Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Çizgili Pijamalı Çocuk

4 posters
YazarMesaj
xberkx
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
xberkx

Paylaşım Puanı : 3829

Çizgili Pijamalı Çocuk Empty
MesajKonu: Çizgili Pijamalı Çocuk   Çizgili Pijamalı Çocuk Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 11:56 pm

Çizgili Pijamalı Çocuk 2886676717-34d75bc752

Filmin adının içinde bulunan "çocuk" kelimesi çok şey anlatıyor aslında. Savaş, 8 yaşındaki Bruno'nun gözünden bakılarak anlatılıyor, tüm saflığıyla...
2. dünya savaşı sırasında, asker babası yüzünden taşınmak zorunda kalan Bruno yeni evlerine, ortamına alışmaya çalışır.Ancak burası onun için hapisane gibidir ve evinin dışına çıkması yeni insanlarla tanışması yasaktır. Bu durumdan çabuk sıkılır ve bahçelerindeki ağaca eski araba lastiğinden salıncak yaptırır. Ancak bu onun için yeterli olmaz. Yeni bir arkadaş edinmek ve onunla oyunlar oynamak ister. Dışarı çıkması yasakken ve kapıda askerler varken bu hayalinin imkansız olduğunu farkındadır.

Çizgili Pijamalı Çocuk 2886673923-bdce8d766c

Derken evin bodrumunda tırmanıp dışarı çıkabileceği bir pencere bulur. Artık özgürdür. Doğa onun için yeni bir mekandır ve bunu
kimseye söylemez.
Gizli gizli evden kaçarak dolaşmaya başlar ve şüphe uyandırmadan evine döner. Bir gün Yahudileri hapsettikleri kampta, kalabalıktan uzaklaşıp beton yığının arkasında saklanarak yaşayan Shmuel ile tanışır.Artık Bruno'nun yeni bir hayatı vardır, mutludur.
Bundan sonrasının kimseye anlattırmadan izleyin derim. Bruno ve Shmuel'in oyunlarını, konuşmalarını filmin şok edici sonunu ve dahasını...

Alıntıdır..
Snifer
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
Snifer

Paylaşım Puanı : 1037

MesajKonu: Geri: Çizgili Pijamalı Çocuk   Çizgili Pijamalı Çocuk Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 12:27 am

Çok Acıklı Bir Film.. Sonunda İkiside Gaz Odalarına Götürülüyor Çocukların ve Orada .... Gerçekden Ben Bile Ağladım Bu Filmde..
Cookie
Deneyimli üye
Deneyimli üye
Cookie

Paylaşım Puanı : 277

MesajKonu: Geri: Çizgili Pijamalı Çocuk   Çizgili Pijamalı Çocuk Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 1:20 am

Çok merak ettim şimdi paylaşım için teşekkürler...
Nyx.
Moderatör
Moderatör
Nyx.

Paylaşım Puanı : 664

MesajKonu: Geri: Çizgili Pijamalı Çocuk   Çizgili Pijamalı Çocuk Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 2:36 am

Bende aşırı merak ettim.
İzlemeyi düşünüyorum, sağol (:
Snifer
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
Snifer

Paylaşım Puanı : 1037

MesajKonu: Geri: Çizgili Pijamalı Çocuk   Çizgili Pijamalı Çocuk Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 1:59 pm

Kısaca : Bruno Denen Çocuğun Babası Alman Nazilerinde Komutan. Bir Kampa Gönderiliyor (Kampı Yönetmesi İçin) Brunoda Oynarken Arka Bahçeye Açılan Bir Kapı Buluyor.Arka Bahçede Toplama Kampı Vardır. Bruno Oradaki Yahudi Çocuk İle Arkadaş Olur Ona Hergün Yiyecek Götürür ve Sonunda Bu Yahudi Çocuğun Babasını Gaz Odasında Öldürürler Ama Çocuk Bunu Bilmez.Brunoya " Babamı Göremiyorum Benimle Birlikde Gelip Babamı Bulmama Yardımcı Olur musun ? " Der Bruno İse Kabul Eder.Tam Koğuşa Varırlar ki Askerler Oradakileride Gaz Odalarına Götürürler ve Brunoda Onların Arasında Gaz Odasında Ölür.Babası Yetişmek İçin Koşar Ancak Çok Geç Olduğunu Anlar...

Snifer Sundu Very Happy

Çizgili Pijamalı Çocuk
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» D Çocuk TV Tanıtım
» Sincap Çocuk
» Tüt Çocuk peltekmiş.
» Zeki Çocuk
» Driftci Çoçuk xD