ettiler sonra da birbirlerini öldürdüler...
Gizemli●Bayan-D
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
Gizemli●Bayan-D

Paylaşım Puanı : 137

MesajKonu: Geri: Bakalım En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek?   Bakalım En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek? - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 01, 2011 8:48 pm

Televizyonu ben icat ettim ve her dakika 100.000.000 Dolar kazanıyorum.
CarpeDiem
Üye
Üye
CarpeDiem

Paylaşım Puanı : 56

MesajKonu: Geri: Bakalım En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek?   Bakalım En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek? - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Haz. 09, 2011 6:10 am

Öldüm Cennet den yazıyorum.

Çifte yalan Very Happy
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: Bakalım En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek?   Bakalım En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek? - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Haz. 17, 2011 7:25 pm

Ben ellerim olmadan yazıyorum
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Bakalım En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek?   Bakalım En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek? - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Haz. 17, 2011 7:41 pm

Gözlerim olmadan görüyorum,burnum olmadan koklayabiliyorum,ağzım olmadan tadabiliyorum,ayaklarım olmadan yüreyebiliyorum,kollarım olmadan tutabiliyorum,dişlerim olmadan parçalayabiliyorum,midem olmadan sindirebiliyorum,uyumadan uyuyabiliyorum,1.000.000 metre yüksekten betona atlayıp ölmeden hatta burnum bile kanamadan yüreyebiliyorum.
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: Bakalım En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek?   Bakalım En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek? - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Haz. 17, 2011 7:43 pm

En büyük yalanı biliyorum söylersem günah olur Smile
mileylover
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
mileylover

Paylaşım Puanı : 1331

MesajKonu: Geri: Bakalım En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek?   Bakalım En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek? - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Haz. 17, 2011 10:08 pm

Ben Messi. Babam Maradona. Dedem Pele. Kuzenim Messi. Annem Angelina Jolie. Kahramanmaraşsporun kaptanıyım.
CarpeDiem
Üye
Üye
CarpeDiem

Paylaşım Puanı : 56

MesajKonu: Geri: Bakalım En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek?   Bakalım En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek? - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Haz. 19, 2011 9:36 pm

emremanginer demiş ki:
En büyük yalanı biliyorum söylersem günah olur Smile

bende aynısını düşündüm (töbe töbe)
--selenakoliq--
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
--selenakoliq--

Paylaşım Puanı : 103

MesajKonu: Geri: Bakalım En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek?   Bakalım En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek? - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Tem. 11, 2011 6:06 pm

ben,ben değilim
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Bakalım En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek?   Bakalım En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek? - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Tem. 11, 2011 6:25 pm

Burası 490 derece diyorum,yalan değil Smile
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: Bakalım En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek?   Bakalım En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek? - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Tem. 11, 2011 6:27 pm

Ben güneş'im
Mr.Krabs
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
Mr.Krabs

Paylaşım Puanı : 108

MesajKonu: Geri: Bakalım En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek?   Bakalım En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek? - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Tem. 11, 2011 8:10 pm

Drake Bell ilem Otelde Tatil Yaptım Very Happy
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Bakalım En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek?   Bakalım En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek? - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Tem. 11, 2011 8:42 pm

Miranda Cosgrove,Jennette McCurdy,Nathan Kress,Drake Bell,Hilary Duff,Demi Lovato,Bridgit Mendler,Kevin-Joe-Nick Jonas,Big Time Rush grubu,Victoria Justice,Dylan-Cole Sprouse ikiz kardeşler,Brenda Song,Ashley Tisdale,Logan Lerman,Taylor Lautner,Robert Pattinson,Kristen Stewart,Miley Cyrus,Selena Gomez,Bella Thorne,Zendaya,Josh Peck,Nicholas Cage,Megan Fox,Jerry Trainor,Ariana Grande,Daniella Monet,Johny Deep,Emma Roberts,Jim Carrey,David Henrie,Jason Dolley,Michael Musso,Emily Osment,Shia Labeouf,The Rock Johnson,Jake Gyllenhall,Jami Lynn Spears,Britney Spears,Rihanna,Taylor Swift,Christina Ricci ve emin olun bunlara benzer binlerce ünlüyle ben dahil kocaman bir yerde hepimiz eğlendik Very Happy

Daha sayardım ama ohoooooo dedim emin olun milyonlarca kişiydik Very Happy,çok eğlendik,konuştuk,yedik,içtik,sırlarımızı anlattık,birlikte Filmlerini,dizilerini,müziklerini izledik sonrada banada bayağı teklifler gelmeye başladı şimdiden 128 film teklifi,169 dizi,64 parça teklifleri geldi şuanda düşünüyoruz bakalım ne olacak?.... Very Happy

En son scorpionss tarafından Ptsi Tem. 11, 2011 8:45 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

3 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
 Similar topics
-
» Söyle Bakalım :)
» 100'den geriye doğru sayalım bakalım kim 0 diyecek
» Herkes en nefret ettiği dersi; Bugün ki ödevlerini yazsın bakalım.
» Büyük Jimmy
» Büyük Sürpriz !!!