Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Lütfen Yardım Edin Bana Çok Zor Günler Geçiriyorum

2 posters
YazarMesaj
umursufu
Çırak mod.
Çırak mod.
umursufu

Paylaşım Puanı : 1421

Lütfen Yardım Edin Bana Çok Zor Günler Geçiriyorum Empty
MesajKonu: Lütfen Yardım Edin Bana Çok Zor Günler Geçiriyorum   Lütfen Yardım Edin Bana Çok Zor Günler Geçiriyorum Icon_minitimeSalı Tem. 20, 2010 6:35 pm

Uzun süredir beni çok üzen bir durumu sizlerle paylaşmak istedim.

Maalesef ben ciddi bir mali kriz içindeyim. Ve artik tabir yerindeyse biçak kemige dayandi. Bir sürü ödemem var fakat bunlari karşılayacak durumda değilim. Böyle olunca da haciz söz konusu olacak büyük ihtimalle. Bir karar verdim.
Elimdeki mallardan bir kaç parca bir şeyi bu hafta sonu satişa cikaracagim. Satis evin arkasindaki bahçede olacak. Eger vaktiniz olur da bu satışıma gelirseniz çok sevinirim.
Satisa cikaracagimiz parcalarin toplu fotografini da ekliyorum, LÜTFEN AŞAĞIDAKİ RESMİ İNCELEYİNİZ.

Lütfen Yardım Edin Bana Çok Zor Günler Geçiriyorum Satiliklar
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye

Paylaşım Puanı : 2549

Lütfen Yardım Edin Bana Çok Zor Günler Geçiriyorum Empty
MesajKonu: Geri: Lütfen Yardım Edin Bana Çok Zor Günler Geçiriyorum   Lütfen Yardım Edin Bana Çok Zor Günler Geçiriyorum Icon_minitimeSalı Tem. 20, 2010 6:47 pm

Very Happy

Lütfen Yardım Edin Bana Çok Zor Günler Geçiriyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lütfen Yardım Edin
» Lütfen yardım edin.
» Big Time Rush - Big Time Bad Boy Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpions ( 1x05 )
» yardım edin lütfen
» bölümleri izleye miyorum ve konulara mesaj yazamıyorum lütfen yardım edin