Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Türkler Uzaya Giderse

2 posters
YazarMesaj
JeRo
Moderatör
Moderatör
JeRo

Paylaşım Puanı : 666

Türkler Uzaya Giderse Empty
MesajKonu: Türkler Uzaya Giderse   Türkler Uzaya Giderse Icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 11:03 pm

Houston

-Efendim abi...

-Aya inmek üzereyiz...

-Hadi hayırlısı...

-Kraterli olandı di mi Ay?

--------------------------------------------

-Houston...

-Evet apollo, Ay yürüyüşünüz bitti mi?

-Bitti bitmesine de bu ayı Cemal tutturdu gelmişken Amerikan bayrağını sökelim, bizimkini koyalım diye, onu ararken kaybolduk, az daha oksijenimiz bitiyordu.

-Buldunuz mu bari?

-Bulduk ama sökemedik, nasıl dikmişlerse gavurlar...Cemal yarın ay aracıyla üzerinden geçmeyi deniyecek...

-Helal olsun aslanlar... Size güveniyoruz...

--------------------------------------------------------------------------------

-Houston...

-Apollo?

-Ya bu Cemal Fener bayrağı getirmiş yanında, aya onu da dikmek istiyor, yere de topladığımız taşlardan "Efsane geri döndü" yazdı... Ben hayatta terk etmem burayı o bayrak buradayken... Bir cim bom bayrağı yollayın hemen...

-Merak etme Apollo, biliyordum ben o hoşafın böyle bişiy yapacağını... Acil oksijen depolarının olduğu yere bakarsan göreceksin ki oksijen tüpleri orada yok... niye? Çünkü kardeşin oraya anlı şanlı dev bir GS bayrağı koydu...

-Hehe.. Büyüksün Houston... Seni seviyorum...Yenilse de yense de...

--------------------------------------------------------------------------------

-Apollo

-Buyur Houstonciğim

-Venüsten taş örneklerini aldınız mı?

-Aldık aldık, bi sürü taşımız oldu, şimdi dönmek üzere yola çıktık, 24 saatte yörüngeye gireriz..

-Çok iyi bilim adına önemli şeyler yaptınız..

-Ya bişey sorcam Houston...

-Sor..

-Neden sadece taş toplattınız bize, o kadar böcek, çiçek vardı bi de o tek gözlü yaratıklardan da getirseydik?

-Hstr, neden söylemediniz?

-Neyi abi?

-Houston

-Nedir?

-Abi ben çok sıkıldım burda, şu dönüş tarihini öne alalım diyecektim

-Olur mu, daha Satürn e gidip örnek alacaksınız

-Abi ben hep örnek almışımdır Satürn'ü zaten, bi an önce dönelim diyorum

-Ya Apollo, bak sinirimi bozma, kitlerim kumanda aletlerinizi burdan, bi daha dönmek nasip olmaz

-Ama abi ya

-Sus

-Houston bişey sorcam, biz niye topladık bu taşdı kumdu falan, ne yapçazki bunları?

-Bilimsel araştırmalar için, evrenin sırlarını gizlerini öğrenmek için falan, biliyorsun bunlar bi çok konuda bizleri aydınlatabilir.. Yani çok önemli şeyler bunlar yani?

-Evet Apollo, hadi yörüngeye girmek üzeresiniz, hazırlanın artık bu arada sen niye soruyon bunları???

-Valla Houston, ben bu örnekleri topladıktan sonra Semih abiye vermiştim, gemiye koy diye, o da zannetmişki kapıya kadar g*türecek, ben ordan alıp bagaja koycam, yani senin anlayacağın biz onları ayda unuttuk galiba...

- Neeee?

-Abi yörüngeye giriyoz, sonra konuşalım..

-Houston?

-Apollo..

-Houston bişiy diycem ama kapatmak yok..

-Go ahead apollo..

-Houston 10 aydır uzaydayım, burada bu kadar astronot, kozmonot arkadaşla irtibatım oldu, yeminle söylüyorum, sen hepsine beş basarsın. Seni neden yer ekibine vermişler anlamış değilim.

-Sorma hocam, bir takım politik olaylara kurban gittik, çok büyük yanlışlar yapıldı bize

-Sen diğerlerinden farklısın, halk adamısın sen. Seni seviyorum Houston...

-Ben de seni Apollo..
Snifer
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
Snifer

Paylaşım Puanı : 1037

Türkler Uzaya Giderse Empty
MesajKonu: Geri: Türkler Uzaya Giderse   Türkler Uzaya Giderse Icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 11:06 pm

Pek Komik Olmasada Yinede Komik Very Happy

Türkler Uzaya Giderse
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Türkler Cehenneme Giderse
» Carly,Sam ve Freddie'nin Uzaya Çıkacağı Bölüm; 'iSpace Out'
» Türkler'in Guiness rekorları
» Filmleri Türkler Yapsaydı...
» Türkler Dünyaya 2. Kez Hakim Olacak!