Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Bu Başlığı Görüyorsanız Lütfen Cevap Verin

3 posters
YazarMesaj
Fredwards
Yeni Üye
Yeni Üye
Fredwards

Paylaşım Puanı : 4

Bu Başlığı Görüyorsanız Lütfen Cevap Verin Empty
MesajKonu: Bu Başlığı Görüyorsanız Lütfen Cevap Verin   Bu Başlığı Görüyorsanız Lütfen Cevap Verin Icon_minitimePtsi Eyl. 11, 2017 8:13 pm

Merhaba arkadaşlar. Gördüğüm kadarıyla forumda artık kimse yok. Kendimi yalnız hissettim şu an Crying or Very sad Her neyse.
Ben Selin. 19 yaşındayım. Ama şimdi kendimi fazla tanıtmayacağım (zaten kimse yok)
Ben yıllar önce zaten buraya üyeydim fakat kullanıcı adım ve şifremi unuttum. Eski e-mailim de aktif değil. Bu yüzden yeni hesap açtım.
Aylar önce internette iCarly bölümlerine ulaşabiliyordum ama artık izleyemiyorum çünkü kaldırılmış Crying or Very sad Ben de burada bölümleri bulabileceğimi düşünmüştüm ama burada da linkler ölmüş. Eğer elinde bölümler olanlar varsa benimle iletişime geçebilir mi? Size özelden mailimi verebilirim. Şimdiden teşekkürler. Yoksa da canınız sağ olsun.
samednsztrk
Yeni Üye
Yeni Üye
samednsztrk

Paylaşım Puanı : 2

MesajKonu: Geri: Bu Başlığı Görüyorsanız Lütfen Cevap Verin   Bu Başlığı Görüyorsanız Lütfen Cevap Verin Icon_minitimeÇarş. Tem. 03, 2019 5:58 pm

Bulabildiysen bana da yollar mısın . Aynı durumdayım Very Happy
iJazz
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 1

MesajKonu: Geri: Bu Başlığı Görüyorsanız Lütfen Cevap Verin   Bu Başlığı Görüyorsanız Lütfen Cevap Verin Icon_minitimePaz Mayıs 28, 2023 5:03 am

selam

Bu Başlığı Görüyorsanız Lütfen Cevap Verin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» NicKids veya diğer deneyimli çevirmenler lütfen cevap verin (Sorum altyazı gömmeyle alakalı)
» arkadaşlar lütfen oylarınızı verin
» Hayat ---Lütfen Mesaj verin(Şiir Formatında yazdım)
» Sonny'nin Yıldızı-Türkçe-İzle
» LÜTFEN YARDIM EDİNN!!! (ADMİN LÜTFEN BAK)