Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Geniş ve Önemli Açıklama

5 posters
YazarMesaj
NicKids
Yönetici
Yönetici
NicKids

Paylaşım Puanı : 1953

Geniş ve Önemli Açıklama Empty
MesajKonu: Geniş ve Önemli Açıklama   Geniş ve Önemli Açıklama Icon_minitimePtsi Nis. 12, 2010 8:25 pm

Arkadaşlar şimdi şöyle açıklamalar yapacağım.

1. İmzalarınız

İmza Boyutu Sitemizden Dolayı (banner hariç) 250x300'ü geçemez. Ayrıca sadece 1 resim kullanın lütfen. Geçenleri silerim bunu baştan söyleyeyim Very Happy

2. Konular

Mümkün mertebe konuları Nickelodeon Dizileri ve Nickelodeon Çizgi filmleri bölümüne açın.

3. Forum Takımı

Foruma yakında moderatör, FD ve s.mod alacağım. Merak etmeyin herkese yer var Very Happy

3. Rep

Rep sistemi geldi. Tek eksiği kimin verdiğini görememeniz Very Happy

4. Paylaşım Puanı

Ne kadar çok paylaşım yaparsanız puanınız o kadar artar. Özellikle nickelodeon dizileri ve çizgi filmleri bölümünde bu oran oldukça yüksek. Yakında bu puana göre bazı yetki alımları yapılacak.

Çok yakında yeni şeylerde gelecek. Şimdilik bu kadar Smile

NicKids

En son NicKids tarafından Ptsi Nis. 12, 2010 8:50 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
JeRo
Moderatör
Moderatör
JeRo

Paylaşım Puanı : 666

MesajKonu: Geri: Geniş ve Önemli Açıklama   Geniş ve Önemli Açıklama Icon_minitimePtsi Nis. 12, 2010 8:28 pm

Sanırsam paylaşım puanı en yüksek benim.Daha da uğraşıp forum eksiklerini gidereceğim.

Verdiğin bilgiden ötürü teşekkürler
NathanKress
Moderatör
Moderatör
NathanKress

Paylaşım Puanı : 93

MesajKonu: Geri: Geniş ve Önemli Açıklama   Geniş ve Önemli Açıklama Icon_minitimePtsi Nis. 12, 2010 8:30 pm

İmza işini öğrendiğim iyi oldu hemen siliyorum çünkü boyutu çok büyük.Özür dilerim bu arada.
oguzhank8
Süper Aktif Üye
Süper Aktif Üye
oguzhank8

Paylaşım Puanı : 1146

MesajKonu: Geri: Geniş ve Önemli Açıklama   Geniş ve Önemli Açıklama Icon_minitimeÇarş. Nis. 14, 2010 3:06 pm

►мя.ßaя☺лЧσн◄ demiş ki:
Sanırsam paylaşım puanı en yüksek benim.Daha da uğraşıp forum eksiklerini gidereceğim.

Verdiğin bilgiden ötürü teşekkürler

1 Kez Daha Düsünmeni Tavsiye Ededim Cem:D
x_spg
Moderatör
Moderatör
x_spg

Paylaşım Puanı : 590

MesajKonu: Geri: Geniş ve Önemli Açıklama   Geniş ve Önemli Açıklama Icon_minitimeÇarş. Nis. 14, 2010 3:14 pm

rep nasıl veriliyor onu bulamadım
oguzhank8
Süper Aktif Üye
Süper Aktif Üye
oguzhank8

Paylaşım Puanı : 1146

MesajKonu: Geri: Geniş ve Önemli Açıklama   Geniş ve Önemli Açıklama Icon_minitimeÇarş. Nis. 14, 2010 4:22 pm

mesela benim yanımdaki yerde + var oraya bas bana + rep gelir bunu kendin hariç herkeze yapabilirsin Very Happy

Geniş ve Önemli Açıklama
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Geniş Aile Jadde
» Geniş Aile Tüm Bölümler İzle
» Önemli Duyuru.
» Önemli
» Yeni : Önemli Konu