Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )

+62
efe1
hulya145
Jemma
Feyza38
satürn
sena98
bella123
nickdisney
jess.wole
erkinnickelodeon
mustafalkoc123
can4545
_crazy_
__Gamer__
kadir_94
guncul
anrebmugeb
bailey-cody
jbwatson
enescandemir1989
aea48300
sam_merve
miley365
pokiie
007Jets
metika
mustafaberk1342
BENBENB
yağmurtuyem
eda.nur
mckrals
drakelover
!drake bell!
LegenDary
_rumis_
DewilsScream
bno
ykaratan
daphnelinda
mimibey
bm12345
--selenakoliq--
cmr
noluryaw5
freyl16
sinan 1997
Brokencyde
Drakex
sam987
CiHaT
ekibya94
elfcik
nicturkiye
ILOSTMYMIND
demi123
pelo293
mirandajustinnathan
tgy_99
emex23
mileylover
◊ƒοx◊
scorpionss
66 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
YazarMesaj
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

Paylaşım Puanı : 3799

iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. Eyl. 22, 2011 7:03 pm

Konunun ilk mesajı :

NOT:İZLEYEBİLMEK İÇİN KONUYA EN AZ 1 KERE KURALLARINA UYGUN MESAJ ATMANIZ GEREKMEKTEDİR... AKSİ TAKDİRDE İZLEYEMEZSİNİZ,İYİ SEYİRLER DİLERİM scorpionss!

iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 5 Mrsbgibidsf2

iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 5 Tumblr_lru04fZ3Oz1ql3i4oo2_500

iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 5 Tumblr_lrtxh7xnu01r3761so5_250

En son scorpionss tarafından Perş. Eyl. 29, 2011 10:20 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 8 kere değiştirildi

YazarMesaj
emex23
Deneyimli üye
Deneyimli üye

Paylaşım Puanı : 499

iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 28, 2011 4:54 pm

onu yapanı bulursan İP'sini ver yeter.
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 28, 2011 4:58 pm

emex23 demiş ki:
onu yapanı bulursan İP'sini ver yeter.

Ama anlamıyorum madem o giremiyor hala nasıl siliniyor,neyse tekrar yükleyeceğim bakalım yine ne olacak?

Açıkçası silinsin gibi bir niyetim yok!!
emex23
Deneyimli üye
Deneyimli üye

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 28, 2011 5:04 pm

Başkası da yapıyor demektir bu ama Drakex'in Pc'sinin geçmişinde gözükmüyor
Drakex
Üye
Üye

Paylaşım Puanı : 34

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 28, 2011 5:55 pm

ÇOK ÖZÜR DİLERİM.

En son Drakex tarafından Çarş. Eyl. 28, 2011 7:52 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Drakex
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 28, 2011 6:01 pm

HEPİNİZDEN ÇOK ÖZÜR DİLERİM.

En son Drakex tarafından Çarş. Eyl. 28, 2011 7:52 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 28, 2011 6:12 pm

Drakex demiş ki:
lan sen benim pc im geçmisini nerdne görüyorsun. bu arada ben yaptım. s**tir git pc im den savcılığa vericem seni.

Pislik seni biliyordum senin sildirdiğini pislik torbası Mad
--selenakoliq--
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
--selenakoliq--

Paylaşım Puanı : 103

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 28, 2011 6:22 pm

Drakex demiş ki:
lan sen benim pc im geçmisini nerdne görüyorsun. bu arada ben yaptım. s**tir git pc im den savcılığa vericem seni.

silindi.-
Drakex
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 28, 2011 6:54 pm

ÇOK ÖZÜR DİLERİM.

En son Drakex tarafından Çarş. Eyl. 28, 2011 7:51 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 28, 2011 7:00 pm

Drakex demiş ki:
bu arda o.ç. ler yanlış yazmışım ben sildirmedim. emex23 zaten bakmış. şerro. zaten yeni ekledğini bilmiyordum. ama sildirenin eline sağlık. gerçekten ben sildirmedim. çünkü şu aralar işlerim var ve kardeşim pzt akşamından pazara kadar ankarada olacak.

Sen sildirdin,yada sildirmedin gerçekler;

1- Sen banlanmalısın

2- Bu site için bir virüssün,mikropsun

3- Biliyorduk belki bir seviyen yoktu ama şimdi gelip dahada bunları deyince mallıktan başmallığa terfi ettin,bravo cheers

4- Artık anlamışsındır bu sitede sevilmediğini defol git,kalacaksanda bu şekilde kalamazsın anlıyor musun gelipte bize o şekilde laflar edemezsin ki bunu daha önce demiştim artık iyice sınırını aştın,kendine gel,1992'liyim DEDİN ama o kadar bile olamadın

Drakex
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 28, 2011 7:02 pm

ÖZÜR DİLERİM.

En son Drakex tarafından Çarş. Eyl. 28, 2011 7:51 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 28, 2011 7:07 pm

Drakex demiş ki:
siktir git lan gerizekalı ben istediğiniz kadar banlayın. bunu ben silmedim ama silmeye devam edeceğim.

Sana son kez mesaj yazıyorum bilki DAHADA YAZARAK SEVİYESİZ MALLA PARDON BAŞ MALLA SEVİYEMİ DÜŞÜRMEYECEĞİM AMA BUNU BİL BURASI BABANIN AHRI DEĞİL,BURASI BİR SİTE BURAYI GELİP KENDİN GİBİ LAFLARLA BOZAMAZSIN

KİMSE SENİN,SENİN GİBİ OLDUĞUN LAFLARI GÖRMEK ZORUNDA DEĞİL,SİTENİN KURALLARINI BOZMA SANA GELİPTE KURAL ÖĞRETECEK DEĞİLİM DAHA BÜYÜYEMEDİN BİLE Smile

İSTEDİĞİN KADAR SİLDİR,ARTIK YÜKLEMEYECEĞİM NİCKİDS BİR AÇIKLAMA YAPANA KADAR!!!

SİLDİR BAKALIM SİLDİREBİLİRSEN,ZATEN UMRUMUZDA DEĞİLSİN VE BİLKİ BU MESAJI SENİN İÇİN DEĞİL SANA VERİLEN DEĞER İÇİN DEĞİL ( hiç olmadı ki zaten Smile ),SİLİNEN VİDEOLARIMIZ İÇİN YAZDIM,EMEKLERİMİZ İÇİN YAZDIM Wink
Drakex
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 28, 2011 7:12 pm

ÇOK AMA ÇOK ÖZÜR DİLEİRM.

emex23
Deneyimli üye
Deneyimli üye

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 28, 2011 7:17 pm

böyle yalan söyleyeceğini biliyordum 1. si benim İP'mi bulamazlar Wins açık ve şifreli 2.si Pc'ne en son dün girdim. 3.sü bnm İP kodum Devlet koruması altında babam sağolsun
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

Paylaşım Puanı : 4672

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 28, 2011 7:17 pm

Drakex demiş ki:
siktir lan. yemişim siteni. sende hanım evladı kalmışsın. go girl. tabi diğer anlamını biliyorsan.

Herkesi kendi seviyendeki gibi konuşacak bir --- zannetme tamam mı

En son ◊ƒοx◊ tarafından Çarş. Eyl. 28, 2011 7:22 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
emex23
Deneyimli üye
Deneyimli üye

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 28, 2011 7:20 pm

Fox Kardeşim sil o b.k kelimesini hiç gerek yok seninde ondan farkın kalmaz
emex23
Deneyimli üye
Deneyimli üye

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 28, 2011 7:22 pm

ha bide 5 dakika içinde karakola nasıl gidip geldin hayran kaldım ya... Sonic'mi sin (!)(!)?
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 28, 2011 7:25 pm

Drakex demiş ki:
siktir lan. yemişim siteni. sende hanım evladı kalmışsın. go girl. tabi diğer anlamını biliyorsan.

Hanımevladı öylemi senin gibi bir mal olmadığım için ağzımı forum ortasında açmadım,msn vb. olsaydı üstünden tır gibi geçer seni şoka sokardım,kendine gelmek için güneş altında aralıksız 9 saat kalman vb. gerekebilirdi

Bakma şuan site kuralarına aykırı diye birşey demiyorum ve bu siteye giren insanlar senin gibi şeref.iz olmuyorlar yada yaşları fazlasıyla küçük olabiliyor onlara saygım var benim bunlar olmasa gel bakalım kim hanımevladı görürdün emin ol şoka sokardım seni bu sebepler olmasa sende olmayan birşey olduğu için sen devam et bakalım nereye kadar bence git biraz kitap falan oku,kendine bir hobi edin,etrafındakileri kendin gibi sanma Wink

Çünkü herkes sen değil,bu site kurallarıda olmasa,bu siteye girenler olmasa,SİTENİN ÜYELERDE KAZANMIŞ OLDUĞU HAYRANLIK OLMASA dediğim gibi,fox haklısın ve ona gerçekten değmez,değer vermeye bile değecek biri değil Smile
Drakex
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 28, 2011 7:32 pm

ŞU ANDA HERKESTEN ÖZÜR DİLİYORUM. ÖNCELİKLE SCORPİONSS DAHA SONRA FOX EMEX23 NİCKİDS VE BÜTÜN ÜYELERDEN. YAZDIĞIM HAKARET DOLU MESAJLAR ÇOK YANLIŞTI. ÇOK HATALIYIM. HATAMI ŞİMDİ ANLIYORUM. HEPİNİZDEN ÇOK ÖZÜR DİLİYORUM. ESKİSİ GİBİ OLMAYACAK. AFFETMİCEKSİNİZ AFETMEMİZ LAZIM. AMA BEN ÇOK AMA ÇOK HATALIYIM VE ÖZÜR DİLİYORUM. BİR DAHA BU SİTENİN BİR ŞEYİNİ SİLDİRMEYECEĞİME NAMUSUM VE ŞEFERİM ÜZERİNE SÖZ VERİYORUM. BENİM TEK İSTEĞİM ŞU ANDA EMEX23 ADLI ARKADŞAIMIZ BİLGİSAYARIMA GİRMEMESİ NAPTIYSA DÜZELTMESİ. BU HESABIMI BANLASIN NİCKİDS BENDE YENİ BİR HESAP AÇIP ORDAN PAYLAŞIMLARINIZI TAKİP EDEYİM.

İNSAN YEMEK YEDİĞİ KABA TÜKÜR MEMELİDİR. BENİM SİZE HAKKIM SONUNA KADAR HELAL. BEN ÇOK ŞEYLER YAPMAMA RAĞMEN UMARIM ARTIK SİZİNDE HELAL OLUR.

HEPİNİZİ BENİ UMARIM AFFEDERSİNİZ ESKİSİ GİBİ OLMASADA. BENİ SEVMEYEBİLİRSİNİZ BEN OLSAM BENİ BENDE SEVMEZDİM.

BU GÜZEL SİTEYİ VE BU İYİ PAYLAŞIMCI ÜYELERE KÖTÜLÜK YAPMAK ÇOK BÜYÜK HATA.

SİLİMEMİN SEBEBİ KISKANMIŞ OLMAM. AMA KISKANÇLIK ÇOK KÖTÜDÜR. ARTIK SADECE İMRENECEĞİM.
bm12345
Üye
Üye
bm12345

Paylaşım Puanı : 45

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 28, 2011 8:11 pm

Teşekkürler
bm12345
Üye
Üye
bm12345

Paylaşım Puanı : 45

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 28, 2011 8:21 pm

yeniden yükler misin izleyemedim yine video yok
Brokencyde
Üye
Üye
Brokencyde

Paylaşım Puanı : 49

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. Eyl. 29, 2011 8:57 pm

Scorrpionss abi =D son kez videoyu yeniler misin?Adamın aklı başına erdi 4 gündür falan bekliyorum ama bir türlü izleyemedim sabırsızlanıyorum .s
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. Eyl. 29, 2011 8:58 pm

Brokencyde demiş ki:
Scorrpionss abi =D son kez videoyu yeniler misin?Adamın aklı başına erdi 4 gündür falan bekliyorum ama bir türlü izleyemedim sabırsızlanıyorum .s

Tamam,şimdi yükleniyor çok az kaldı bugün içinde sitemizde bir aksilik olmazsa hemen eklenecek evet sonunda hatalarını anladı bu ne kadar gerçek ekleyince göreceğiz
Brokencyde
Üye
Üye
Brokencyde

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. Eyl. 29, 2011 9:02 pm

Çok teşekkürler =) Sen olmasaydın biz ne yapardık =P Very Happy Gerçekten çokk saol bu işi biliyosun
mimibey
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye

Paylaşım Puanı : 112

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. Eyl. 29, 2011 9:33 pm

çok sağ ol. bu arada uzun zamandır adını duyduğum scorpionss sensin. seninle tanışmak çok güzel. 5x04 ü çevircekmisin. ya da çevirdin mi ?
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. Eyl. 29, 2011 9:38 pm

mimibey demiş ki:
çok sağ ol. bu arada uzun zamandır adını duyduğum scorpionss sensin. seninle tanışmak çok güzel. 5x04 ü çevircekmisin. ya da çevirdin mi ?

Nerden tanıyorsun ki beni uzun zamandır duyduğummuş hayırdır nerelerden? Smile
mimibey
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. Eyl. 29, 2011 9:41 pm

Şimdi nette bir şeyler ararken hep senin adın çıkıyor. Daha sonra araştırıp bu sitede olduğunu öğrendim ve geldim. Smile
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. Eyl. 29, 2011 9:47 pm

mimibey demiş ki:
Şimdi nette bir şeyler ararken hep senin adın çıkıyor. Daha sonra araştırıp bu sitede olduğunu öğrendim ve geldim. Smile

Öyle olsun ben seni tanıyormuşsum gibi hissettim ne alakaysa sanki çok tanıdıksın,belli etmiyorsun gibi ama belkide hiç öyle değildir olabilir yani Smile
Brokencyde
Üye
Üye
Brokencyde

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. Eyl. 29, 2011 9:48 pm

Haha ben bu siteyi 2 haftadır falan biliyorum ilk senin adını gördüm ne varsa izledim kanım ısındı yani Very Happy
emex23
Deneyimli üye
Deneyimli üye

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. Eyl. 29, 2011 10:04 pm

Brokencyde demiş ki:
Haha ben bu siteyi 2 haftadır falan biliyorum ilk senin adını gördüm ne varsa izledim kanım ısındı yani Very Happy
Kime ısındı? Very Happy
mimibey
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye

MesajKonu: Geri: iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )   iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. Eyl. 29, 2011 10:15 pm

scorpionss 5x04 ü çevirdin mi ?

iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 )
5 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
 Similar topics
-
»  iCarly - iCan't Take It Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x03 ) Perş. Eyl. 22, 2011 6:03 pm
» iCarly - iLove You Nette ilk kez Türkçe Altyazılı İzle scorpionss! ( 5x04 )
» iCarly-iPartywith Victorious Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss (4+11-13)
» iCarly - iParty with Victorious Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 4x11-13 )
»  iCarly - iOMG Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! ( 4.Sezon ) Nette İlk Kez scorpionss