Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Stellina

YazarMesaj
Lyoko
Üye
Üye

Paylaşım Puanı : 98

Stellina Empty
MesajKonu: Stellina   Stellina Icon_minitimePaz Kas. 11, 2012 4:10 pm

Stellina Stellina-poster-ok
O cesur ve akıllı. Üstelik gittiği her yerde kolayca arkadaş edinebiliyor. Eksikliğini duyduğu tek şey, gerçek bir aile. Karlı bir kış gününde doğmuş olan Stellina, adını doğduğu anda kaymakta olan “küçük bir yıldızdan” alır. Doğduktan birkaç ay sonra öksüz ve yetim kalan Stellina’nın hayatı, mutlu ve renkli insanlar olan üvey anne ve babasıyla birlikte Panagulis Sirki’nde geçer.
Sirkte sirk müdürü Nicos, falcı Marushka, palyaço Tataglio ve hiçbir zaman konuşmayan yardımcısı Macaroni vardır. Ve tabii bir de Stellina’nın en iyi arkadaşı, simsiyah bir panter olan Gala.

Eğlenceli ve sabırsız olan Stellina genellikle bu huyları yüzünden başını derde sokar. Gala’yla birlikte kırlarda dolaşmak, okuldaki dersleri asmak gibi davranışları da olan Stellina her zaman birazcık yaramaz bir çocuk olmuştur. En büyük düşü annesi gibi bir trapezci olmaktır.
Sosyal Hizmetler Kurumu onu bir yatılı okula yerleştirmeye karar verince, Stellina gelincik Pip’le sirkten kaçıp sirkteki ailesine yeniden katılmak için Roma’ya döner. Büyük şehirdeki yaşam oldukça tehlikelidir, fakat Stellina kısa sürede onun hayatta kalmasına yardımcı olacak arkadaşlar edinmeyi başarır. Fakat polis, adım adım onu takip etmektedir.

Stellina
1 sayfadaki 1 sayfası