Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Niye Naruto?

3 posters
YazarMesaj
NoBoDy
Deneyimli üye
Deneyimli üye
NoBoDy

Paylaşım Puanı : 371

Niye Naruto? Empty
MesajKonu: Niye Naruto?   Niye Naruto? Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 11:08 am

Akatsuki bijuular içindeki kyuubiyi istiyorsa niye Naruto yu istiyor çünkü o çakraya sahip 2 kişi daha var biri Sora diğeride adını hatırlamıyorum ama yasak tekniğin vucüduna kazınmış olan kızın hocası biliyorum garip oldu ama :S
SinEnis
Moderatör
Moderatör
SinEnis

Paylaşım Puanı : 3554

Niye Naruto? Empty
MesajKonu: Geri: Niye Naruto?   Niye Naruto? Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 12:38 pm

senin o 2 kişi dediğin Naruto'nun annesi ve babası onlar çoktan ölmüş.Naruto'nun babası da Kyubii'yi Naruto'nun içine mühürlemiş Akatsuki Naruto'yu yakalarsa o mühürü çözecek ve kyubii'nin gücünü alacaklar Very Happy
NoBoDy
Deneyimli üye
Deneyimli üye
NoBoDy

Paylaşım Puanı : 371

Niye Naruto? Empty
MesajKonu: Geri: Niye Naruto?   Niye Naruto? Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 1:13 pm

ondan bahsetmiyorum.Hani sora nında kyuubi çakrası vardı . V e hatta 4. kuyruguda oluştu onu naruto kurtardı scratch
SinEnis
Moderatör
Moderatör
SinEnis

Paylaşım Puanı : 3554

Niye Naruto? Empty
MesajKonu: Geri: Niye Naruto?   Niye Naruto? Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 1:27 pm

NoBoDy demiş ki:
ondan bahsetmiyorum.Hani sora nında kyuubi çakrası vardı . V e hatta 4. kuyruguda oluştu onu naruto kurtardı scratch
evet ama o sora'nın özelliği sahte bijuu olması.
Snifer
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
Snifer

Paylaşım Puanı : 1037

Niye Naruto? Empty
MesajKonu: Geri: Niye Naruto?   Niye Naruto? Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 1:35 pm

Sahte mi O.o Sahte Olamaz Başka Birşey Vardır .. Wink

Niye Naruto?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» niye göremiyorum?
» Niye Nickids Bakarmısın
» nickelodeon niye kaldırıldı
» Japonlar Niye Çekik Gözlüdür
» Naruto