Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )

+62
efe1
hulya145
Jemma
Feyza38
satürn
sena98
bella123
nickdisney
jess.wole
erkinnickelodeon
mustafalkoc123
can4545
_crazy_
__Gamer__
kadir_94
guncul
anrebmugeb
bailey-cody
jbwatson
enescandemir1989
aea48300
sam_merve
miley365
pokiie
007Jets
metika
mustafaberk1342
BENBENB
yağmurtuyem
eda.nur
mckrals
drakelover
!drake bell!
LegenDary
_rumis_
DewilsScream
bno
ykaratan
daphnelinda
mimibey
bm12345
--selenakoliq--
cmr
noluryaw5
freyl16
sinan 1997
Brokencyde
Drakex
sam987
CiHaT
ekibya94
elfcik
nicturkiye
ILOSTMYMIND
demi123
pelo293
mirandajustinnathan
tgy_99
emex23
mileylover
◊ƒοx◊
scorpionss
66 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
YazarMesaj
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

Paylaşım Puanı : 3799

iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Eyl. 22, 2011 7:03 pm

Konunun ilk mesajı :

NOT:İZLEYEBİLMEK İÇİN KONUYA EN AZ 1 KERE KURALLARINA UYGUN MESAJ ATMANIZ GEREKMEKTEDİR... AKSİ TAKDİRDE İZLEYEMEZSİNİZ,İYİ SEYİRLER DİLERİM scorpionss!

iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 3 Mrsbgibidsf2

iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 3 Tumblr_lru04fZ3Oz1ql3i4oo2_500

iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 3 Tumblr_lrtxh7xnu01r3761so5_250

En son scorpionss tarafından Perş. Eyl. 29, 2011 10:20 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 8 kere değiştirildi

YazarMesaj
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Eyl. 25, 2011 1:07 pm

Drakex demiş ki:
değiştircem benim bütün forumlardaki şifrelerim aynıdır. ve --------- da benim hesabıma girdi galiba. çünkü ---------.com da ben emre diye yazmışım. şifreler aynı olunca kolay oluyor. tekrar kusura bakma. kardeşime zaten 1 ay pc yasağı geldi. Smile küfürleri görünce. mileylover banlandı. sanırsam. o bana öyle dedi. salak kardeşim sildrimeyi bir bulmuş çoğu forumlardaki de sildiriyor.

Hemen değiştir ve değiştirdini burada belirt KESİNLİKLE BURADAKİ ŞİFREM DEĞİŞTİ DE BİZE ŞİMDİ
emex23
Deneyimli üye
Deneyimli üye

Paylaşım Puanı : 499

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Eyl. 25, 2011 1:28 pm

ILOSTMYMIND demiş ki:
ip ban reset atınca modeme veya pc ye düzeliyor bu arada wikipediadaki bu yazı sizce nasıl olmuş sürekli düzeltilip birbirimize karşı tartışma konusu açmaktansa bana mantıklı geldi.İşte link:http://tr.wikipedia.org/wiki/%C4%B0Carly
Süreli atılsaydı o zaman.
Drakex
Üye
Üye

Paylaşım Puanı : 34

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Eyl. 25, 2011 1:41 pm

tamam değişmiştir. zaten pcye parola koydum Smile
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

Paylaşım Puanı : 4672

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Eyl. 25, 2011 1:44 pm

Drakex demiş ki:
tamam değişmiştir. zaten pcye parola koydum Smile

tamam o zaman bir daha sildirmez kardeşin videoları Smile
emex23
Deneyimli üye
Deneyimli üye

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Eyl. 25, 2011 1:51 pm

İLove You bölümü nete düştümü yani ingilizcesi
Drakex
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Eyl. 25, 2011 1:58 pm

bakalım varsa iletirim Smile
Brokencyde
Üye
Üye
Brokencyde

Paylaşım Puanı : 49

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Eyl. 25, 2011 2:14 pm

teşşekürler
Brokencyde
Üye
Üye
Brokencyde

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Eyl. 25, 2011 2:24 pm

sagolun
sinan 1997
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye

Paylaşım Puanı : 127

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Eyl. 25, 2011 4:31 pm

Teşekkürler
CiHaT
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 36

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Eyl. 25, 2011 5:10 pm

link düzeltilmiş , teşekkürler Smile
Brokencyde
Üye
Üye
Brokencyde

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Eyl. 25, 2011 8:26 pm

Video not found! diyorr ne yapmalıyım lütfen yardım edinn =S
freyl16
Deneyimli üye
Deneyimli üye
freyl16

Paylaşım Puanı : 342

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Eyl. 25, 2011 9:13 pm

Teşekkürler
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Eyl. 25, 2011 10:30 pm

Brokencyde demiş ki:
Video not found! diyorr ne yapmalıyım lütfen yardım edinn =S

Mileylover sanırım yine sildirmiş :s
emex23
Deneyimli üye
Deneyimli üye

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Eyl. 25, 2011 11:11 pm

Yav hakkaten şu Mileylover'ın İP adresine Süreli ban atın Allah aşkına
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Eyl. 26, 2011 8:05 am

Artık çok olmaya başladı ama Mad
Drakex
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Eyl. 26, 2011 8:16 am

bu sefer kardeşim değildi. o cezalı. ama gözatma geçmişine bakıcam. eğer kendi pc sine şifremi kaydettiyse değiştirsen bile orada değimiş olarak kayıt edecektir. eğer bir iz bile bulursam pc sine parola koyucam 2 ay boyunca giremicek.
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Eyl. 26, 2011 12:23 pm

Bu konuda kesin emin ol artık,deneme için yükleme yapacağım ama ARTIK YETER ARTIK YETER BIKTIM
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Eyl. 26, 2011 2:49 pm

Açıkçası Ben ege ve efe meselesinden biraz şüpheliyim
Bu arada bende aynı video sitesine begging on your kness bölümünü yüklemiştim ama hala duruyor, çünkü siteye eklememiştim, siteye ekleyince siliniyor.
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Eyl. 26, 2011 2:57 pm

◊ƒοx◊ demiş ki:
Açıkçası Ben ege ve efe meselesinden biraz şüpheliyim
Bu arada bende aynı video sitesine begging on your kness bölümünü yüklemiştim ama hala duruyor, çünkü siteye eklememiştim, siteye ekleyince siliniyor.

Evet,özellikle sildiriliniyor ve bende açıkçası öyleyim bu durumdan,üstelik gerçekte yada yalan ARTIK SİLİNMEYECEK BU VİDEOLAR!! Mad
emex23
Deneyimli üye
Deneyimli üye

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Eyl. 26, 2011 3:56 pm

hakikaten ya Very Happy yeter artık bak hele bir video daha sil hiç şaka yapmıyorum ben bir Anonymous üyesiyim ve Pc'ni kullanılmaz hale bile getirebilirim PC'yi açamazsın bile bu son uyarım. Scorpions kardeşim sen son kez yükle yine silerse eğer, o Pc'yi kullanılmaz hale getireceğim.
Drakex
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Eyl. 26, 2011 7:16 pm

ben kardeşim şu anda okuldan yeni geldi. ve duruma bakacağım. emex sende artislik yapma. yap yiyorsa tabi dediğin şey mümkünse. sen o kelimenin anlımı bil önce.
emex23
Deneyimli üye
Deneyimli üye

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Eyl. 26, 2011 7:22 pm

Drakex demiş ki:
ben kardeşim şu anda okuldan yeni geldi. ve duruma bakacağım. emex sende artislik yapma. yap yiyorsa tabi dediğin şey mümkünse. sen o kelimenin anlımı bil önce.
Buna artistlik mi denir yoksa uyarımı denir. Yapabileceklerimin mümkünlüğünü tarrışmaya gerek yok. istersen araştır Hackerprof'um Anonyfort. Yapabileceğim gerçeği mümkün ip adresine system32'yi truva türevi gönderirim ve format atana dek kendine gelmez yani silemezsin.
Drakex
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Eyl. 26, 2011 7:32 pm

şu anda ıp mi değiştirsem napcaksın.
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Eyl. 26, 2011 7:40 pm

Demek IP adresini değiştirerek yeni üyelikle giriyorsun
noluryaw5
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 1

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Eyl. 26, 2011 7:50 pm

teşekkürler
emex23
Deneyimli üye
Deneyimli üye

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Eyl. 26, 2011 8:25 pm

PC'nin ip adresi herkesin türktelekoma bağlı olduğundan herkesin aynı değiştirebileceğin dns ha onu değiştirsen en fazla yasak sitelere girersin
Drakex
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Eyl. 26, 2011 9:11 pm

dns yi biliyorum. da ıp yi kaç kez değiştirdim ki. zaten banlanınca ıp değiştirnce tekrar üye olabiliyorsun.
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Eyl. 26, 2011 9:22 pm

Yani megavideo'ya yüklediğimde yine sileceğim görürsün mü diyorsun şimdi?

Ekleyeceğim ama bir silinsin artık bilmiyorum Mad

En son scorpionss tarafından Ptsi Eyl. 26, 2011 9:30 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
emex23
Deneyimli üye
Deneyimli üye

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Eyl. 26, 2011 9:25 pm

Drakex demiş ki:
dns yi biliyorum. da ıp yi kaç kez değiştirdim ki. zaten banlanınca ıp değiştirnce tekrar üye olabiliyorsun.
Eeee o zaman tekrar hackleriz Vaulexerdan pc'ni akip eder ip adresini öğreniriz. hiç zor değil.
Brokencyde
Üye
Üye
Brokencyde

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Eyl. 26, 2011 9:32 pm

Yaa of hay amk :@ 5x3 ü çok izlemek istiyorum tekrar konsa bu herif yine mi silcekk!? S:

iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )
3 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
 Similar topics
-
»  iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) Perş. Eyl. 22, 2011 6:03 pm
» iCarly - iLove You Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x04 )
» iCarly-iPartywith Victorious Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss (4+11-13)
» iCarly - iParty with Victorious Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 4x11-13 )
»  iCarly - iOMG Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! ( 4.Sezon ) Nette İlk Kez scorpionss