AnasayfaAramaKayıt OlGiriş yap

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Paylaş | 

iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
YazarMesaj
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici

Paylaşım Puanı : 3799

MesajKonu: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   Cuma Eyl. 23, 2011 12:03 am

Konunun ilk mesajı :

NOT:İZLEYEBİLMEK İÇİN KONUYA EN AZ 1 KERE KURALLARINA UYGUN MESAJ ATMANIZ GEREKMEKTEDİR... AKSİ TAKDİRDE İZLEYEMEZSİNİZ,İYİ SEYİRLER DİLERİM scorpionss!

En son scorpionss tarafından Cuma Eyl. 30, 2011 3:20 am tarihinde değiştirildi, toplamda 8 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör

YazarMesaj
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   Paz Eyl. 25, 2011 6:07 pm

Drakex demiş ki:
değiştircem benim bütün forumlardaki şifrelerim aynıdır. ve --------- da benim hesabıma girdi galiba. çünkü ---------.com da ben emre diye yazmışım. şifreler aynı olunca kolay oluyor. tekrar kusura bakma. kardeşime zaten 1 ay pc yasağı geldi. Smile küfürleri görünce. mileylover banlandı. sanırsam. o bana öyle dedi. salak kardeşim sildrimeyi bir bulmuş çoğu forumlardaki de sildiriyor.

Hemen değiştir ve değiştirdini burada belirt KESİNLİKLE BURADAKİ ŞİFREM DEĞİŞTİ DE BİZE ŞİMDİ
Kullanıcı profilini gör
emex23
Deneyimli üye
Deneyimli üye

Paylaşım Puanı : 499

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   Paz Eyl. 25, 2011 6:28 pm

ILOSTMYMIND demiş ki:
ip ban reset atınca modeme veya pc ye düzeliyor bu arada wikipediadaki bu yazı sizce nasıl olmuş sürekli düzeltilip birbirimize karşı tartışma konusu açmaktansa bana mantıklı geldi.İşte link:http://tr.wikipedia.org/wiki/%C4%B0Carly
Süreli atılsaydı o zaman.
Kullanıcı profilini gör
Drakex
Üye
Üye

Paylaşım Puanı : 34

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   Paz Eyl. 25, 2011 6:41 pm

tamam değişmiştir. zaten pcye parola koydum Smile
Kullanıcı profilini gör
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör

Paylaşım Puanı : 4672

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   Paz Eyl. 25, 2011 6:44 pm

Drakex demiş ki:
tamam değişmiştir. zaten pcye parola koydum Smile

tamam o zaman bir daha sildirmez kardeşin videoları Smile
Kullanıcı profilini gör
emex23
Deneyimli üye
Deneyimli üye

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   Paz Eyl. 25, 2011 6:51 pm

İLove You bölümü nete düştümü yani ingilizcesi
Kullanıcı profilini gör
Drakex
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   Paz Eyl. 25, 2011 6:58 pm

bakalım varsa iletirim Smile
Kullanıcı profilini gör
Brokencyde
Üye
Üye

Paylaşım Puanı : 49

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   Paz Eyl. 25, 2011 7:14 pm

teşşekürler
Kullanıcı profilini gör
Brokencyde
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   Paz Eyl. 25, 2011 7:24 pm

sagolun
Kullanıcı profilini gör
sinan 1997
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye

Paylaşım Puanı : 127

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   Paz Eyl. 25, 2011 9:31 pm

Teşekkürler
Kullanıcı profilini gör
CiHaT
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 36

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   Paz Eyl. 25, 2011 10:10 pm

link düzeltilmiş , teşekkürler Smile
Kullanıcı profilini gör
Brokencyde
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   Ptsi Eyl. 26, 2011 1:26 am

Video not found! diyorr ne yapmalıyım lütfen yardım edinn =S
Kullanıcı profilini gör
freyl16
Deneyimli üye
Deneyimli üye

Paylaşım Puanı : 342

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   Ptsi Eyl. 26, 2011 2:13 am

Teşekkürler
Kullanıcı profilini gör
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   Ptsi Eyl. 26, 2011 3:30 am

Brokencyde demiş ki:
Video not found! diyorr ne yapmalıyım lütfen yardım edinn =S

Mileylover sanırım yine sildirmiş :s
Kullanıcı profilini gör
emex23
Deneyimli üye
Deneyimli üye

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   Ptsi Eyl. 26, 2011 4:11 am

Yav hakkaten şu Mileylover'ın İP adresine Süreli ban atın Allah aşkına
Kullanıcı profilini gör
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   Ptsi Eyl. 26, 2011 1:05 pm

Artık çok olmaya başladı ama Mad
Kullanıcı profilini gör
Drakex
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   Ptsi Eyl. 26, 2011 1:16 pm

bu sefer kardeşim değildi. o cezalı. ama gözatma geçmişine bakıcam. eğer kendi pc sine şifremi kaydettiyse değiştirsen bile orada değimiş olarak kayıt edecektir. eğer bir iz bile bulursam pc sine parola koyucam 2 ay boyunca giremicek.
Kullanıcı profilini gör
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   Ptsi Eyl. 26, 2011 5:23 pm

Bu konuda kesin emin ol artık,deneme için yükleme yapacağım ama ARTIK YETER ARTIK YETER BIKTIM
Kullanıcı profilini gör
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   Ptsi Eyl. 26, 2011 7:49 pm

Açıkçası Ben ege ve efe meselesinden biraz şüpheliyim
Bu arada bende aynı video sitesine begging on your kness bölümünü yüklemiştim ama hala duruyor, çünkü siteye eklememiştim, siteye ekleyince siliniyor.
Kullanıcı profilini gör
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   Ptsi Eyl. 26, 2011 7:57 pm

◊ƒοx◊ demiş ki:
Açıkçası Ben ege ve efe meselesinden biraz şüpheliyim
Bu arada bende aynı video sitesine begging on your kness bölümünü yüklemiştim ama hala duruyor, çünkü siteye eklememiştim, siteye ekleyince siliniyor.

Evet,özellikle sildiriliniyor ve bende açıkçası öyleyim bu durumdan,üstelik gerçekte yada yalan ARTIK SİLİNMEYECEK BU VİDEOLAR!! Mad
Kullanıcı profilini gör
emex23
Deneyimli üye
Deneyimli üye

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   Ptsi Eyl. 26, 2011 8:56 pm

hakikaten ya Very Happy yeter artık bak hele bir video daha sil hiç şaka yapmıyorum ben bir Anonymous üyesiyim ve Pc'ni kullanılmaz hale bile getirebilirim PC'yi açamazsın bile bu son uyarım. Scorpions kardeşim sen son kez yükle yine silerse eğer, o Pc'yi kullanılmaz hale getireceğim.
Kullanıcı profilini gör
Drakex
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   Salı Eyl. 27, 2011 12:16 am

ben kardeşim şu anda okuldan yeni geldi. ve duruma bakacağım. emex sende artislik yapma. yap yiyorsa tabi dediğin şey mümkünse. sen o kelimenin anlımı bil önce.
Kullanıcı profilini gör
emex23
Deneyimli üye
Deneyimli üye

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   Salı Eyl. 27, 2011 12:22 am

Drakex demiş ki:
ben kardeşim şu anda okuldan yeni geldi. ve duruma bakacağım. emex sende artislik yapma. yap yiyorsa tabi dediğin şey mümkünse. sen o kelimenin anlımı bil önce.
Buna artistlik mi denir yoksa uyarımı denir. Yapabileceklerimin mümkünlüğünü tarrışmaya gerek yok. istersen araştır Hackerprof'um Anonyfort. Yapabileceğim gerçeği mümkün ip adresine system32'yi truva türevi gönderirim ve format atana dek kendine gelmez yani silemezsin.
Kullanıcı profilini gör
Drakex
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   Salı Eyl. 27, 2011 12:32 am

şu anda ıp mi değiştirsem napcaksın.
Kullanıcı profilini gör
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   Salı Eyl. 27, 2011 12:40 am

Demek IP adresini değiştirerek yeni üyelikle giriyorsun
Kullanıcı profilini gör
noluryaw5
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 1

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   Salı Eyl. 27, 2011 12:50 am

teşekkürler
Kullanıcı profilini gör
emex23
Deneyimli üye
Deneyimli üye

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   Salı Eyl. 27, 2011 1:25 am

PC'nin ip adresi herkesin türktelekoma bağlı olduğundan herkesin aynı değiştirebileceğin dns ha onu değiştirsen en fazla yasak sitelere girersin
Kullanıcı profilini gör
Drakex
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   Salı Eyl. 27, 2011 2:11 am

dns yi biliyorum. da ıp yi kaç kez değiştirdim ki. zaten banlanınca ıp değiştirnce tekrar üye olabiliyorsun.
Kullanıcı profilini gör
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   Salı Eyl. 27, 2011 2:22 am

Yani megavideo'ya yüklediğimde yine sileceğim görürsün mü diyorsun şimdi?

Ekleyeceğim ama bir silinsin artık bilmiyorum Mad

En son scorpionss tarafından Salı Eyl. 27, 2011 2:30 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
emex23
Deneyimli üye
Deneyimli üye

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   Salı Eyl. 27, 2011 2:25 am

Drakex demiş ki:
dns yi biliyorum. da ıp yi kaç kez değiştirdim ki. zaten banlanınca ıp değiştirnce tekrar üye olabiliyorsun.
Eeee o zaman tekrar hackleriz Vaulexerdan pc'ni akip eder ip adresini öğreniriz. hiç zor değil.
Kullanıcı profilini gör
Brokencyde
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   Salı Eyl. 27, 2011 2:32 am

Yaa of hay amk :@ 5x3 ü çok izlemek istiyorum tekrar konsa bu herif yine mi silcekk!? S:
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   Bugün 6:20 pm

iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
3 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki