Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Müthiş Bir Oyun.

+6
Nyx.
Dero
SinEnis
¢єηgιzнαη
Jack123
10 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Deneyimli üye
Deneyimli üye

Paylaşım Puanı : 335

Müthiş Bir Oyun. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Müthiş Bir Oyun.   Müthiş Bir Oyun. - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 8:55 am

Konunun ilk mesajı :

http://www.nick.com/games/avatar-master-of-the-elements.html
Harika Bir Oyun.Önce Hava Ulusu , Toprak Krallı ,Su Kabilesi Ve Ateş Ulusu Bölümleri Var.Bu Bölümler Ateş Ulusu Askerleriyle Savaşıp Elementlerde Ustalaşıyoruz.En Son Karşımıza Ateş Kralı Ozai Çıkıyor.Ve Onu Yenmek Çok Zor.Ama Ben Bir Taktik Uygulayarak Ozai Yendim.Bu Taktiğide Size Vermek İsterim.Ozai Çıktığında Hemen Kendinizi Savunmaya Alın (ALT YÖN TUŞU)Çünkü Ard Arda Ateş Topları Fırlatacak.Sakın Yanına Gitmeyin Kendine Ateşten Bir Çembere Alıyor.Ateş Etmediği Zaman X ve Yukarı Ok tuşuna Aynı Anda Basarak Ateş Bükün.Ve Kendinizi Korumaya Alın Çünkü Sinirlenip Yere Vurmaya Başlıyor.Boş Olduğu Zaman Yine Ateş Bükün.Bu Taktiği Hep Uygulayın.Bakın Ozai Nasıl Yenilecek.Oyunu Bitirdim.Dünyada 10. Oldum Very Happy

YazarMesaj
Katara_loves_Aang
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
Katara_loves_Aang

Paylaşım Puanı : 105

MesajKonu: No $ Gba   Müthiş Bir Oyun. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 12:47 pm

Ben yinede koycam
Müthiş Bir Oyun. - Sayfa 2 4832-5
Aynı oyun ama Nintendo Ds versiyonu.Tabi emulatörle bu oyunu bilgisayarda oynayabiliyoruz.

Emulatör = No$Gba
İndirme Linki = http://rapidshare.com/files/414213177/Avatar_Into_The_Inferno__NDS_.zip

Oyun Tanıtımı Ben Yaptım xD
Müthiş Bir Oyun. - Sayfa 2 54548701
Müthiş Bir Oyun. - Sayfa 2 36273077
Müthiş Bir Oyun. - Sayfa 2 20659710
Müthiş Bir Oyun. - Sayfa 2 62194791
Müthiş Bir Oyun. - Sayfa 2 92346073

En son Katara_loves_Aang tarafından C.tesi Ağus. 21, 2010 6:04 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Katara_loves_Aang
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
Katara_loves_Aang

MesajKonu: Geri: Müthiş Bir Oyun.   Müthiş Bir Oyun. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 6:01 pm

Laughing Laughing zaten bende dün az kalsın kazanıyordum.ozainin 1-2 vurmalık canı kalmıştı internet gitti oyun dondu o yüzden kazanamdım.ama sabah intikamımı aldım.sonrada buraya paylaştım işte.
Arkadaşım internet gidince oyun donmaz bi kere.En başta Loading derken aslında oyunu bilgisayara indiriyor.O yüzden tekrar açınca çabuk açılıyor.Kısaca Bilgisayara indirdiği için internet gidince oyun donmaz.
katara__01
Yeni Üye
Yeni Üye
katara__01

Paylaşım Puanı : 12

MesajKonu: Geri: Müthiş Bir Oyun.   Müthiş Bir Oyun. - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 24, 2010 11:55 am

oyun süpermiş
Katara_loves_Aang
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
Katara_loves_Aang

MesajKonu: Geri: Müthiş Bir Oyun.   Müthiş Bir Oyun. - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 25, 2010 12:32 am

hangisi
katara__01
Yeni Üye
Yeni Üye
katara__01

Paylaşım Puanı : 12

MesajKonu: Geri: Müthiş Bir Oyun.   Müthiş Bir Oyun. - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 26, 2010 1:23 pm

ikiside Very Happy
Katara_loves_Aang
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
Katara_loves_Aang

MesajKonu: Geri: Müthiş Bir Oyun.   Müthiş Bir Oyun. - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 26, 2010 10:28 pm

Very Happy

Müthiş Bir Oyun.
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Oyun
» Oyun
» Oyun İndir
» Sünger Bob Oyun
» İcarly Oyun