Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

NİCKELODEON

4 posters
YazarMesaj
pamukşeker34
Süper Aktif Üye
Süper Aktif Üye
pamukşeker34

Paylaşım Puanı : 1092

NİCKELODEON Empty
MesajKonu: NİCKELODEON   NİCKELODEON Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 4:20 pm

Of neyse Very Happy ben bidaha yapmam xD

En son pamukşeker34 tarafından Salı Eyl. 14, 2010 6:29 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
¢єηgιzнαη
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
¢єηgιzнαη

Paylaşım Puanı : 441

NİCKELODEON Empty
MesajKonu: Geri: NİCKELODEON   NİCKELODEON Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 5:45 pm

Nickelodeon ile ilgili olması lazımdı rütbe resimlerinin
pamukşeker34
Süper Aktif Üye
Süper Aktif Üye
pamukşeker34

Paylaşım Puanı : 1092

NİCKELODEON Empty
MesajKonu: Geri: NİCKELODEON   NİCKELODEON Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 6:28 pm

Very Happy ben konuyu anlamadan yaptııııım offff Sad boşuna yoruldum
irmak
Üye
Üye
irmak

Paylaşım Puanı : 51

NİCKELODEON Empty
MesajKonu: Geri: NİCKELODEON   NİCKELODEON Icon_minitimeÇarş. Eyl. 29, 2010 9:54 pm

Birkaç şey sormak istiyorum.
1-Bu internet sitesinin girişinde siteye giriş-enter falan yazıyor.Altındada büyük süprize..........kaldı diyor.Bu büyük süpriz ne gibi birşey?

2-Birçok yerde Drake Bell Amerika'daki konserlerinin sonundaki dünya turnesinde Türkiye'ye gelecekmiş diye duydum.Doğru mu?

3-Aynı zamanda Miranda Cosgrove 12-13 yaşlarında Türkiye'ye gelip bir çocukla çıkmış ve %30 Türkçe öğrenmiş diye de bir şey var.Doğrumu? farao
SinEnis
Moderatör
Moderatör
SinEnis

Paylaşım Puanı : 3554

NİCKELODEON Empty
MesajKonu: Geri: NİCKELODEON   NİCKELODEON Icon_minitimeÇarş. Eyl. 29, 2010 9:57 pm

irmak demiş ki:
Birkaç şey sormak istiyorum.
1-Bu internet sitesinin girişinde siteye giriş-enter falan yazıyor.Altındada büyük süprize..........kaldı diyor.Bu büyük süpriz ne gibi birşey?

2-Birçok yerde Drake Bell Amerika'daki konserlerinin sonundaki dünya turnesinde Türkiye'ye gelecekmiş diye duydum.Doğru mu?

3-Aynı zamanda Miranda Cosgrove 12-13 yaşlarında Türkiye'ye gelip bir çocukla çıkmış ve %30 Türkçe öğrenmiş diye de bir şey var.Doğrumu? farao
2 ile 3 ü bilmiyorum ama 1.sinin cevabı: Kimse büyük süprizin ne olduğunu bilmiyor.
irmak
Üye
Üye
irmak

Paylaşım Puanı : 51

NİCKELODEON Empty
MesajKonu: Geri: NİCKELODEON   NİCKELODEON Icon_minitimePerş. Eyl. 30, 2010 11:05 am

Cevabınız için teşekkürler !!!! Laughing

NİCKELODEON
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nickelodeon ın sitesi (Türkiye) www.nickelodeon.com.tr Ne zaman Açılacak??
» Nickelodeon Yeni Programlar [Nickelodeon TÜRKİYE]
» Yeni Nickelodeon mu?Eski Nickelodeon mu?
» Nickelodeon :)
» Nickelodeon