Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

şimdi bunu yapabilen varmı (flash&dash) oyununda

+2
SinEnis
spider99
6 posters
YazarMesaj
spider99
Yeni Üye
Yeni Üye
spider99

Paylaşım Puanı : 9

şimdi bunu yapabilen varmı (flash&dash) oyununda  Empty
MesajKonu: şimdi bunu yapabilen varmı (flash&dash) oyununda    şimdi bunu yapabilen varmı (flash&dash) oyununda  Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 10:23 am

şimdi bunu yapabilen varmı

flash&dash ın oyununu oynuyorum çok güzel ama geçen gün internette gezerken bir yazı gördüm dikkatimi çekti ama yapamadım yazıda olanları denedim olmadı alın buda yazı
Flash And dash 1. oyununu sizlerle paylaştık. Bu 2. versiyonu ve ilkinden çok daha güzel.Oyun tuşları bu 2. versiyonda da aynı tutulmuş. Klavye yön tuşları , 1-7 arası sayılar, X tuşu ve spaces tuşu. Ama bu oyunda bir hile yapmışlar. Hileyi size ipucu olarak verelim. Kilitli olan arabaları açmak için kilitli olan ve almak istediğiniz arabanın üstüne gelin soru işaretine basın ve daha sonra "OK" a tıklayarak yine sadece açık olan arabayı seçerek oyuna başlayın.Oyun başladığında göreceksiniz ki, sizin seçtiğiniz kilitli araba ile oyuna başlamışsınız İyi eğlenceler.
şimdi bu doğrumu deneyen ve yapan biri varsa lütfen buraya yazsın alın isterseniz size oyunun adresini vereyim
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
hareketler yapılıyor ama araba işini anlamadım lütfen bi deneyin şimdiden teşekkürler

SinEnis
Moderatör
Moderatör
SinEnis

Paylaşım Puanı : 3554

MesajKonu: Geri: şimdi bunu yapabilen varmı (flash&dash) oyununda    şimdi bunu yapabilen varmı (flash&dash) oyununda  Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 2:02 pm

bu senin verdiğin oyun 2.versiyon mu ki?
spider99
Yeni Üye
Yeni Üye
spider99

Paylaşım Puanı : 9

MesajKonu: Geri: şimdi bunu yapabilen varmı (flash&dash) oyununda    şimdi bunu yapabilen varmı (flash&dash) oyununda  Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 7:18 pm

aynen öyle zaten birinci versiyonda bir araba açıktı bunda iki araba açık hareketler yapılıyor bu 2. versiyon böyle bir yazıyı kim yazmışsa ve bu söylediği araba olayını yapabilmişse helal olsun ona
SinEnis
Moderatör
Moderatör
SinEnis

Paylaşım Puanı : 3554

MesajKonu: Geri: şimdi bunu yapabilen varmı (flash&dash) oyununda    şimdi bunu yapabilen varmı (flash&dash) oyununda  Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 7:20 pm

spider99 demiş ki:
aynen öyle zaten birinci versiyonda bir araba açıktı bunda iki araba açık hareketler yapılıyor bu 2. versiyon böyle bir yazıyı kim yazmışsa ve bu söylediği araba olayını yapabilmişse helal olsun ona
valla ben yapamadım XD olmadı XD
meto0606
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 2

MesajKonu: Geri: şimdi bunu yapabilen varmı (flash&dash) oyununda    şimdi bunu yapabilen varmı (flash&dash) oyununda  Icon_minitimeSalı Eyl. 28, 2010 8:46 am

bendede olmadı
x_spg
Moderatör
Moderatör
x_spg

Paylaşım Puanı : 590

MesajKonu: Geri: şimdi bunu yapabilen varmı (flash&dash) oyununda    şimdi bunu yapabilen varmı (flash&dash) oyununda  Icon_minitimeÇarş. Eyl. 29, 2010 5:10 pm

Benim Bir Arkadaşım bu Oyunda İstediği Kadar Araba Açabiliyordu. Ama Nasıl Yaptığını Hatırlamıyorum.
SWORD
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 4

MesajKonu: Geri: şimdi bunu yapabilen varmı (flash&dash) oyununda    şimdi bunu yapabilen varmı (flash&dash) oyununda  Icon_minitimeSalı Ekim 19, 2010 7:12 pm

bende açamadım Smile
kenji
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 1

MesajKonu: Geri: şimdi bunu yapabilen varmı (flash&dash) oyununda    şimdi bunu yapabilen varmı (flash&dash) oyununda  Icon_minitimeÇarş. Kas. 03, 2010 8:59 pm

enis demiş ki:
bu senin verdiğin oyun 2.versiyon mu ki?

şimdi bunu yapabilen varmı (flash&dash) oyununda
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Flash And Dash
» Flash & Dash Arabaları
» Flash&Dash Konusu Nedir
» soru yarışması flash and dash
» Flash & Dash Açılış Teması