Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

U2 Türkiye'de...

4 posters
YazarMesaj
xberkx
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
xberkx

Paylaşım Puanı : 3829

U2 Türkiye'de... Empty
MesajKonu: U2 Türkiye'de...   U2 Türkiye'de... Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 10:45 pm

Türkiye'de şimdiye kadar en büyük stadyum konserini verecek olan dünyaca ünlü rock müzik grubu U2 İstanbul'a geldi.

U2 Türkiye'de... U2-istanbul-konseri-u2-6-eylulde-istanbulda-konser-verecek-279231

U2 Türkiye'de... File

Dünyaca ünlü rock grubu İstanbul'a geldi. Havalimanında onlarca hayranı tarafından karşılanan Bono, tek tek imza verdi...

6 Eylül 2010'da ****** Olimpiyat Stadı'nda konser verecek olan dünyaca ünlü rock grubu U2 İstanbul'a geldi. Özel bir uçakla ****** Havalimanı'na inen grubu onlarca hayranı karşıladı. Grubun solisti Bono ise kendilerini bekleyen hayranlarıyla tek tek ilgilendi. İmza dağıtan Bono'ya bazı hayranları ise sarıldı. Grup hayranlarının tezahüratları eşliğinde havalimanından ayrıldı.

U2 İstanbul konseri, Live Nation tarafından Pozitif ve İKSV işbirliği ile 6 Eylül'de İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilecek. Uzun zamandır hayranları tarafından merakla beklenen U2, İstanbul'u, hayranlarının deyimiyle, bu konserle sallamaya hazırlanıyor.

Tamamı sadece saatler içinde tükenen biletleriyle rekordan rekora koşan U2'yu bu yıl sadece Avrupa'da dev stadyumlarda yaklaşık 2 milyon kişi izledi.

Alıntıdır..
Dero
Deneyimli üye
Deneyimli üye

Paylaşım Puanı : 977

U2 Türkiye'de... Empty
MesajKonu: Geri: U2 Türkiye'de...   U2 Türkiye'de... Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 10:57 pm

Bir U2 çılgınlığıdır sürüp gidiyor.Açıkçası grubu daha önce hiç bilmiyordum x))
toph784
Deneyimli üye
Deneyimli üye
toph784

Paylaşım Puanı : 371

U2 Türkiye'de... Empty
MesajKonu: Geri: U2 Türkiye'de...   U2 Türkiye'de... Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 1:47 pm

Ben biliyordum da,abarttıkları kadar güzel değil bence U2.
Keşke onların yerine Korn,Bullet For My Valentine,Linkin Park filan gelseydii ^^~
#Atlanta*
Moderatör
Moderatör
#Atlanta*

Paylaşım Puanı : 179

U2 Türkiye'de... Empty
MesajKonu: Geri: U2 Türkiye'de...   U2 Türkiye'de... Icon_minitimeC.tesi Eyl. 11, 2010 6:19 pm

toph784 demiş ki:
Keşke onların yerine Korn,Bullet For My Valentine,Linkin Park filan gelseydii ^^~

Linkin Park daha yeni geldi zaten zar zor gelmişlerdi bi daha ne zaman gelirler acaba xD
MCR ,Korn veya Muse gelse harika olur Very Happy
toph784
Deneyimli üye
Deneyimli üye
toph784

U2 Türkiye'de... Empty
MesajKonu: Geri: U2 Türkiye'de...   U2 Türkiye'de... Icon_minitimePaz Eyl. 12, 2010 10:47 am

#Atlanta* demiş ki:
toph784 demiş ki:

Linkin Park daha yeni geldi zaten zar zor gelmişlerdi bi daha ne zaman gelirler acaba xD

Ay evet xD
Ah bir GreenDay gelsee~~~
#Atlanta*
Moderatör
Moderatör
#Atlanta*

Paylaşım Puanı : 179

U2 Türkiye'de... Empty
MesajKonu: Geri: U2 Türkiye'de...   U2 Türkiye'de... Icon_minitimePaz Eyl. 12, 2010 11:22 pm

toph784 demiş ki:
#Atlanta* demiş ki:
toph784 demiş ki:

Ay evet xD

Evet yaa *.* BJ nin kucağına atlarım xD
toph784
Deneyimli üye
Deneyimli üye
toph784

U2 Türkiye'de... Empty
MesajKonu: Geri: U2 Türkiye'de...   U2 Türkiye'de... Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 10:20 am

#Atlanta* demiş ki:
toph784 demiş ki:
#Atlanta* demiş ki:
toph784 demiş ki:

Ay evet xD

Evet yaa *.* BJ nin kucağına atlarım xD

Biraz yer aç ben de geliyorumm xD

U2 Türkiye'de...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ace wo Nerae (türkiyede yayınlandı )
» Türkiyede Konuşulan Diller
» Türkiyede Yayınlanan Animeler Listesi
» The Last Airbender Pc-Game Sadece Nickelodeon Türkiyede!!!