Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

SON HAVA BÜKÜCÜ Filmi!

+3
SinEnis
Nilyew
7 posters
YazarMesaj
Nilyew
Deneyimli üye
Deneyimli üye
Nilyew

Paylaşım Puanı : 320

SON HAVA BÜKÜCÜ Filmi! Empty
MesajKonu: SON HAVA BÜKÜCÜ Filmi!   SON HAVA BÜKÜCÜ Filmi! Icon_minitimeCuma Tem. 23, 2010 9:12 pm

Arkadaşlar buraya film hakkındaki görüşlerinizi yazabilirsiniz.

Bence film berbattı izlerken sıkıldım.Çok hata vardı mesela normalde Aang ''eng'' diye okunurken bunlar ''ang'' diye okumuşlar ve aynı şey iroh'da da geçerli ''ayroh'' denmesi gerekirken ''iroh'' denmiş!Ve karakterler benzemiyordu.Filmin 1. arasından itibaren alışamadım ve birşey anlamadım.Ayrıca sadece 1. sezon:Su gösteriliyor 2.ve 3.sezonlar daha sonra çıkıcakmış!Ve 3D'si hiç belli olmuyor sadece bükme sahnelerinde biraz belli oluyor bence hiç gitmeyin sesler bir alem oyuncular bir alem ama hakkaten müthiş efekt yapmışlar orası ayrı.Yinede gidilebilecek bir film...
SinEnis
Moderatör
Moderatör
SinEnis

Paylaşım Puanı : 3554

MesajKonu: Geri: SON HAVA BÜKÜCÜ Filmi!   SON HAVA BÜKÜCÜ Filmi! Icon_minitimeCuma Tem. 23, 2010 9:47 pm

valla ben senin düşündüklerinin tersini düşünüyorum evet hatalar vardı ama bence çok güzeldi ve 2. ve 3. filimlerinide merakla bekliyorum
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye

Paylaşım Puanı : 2549

MesajKonu: Geri: SON HAVA BÜKÜCÜ Filmi!   SON HAVA BÜKÜCÜ Filmi! Icon_minitimeCuma Tem. 23, 2010 9:48 pm

ben yarın izleyeceğim cevahir de Very Happy
Didolata
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
Didolata

Paylaşım Puanı : 220

MesajKonu: Geri: SON HAVA BÜKÜCÜ Filmi!   SON HAVA BÜKÜCÜ Filmi! Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 1:41 am

Evet bükme sahneleri çok kötüydü.Zuko'nun yara izi hiç belli olmuyor.Üstelik farkettiniz mi Sokka hiç gülmüyor.Aang şaka yapmıyor.3 film yapsalar ve kitap kitap olsa daha iyi olurdu ama Yue'nin olduğu bölüme de geçmişler.O 2. kitapta değil miydi ??
Azula sonlarda geldi.1. kitapta da Azula vardı yanlış hatırlamıyorsam
Beğenmedim ben
Neutral
SinEnis
Moderatör
Moderatör
SinEnis

MesajKonu: Geri: SON HAVA BÜKÜCÜ Filmi!   SON HAVA BÜKÜCÜ Filmi! Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 11:51 am

Didolata demiş ki:
Evet bükme sahneleri çok kötüydü.Zuko'nun yara izi hiç belli olmuyor.Üstelik farkettiniz mi Sokka hiç gülmüyor.Aang şaka yapmıyor.3 film yapsalar ve kitap kitap olsa daha iyi olurdu ama Yue'nin olduğu bölüme de geçmişler.O 2. kitapta değil miydi ??
Azula sonlarda geldi.1. kitapta da Azula vardı yanlış hatırlamıyorsam
Beğenmedim ben
Neutral
Yue 1.kitaptaydı
Dero
Deneyimli üye
Deneyimli üye

Paylaşım Puanı : 977

MesajKonu: Geri: SON HAVA BÜKÜCÜ Filmi!   SON HAVA BÜKÜCÜ Filmi! Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 6:24 pm

Film bence hem kötüydü hem de güzeldi.İlk tarafları sıkıcıydı.Bir de filmde bir olaydan diğer olaya (bölümden bölüme) hemen atlamışlar.Ve hiç ayrıntı yok.Herşey çarçabuk oluveriyor :/ Ama ikinci yarısında sıkılmadım.Ve Sokka'yı çok ciddi yapmışlar normalde çizgifilmde Sokka çok komik biri. Kızlar da hep birbirine benziyor ama o kötü birşey değil zaten.

Ve ben Bursa Korupark'ta 3D(Altını çizerim Smile ) ve altyazılı izledim. Smile

Bir de bazı karakterleri benzetememişler: Mesela İroh şişman ama zayıf yapmışlar.

Ve arkadaşın dediği gibi, isimleri yazıldığı gibi okuyorlardı Nedense..
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye

MesajKonu: Geri: SON HAVA BÜKÜCÜ Filmi!   SON HAVA BÜKÜCÜ Filmi! Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 7:49 pm

bence çok güzeldi Very Happy
SinEnis
Moderatör
Moderatör
SinEnis

MesajKonu: Geri: SON HAVA BÜKÜCÜ Filmi!   SON HAVA BÜKÜCÜ Filmi! Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 8:19 pm

bence çok güzeldi Very Happy
sana katılıyorum bencede çok güzeldi
nida nur
Yeni Üye
Yeni Üye
nida nur

Paylaşım Puanı : 30

MesajKonu: Geri: SON HAVA BÜKÜCÜ Filmi!   SON HAVA BÜKÜCÜ Filmi! Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 1:14 pm

son hava bükücü filminin baş karekteri aang flower
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye

MesajKonu: Geri: SON HAVA BÜKÜCÜ Filmi!   SON HAVA BÜKÜCÜ Filmi! Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 1:17 pm

biliyoruz Very Happy
Cookie
Deneyimli üye
Deneyimli üye
Cookie

Paylaşım Puanı : 277

MesajKonu: Geri: SON HAVA BÜKÜCÜ Filmi!   SON HAVA BÜKÜCÜ Filmi! Icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 12:54 pm

Ben daha gitmedim ama güzeldir herhalde

SON HAVA BÜKÜCÜ Filmi!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Son Hava Bukucu Torrent
» Son Hava Bukucu Tanıtımı
» 20 dilde Son Hava Bükücü
» Son Hava Bükücü [Yakında]
» Son Hava Bükücü Filminin Kusurları