Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Air Gear (GÜZELE BENZİYOR)

2 posters
YazarMesaj
oguzhank8
Süper Aktif Üye
Süper Aktif Üye
oguzhank8

Paylaşım Puanı : 1146

Air Gear (GÜZELE BENZİYOR) Empty
MesajKonu: Air Gear (GÜZELE BENZİYOR)   Air Gear (GÜZELE BENZİYOR) Icon_minitimePtsi Nis. 12, 2010 11:29 pm

Anime'nin Adı: Air Gear
Diğer Adları: エア・ギア
Kategori: TV Serisi
Tür: Aksiyon, Ecchi
Gönderen: Keitaro
Resmi Sitesi: [www]
Bölüm Sayısı: 25
Yayım Tarihi: 4/4/2006 ile 26/9/2006 arası
Firma/Stüdyo: Toei Animation, TV Tokyo, Marvelous Entertainment
Türkiye'de: Yayımlanmadı
Linkler: [ANIDB] [ANN] [NFO] [1]
Genel Puan: 8.23 (İstatistikler) (Yorum Gir) (Yorumları Oku) (5 Yorum Var)
Favori: 56 üyenin favori listesinde
Giriş Tarihi: 04/12/2006
Son Değişiklik: 12/01/2007

Yapımcılar/Sanatçılar:

Yönetmen: Hajime KAMEGAKI
Senaryo: Chiaki J. KONAKA
Animasyon: Masayuki SATO
Müzik: Skankfunk
Dizayn: Masayuki SATO
Orjinal Eser: Oogure ITO

Tanıtım:

Minami Itsuki (Ikki), Higachu Lisesi'nde East Side Gunz çetesinin lideridir. Bir gün Air Treck kullanan bir StormRiders çetesi olan Storm Sader adlı bir çete tarafından küçük düşürülür. Yanında kaldığı 4 genç kızdan oluşan Noyamano ailesinin gizli odasında bir çift Air Treck bulur. Yeni bulduğu air trecklerle intikamını almak için Storm Sader çetesinin liderini arayan Ikki, kendini, tamamen yabancısı olduğu, anlamadığı bir dünyada bulur ve başına olmadık dertler açar. Ancak kısa bir süre sonra, uçmanın verdiği hisse bayılır ve kendisini Air Treck dünyasına kaptırır.
singstar
Emekli Görevli
Emekli Görevli
singstar

Paylaşım Puanı : 145

Air Gear (GÜZELE BENZİYOR) Empty
MesajKonu: Geri: Air Gear (GÜZELE BENZİYOR)   Air Gear (GÜZELE BENZİYOR) Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 5:17 pm

sadece kısa bir özet bakmıştım ... ama pek beğenmedim....bilmiyorum ilgimi çekmedi... buna rağmen anime karakterlerinden birini çizmiştim (simca)

Air Gear (GÜZELE BENZİYOR)
1 sayfadaki 1 sayfası