AnasayfaAramaKayıt OlGiriş yap

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Paylaş | 

Spartacus (Andy Whitfield) öldü

YazarMesaj
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici

Paylaşım Puanı : 3799

MesajKonu: Spartacus (Andy Whitfield) öldü   Salı Eyl. 13, 2011 3:42 pm

Roma gladyatörlerin hayatının anlatıldığı Spartacus: Kan ve Kum adlı dizinin başrol oyuncusu Andy Whitfield, 39 yaşında kansere yenik düştü. Yıldız oyuncu, Sydney'de hayata veda etti

Türkiye'de de ilgiyle izlenen televizyon dizisinde, Trakyalı bir köle iken acımasız bir gladyatöre dönüşen Spartacus'ü oynayan Andy Whitfield, önceki gün Avustralya'nın Sydney kentinde hayatını kaybetti. "Spartacus: Kan ve Kum" dizisinin en kıyıcı karakterini canlandıran Galler doğumlu aktör, geçen sezon öncesi diziden ayrılmak zorunda kalmıştı. Whitfield, diziyi bırakmak zorunda kaldığında, "Böylesine sıradışı bir projeden ve birlikte çalıştığım insanlardan ayrılmak zorunda kalmak benim için büyük bir hayal kırıklığı. Sanırım bu benim ve ailem için bir başka sıradışı yolculuğa çıkma zamanı" diye konuşmuştu.

SETLERE DÖNEMEDİ
Aynı zamanda modellik de yapan 'Spartacus', sinema kariyerine 2004 yılında 'Gabriel' ile başlamıştı. Yıldız oyuncuya 1.5 yıl önce Non-Hodgkin Lenfoma tanısı konmuş ve Yeni Zelanda'da tedavisine başlanmıştı. Bu yüzden dizinin çekimleri defalarca ertelenmişti. Andy Whitfield'ı tedavi eden doktorların teminat vermesi üzerine dizinin yapımcısı Starz Network aktörün iyileştiğini ve gelecek ay yeniden çalışmaya başlayacağını duyurmuştu. Starz'ın başkanı ve CEO' su Chris Albrecht ise "Kalbimiz ve dualarımız bu zor zamanlarında Andy ve ailesiyle birlikte" açıklamasını yapmıştı.
Kullanıcı profilini gör
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici

MesajKonu: Geri: Spartacus (Andy Whitfield) öldü   Salı Eyl. 13, 2011 3:42 pm

Dün ( 11 Eylül 2011 Pazartesi ) hayatını kaybetmiş Sad
Kullanıcı profilini gör
mileylover
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye

Paylaşım Puanı : 1331

MesajKonu: Geri: Spartacus (Andy Whitfield) öldü   Salı Eyl. 13, 2011 5:00 pm

Öldü mü ? Dizinin ilk sezonu izliyordum. Uygunsuz sahneler var diye izlemeyi bırakmıştım. Ama adamı tanıdım. Allah rahmet eylesin. Sad
Kullanıcı profilini gör
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör

Paylaşım Puanı : 4672

MesajKonu: Geri: Spartacus (Andy Whitfield) öldü   Salı Eyl. 13, 2011 5:03 pm

Ben hiç tanımıyordum ama allah rağmet eylesin
Kullanıcı profilini gör
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici