Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Eski dostunuz geri döndü (Gerçi benden nefret ederdiniz)

3 posters
YazarMesaj
erdemalsirt
Yeni Üye
Yeni Üye
erdemalsirt

Paylaşım Puanı : 21

Eski dostunuz geri döndü (Gerçi benden nefret ederdiniz) Empty
MesajKonu: Eski dostunuz geri döndü (Gerçi benden nefret ederdiniz)   Eski dostunuz geri döndü (Gerçi benden nefret ederdiniz) Icon_minitimePerş. Ekim 22, 2015 6:51 am

Merhaba arkadaşlar. Bu eski forum sitesini, eposta adresimin geçmişinden bakarak buldum ve Eskiden hiç olgun değildim. Bu foruma kayıt olduğum zaman, 11 veya 12 yaşında falandım ve tam anlamıyla Cahildim, bu nedenle Flood nedir onu bile bilmezdim. Eskiden çok aşırı post spamladığım için, sürekli insanlardan dışlanır, ceza yerdim. Ancak artık bunların hiçbiri bende yok. %100 Oranıyla beni farklı görürseniz, şaşmayın. Şuanda 16 yaşındayım, 17 yaşıma girdim. :3 Animeci ve Bronyim. Eskiden açtığım konuları görünce içime fenahlık geliyor. Bu ne böyle wtf? Dermiş gibi.
ZeyneP*
Moderatör
Moderatör
ZeyneP*

Paylaşım Puanı : 493

MesajKonu: Geri: Eski dostunuz geri döndü (Gerçi benden nefret ederdiniz)   Eski dostunuz geri döndü (Gerçi benden nefret ederdiniz) Icon_minitimePerş. Mart 31, 2016 10:10 pm

Kimse olmadigi icin yine flood yapabilirsin sikinti olmaz bence :p
erdemalsirt
Yeni Üye
Yeni Üye
erdemalsirt

MesajKonu: Geri: Eski dostunuz geri döndü (Gerçi benden nefret ederdiniz)   Eski dostunuz geri döndü (Gerçi benden nefret ederdiniz) Icon_minitimePerş. Mayıs 26, 2016 10:44 am

ZeyneP* demiş ki:
Kimse olmadigi icin yine flood yapabilirsin sikinti olmaz bence :p
Flood yapmam pek artık. Ayrıca türkiye'de nickelodeon fan boys/girls az olduğu için bu tarz forumlar tabi ki tutmaz ayrıca forum'daki bazı resimler gözükmüyor. Örneğin "Alıntı" buttonunun resmi ölmüş mesela. Ayrıca "yetkin-forum" eski bir forum ve sürümleri güncel değil. Bu devirde Furry+Brony vs.. Daha çok fanları olur özellikle de Türkiye'de anime fandomu yüksek. Bu arada zeynepcim sen ne zamandır beri bu forumdasın? Ayrıca youtube kanalıma bir bakarmısın? Youtube: erdembeyful ^-^
Deniz Denizhan
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 4

MesajKonu: Geri: Eski dostunuz geri döndü (Gerçi benden nefret ederdiniz)   Eski dostunuz geri döndü (Gerçi benden nefret ederdiniz) Icon_minitimeC.tesi Mayıs 28, 2016 12:40 am

gençler linkler hep bozuk ya hiçbirşey izlenmiyor
erdemalsirt
Yeni Üye
Yeni Üye
erdemalsirt

MesajKonu: Geri: Eski dostunuz geri döndü (Gerçi benden nefret ederdiniz)   Eski dostunuz geri döndü (Gerçi benden nefret ederdiniz) Icon_minitimePerş. Ağus. 24, 2017 3:35 pm

Deniz Denizhan demiş ki:
gençler linkler hep bozuk ya hiçbirşey izlenmiyor
Linkler bozuk çünkü artık telif haklarına verilen önem, 5-6 sene öncekisine göre daha fazla ağırlık veriliyor.

Eski dostunuz geri döndü (Gerçi benden nefret ederdiniz)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» NeroStatic Geri Döndü
» Nickchild Geri Döndü !!!
» Cengishan geri döndü (:
» Bugs Bunny ve Arkadaşları Ekranlara Geri Döndü
» Eski Sitenin Eski Yöneticisi?