Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

En sevdiğiniz şarkılar

2 posters
YazarMesaj
WildKids
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
WildKids

Paylaşım Puanı : 1172

En sevdiğiniz şarkılar Empty
MesajKonu: En sevdiğiniz şarkılar   En sevdiğiniz şarkılar Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 9:00 pm

We Could Be The Same,Kalp Kırılsada sever,No more words,Booyaka Booyaka
edanaz07
Mesaj Kralı
Mesaj Kralı

Paylaşım Puanı : 2364

En sevdiğiniz şarkılar Empty
MesajKonu: Geri: En sevdiğiniz şarkılar   En sevdiğiniz şarkılar Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 9:12 pm

alpay&funda arar yanarım-YASAKLANDI&ebru yaşar seni seviyorum-barış manço gülpembe-barış manço-unutamadım-cem özkan dön bana-meyra ağladın ya teoman çoban yıldızı-eda özülkü&metin özülkü ıssız ada-mfö sarı laleler- mustafa ceceli unutamam- sezen aksu sen ağlama-rafet el roman yana yakıla-rafet el roman yalancı şahidim -gökçe kırgız kalbime gömerim o zaman-sertap erener açık adres
daha vardı ama yazmadım

En sevdiğiniz şarkılar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ******'ün Sevdiği Şarkılar
» A.tatürk'ün Sevdiği Şarkılar
» en sevdiğiniz 3 söz
» En Sevdiğiniz?
» En sevdiğiniz bölüm