Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Bu site artık çöp oldu, yeni bir site ve sunucu açmamız gerekiyor...

4 posters
YazarMesaj
erdemalsirt
Yeni Üye
Yeni Üye
erdemalsirt

Paylaşım Puanı : 21

Bu site artık çöp oldu, yeni bir site ve sunucu açmamız gerekiyor... Empty
MesajKonu: Bu site artık çöp oldu, yeni bir site ve sunucu açmamız gerekiyor...   Bu site artık çöp oldu, yeni bir site ve sunucu açmamız gerekiyor... Icon_minitimeÇarş. Ağus. 21, 2019 9:50 pm

Merhaba. Beni belki hatırlamışsınızdır 2011 yılında bu forumdan zamanında nefret edilmiş bir çocuktum. Zaten o zamanlar 12 yaşındaydım ve bu yüzden, yeterli olgunluğa sahip değildim. Şuanda 20 yaşındayım ve bu forum sitesinin artık öldüğünü farkettim. Aktif çok az kişi giriyor ve forumda sürekli önüme reklam sayfaları çıkıp duruyor. Forumun sürümü çok eskide kaldı. Bu forumu tarihe bırakıp, yeni bir Nickelodeon forum sitesi açmak gerekiyor. Bu siteyi kapatmayın, anı olarak kalsın ama aktif üyeler istiyorsak, yeni bir site kurmamız şart.
umursufu
Çırak mod.
Çırak mod.
umursufu

Paylaşım Puanı : 1421

MesajKonu: Geri: Bu site artık çöp oldu, yeni bir site ve sunucu açmamız gerekiyor...   Bu site artık çöp oldu, yeni bir site ve sunucu açmamız gerekiyor... Icon_minitimeCuma Ekim 18, 2019 8:07 pm

usta kimsenin yeni nick forum sitesi açmakla ilgilendiği yok artık kusura bakma ama
arkinkrtlms
Yeni Üye
Yeni Üye
arkinkrtlms

Paylaşım Puanı : 4

MesajKonu: Geri: Bu site artık çöp oldu, yeni bir site ve sunucu açmamız gerekiyor...   Bu site artık çöp oldu, yeni bir site ve sunucu açmamız gerekiyor... Icon_minitimePaz Ekim 20, 2019 4:01 pm

Bu site aktif değilki zaten Nickelodeon'un kendisi de çöp oldu çok kötü diziler var sırf Big Time Rush için izliyodum onuda çok önceden kaldırdılar.
DeReN
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 1

MesajKonu: Geri: Bu site artık çöp oldu, yeni bir site ve sunucu açmamız gerekiyor...   Bu site artık çöp oldu, yeni bir site ve sunucu açmamız gerekiyor... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 20, 2023 12:56 pm

Merhaba, ben de hesabımın şifresini şimdi buldum. Eskiden bu forumda çok vakit geçirirdim.

Bu site artık çöp oldu, yeni bir site ve sunucu açmamız gerekiyor...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Facebook/Twitter'dan sonra Yeni bir site formspring.me
» Site Mahkeme Kararıyla engellendi uyarısı alanlar dikkat! İşte Yeni adreslerimiz!
» Yeni Atılan Mesajlar Ve Yeni Açılan Konuları Görmek İçin
» Yeni Kategorimiz ve Yeni Moderatörümüz.
» Artık Videolarım Dailymotion'da