Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Kendimden utanıyorum... Çok pişman oldum.

YazarMesaj
erdemalsirt
Yeni Üye
Yeni Üye
erdemalsirt

Paylaşım Puanı : 21

Kendimden utanıyorum... Çok pişman oldum. Empty
MesajKonu: Kendimden utanıyorum... Çok pişman oldum.   Kendimden utanıyorum... Çok pişman oldum. Icon_minitimePaz Ağus. 20, 2017 4:31 am

Selam arkadaşlar. Ben bu foruma 11 yaşlarımda üye olmuştum ve o zamanlar, maleesef beyin seviyem sanırım anormal çocukçaydı... Eskiden açtığım şu konuyu buldum. https://nickturkiye.yetkin-forum.com/t6701p60-the-sims-3-generations-ek-paket-indir-bu-ek-pakkettir
Bu konudaki yorumlarda "Ranger" ve "Nanissinan" bunlar benim 2011 yılında açtığım sahte hesaplardı muhtemelen. Cidden kendime gülüyorum ve kendi yaptıklarımdan dolayı utanç içindeyim. Şuan 18 yaşındayım ve nasıl bu kadar ezik davranabiliyormuşum geçmişte hayret ediyorum. Neyse, yıllar önce dileyemediğim özrümü şuan dilemek istiyorum açıkçası sizden. Embarassed

Bu arada şuanki tipim böyle... https://www.facebook.com/photo.php?fbid=163641264203602&set=rpd.100016731875019&type=3&theater
2011-2012 Yıllarında bebe suratlıydım ya... Smile Evrim budur işte.

Kendimden utanıyorum... Çok pişman oldum.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Anne Ben Aşık Oldum
» yeni üye oldum videoları bir türlü izleyemiyorum YARDIM EDER MİSİNİZ