Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Skip Beat!

3 posters
YazarMesaj
NoBoDy
Deneyimli üye
Deneyimli üye
NoBoDy

Paylaşım Puanı : 371

Skip Beat!  Empty
MesajKonu: Skip Beat!    Skip Beat!  Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 1:07 am

Skip Beat!
Anime Türü : Komedi , Romantizm , Drama ,
16 yaşındaki Kyoko Mogami, şarkıcı olmak isteyen çocukluk arkadaşı Shotaro ile beraber Tokyo'ya yerleşmiştir. Kyoko, kısa sürede ünlü olan Shorata'nın yemeğini yapmış, çamaşırını yıkamış kısacası tüm hayatını Shotaro'ya adamıştır. Ancak hayat o kadar da adil değildir. Shotaro'nun Kyoko'yu Tokyo'ya getirmesindeki tek amaç sadece onun işlerini yapmasıdır.

Ancak Shotaro için okulunu bırakan ve tüm hayatını Shotaro'ya adayan Kyoko farklı düşünmektedir. Bir gün Shotaro'nun yemeğini şirkete götüren Kyoko, Shotaro'nun menajeri ile konuşmasına kulak misafiri olur ve acı gerçeği öğrenir. Duydukları karşında şoka giren Kyoko'nun şalterleri atar ve Shotaro'ya saldırır. Shotaro, Kyoko'ya eğer intikam almak istiyorsa kendisinden daha büyük bir yıldız olmasını söyler.

Ancak Pandora'nın kutusu açılmıştır ve Kyoko'nun hayattaki tek amacı Shotaro'dan intikam almak olmuştur. Saçlarını kesip rengini açan Kyoko, küçük şeytanlarının da yardımıyla ünlü olmak için harakete geçer. Ancak şöhret Kyoko'nun sandığı kadar basit birşey değildir.

DAha bu gece izlemeye başladım 1. bölümü bir yorum yapamıcam Very Happy
Nyx.
Moderatör
Moderatör
Nyx.

Paylaşım Puanı : 664

Skip Beat!  Empty
MesajKonu: Geri: Skip Beat!    Skip Beat!  Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 1:12 am

Vay,vay.
Çok güzele benziyor.
Bende izleyeceğim Smile
NoBoDy
Deneyimli üye
Deneyimli üye
NoBoDy

Skip Beat!  Empty
MesajKonu: Geri: Skip Beat!    Skip Beat!  Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 3:56 am

DAha 9a yeni geldim ama hiç sıkılmadım çok guzel bir anime Wink
NoBoDy
Deneyimli üye
Deneyimli üye
NoBoDy

Skip Beat!  Empty
MesajKonu: Geri: Skip Beat!    Skip Beat!  Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 1:36 pm

19da yım ay cok guzel ve akıcı bayıldım Kaichou Wa Maid Sama dan sonra en sevdigim anime diyebilirim:D
MisakiAndUsui
Yeni Üye
Yeni Üye
MisakiAndUsui

Paylaşım Puanı : 1

Skip Beat!  Empty
MesajKonu: Geri: Skip Beat!    Skip Beat!  Icon_minitimePaz Mart 06, 2011 1:41 pm

Hiç bir yerde bulamıyorum bi tavsiyeniz varmı yeni üye oldum nerden izleyebilirim?

Skip Beat!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  Beat Crusaders - Kappa Mikey Başlangıç Müziği
» Olly Murs - Heart Skips a Beat ft. Rizzle Kicks