Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Kıraç İngiltere Yolcusu

YazarMesaj
### emka ###
Süper Üye
Süper Üye
### emka ###

Paylaşım Puanı : 1133

Kıraç İngiltere Yolcusu  Empty
MesajKonu: Kıraç İngiltere Yolcusu    Kıraç İngiltere Yolcusu  Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 11:21 pm

Yeni yılına “Yolcu” albümün ile giren Kıraç’ın konser yolculuğu bitmiyor. Bu sene Türkiye’yi konser turnesiyle gezen Kıraç, Ekim ayında İngiltere’deki severlerine vereceği konser için hazırlanıyor. 31 Ekim ‘de Londra-Hackney Empire vereceği konsere kalabalık bir ekiple hazırlanan Kıraç, “çok güzel bir konser olsun istiyorum. 20 kişilik kalabalık bir orkestra ile çalışıyoruz. Oradaki gurbetçileri-mize müziğimizi ulaştırmak beni sevindiriyor” dedi…

KIRAÇ’TAN “TAM ZAMANI ŞİMDİ”
Yoğun iş temposuyla çalışmalarını sürdüren Kıraç, bu arada, 2010 Dünya Basketbol Şampiyonası için hazırladığı Marşı, 27 Ağustos’da Sinan Erdem Spor Salonu-Ataköy’de yapılacak olan açılışta , çeşitli ülkelerden gelen 350 çocuktan oluşan bir koroyla birlikte seslendirecek… Kıraç: “Tam zamanı şimdi diyorum. Yaptığım marşı milli takımımıza uğurlu getirir ve şampiyonluğu ülkemize taşırız.” dedi.

Kıraç İngiltere Yolcusu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Narnia Günlükleri-Şafak Yıldızı'nın Yolcusu
» İngiltere ve Fransa'nın oluşması
» ingiltere'ye gidecek olan varsa baksın