Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

öylesine işte.

5 posters
YazarMesaj
Nyx.
Moderatör
Moderatör
Nyx.

Paylaşım Puanı : 664

öylesine işte. Empty
MesajKonu: öylesine işte.   öylesine işte. Icon_minitimeSalı Eyl. 06, 2011 12:28 pm

diğer konuyu silebilirsiniz.

siteye zaten yılda 1 ay uğrayan bir insanım.
giriş cümlesi süper. Neutral
kaç yıllık üyelerin bile tanışma mesajı var, bende eksik kalmak istemedim.
adım selin.
sitede çok sosyal-dim.
eskisi kadar aşırı nick seyrettiğimden değil, bu sitede hala benim için bir şeyler taşıdığını bildiğim için buradayım.
eskiden EmmaR diye bilinirdim. ya da Leighton , BabyV_, Vanessa etc.
ölene kadar o nicklerle yaşayacağımı sanardım. -.-
10.sınıfım. yabancı dil okuyorum.
fan konularında ilkim ilkiz laflarına hiç gelemem ama bazıları çok direndiği için günlüğümde yazıyor, göz attım da biraz.
neyse millet,hoşgeldin başlığım burası ama sorunuz,benimle sorununuz,merak ettiğiniz birşey varsa sorun lütfen.
ama lütfen hoşgeldin diyin,ihtiyacım var.
hoş mu geldim ?

eskiden ben, ödül, melike ablacm(♥️), naz diye bi kız vardı, ayrıca *ismini nickini hatırlamadığım insanlar* eski sitede ağğ mükemmel zamanlardı.
diğer site çökünce iletişim koptu ama onları hala çok seviyorum bilinsin♥️
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

Paylaşım Puanı : 4672

öylesine işte. Empty
MesajKonu: Geri: öylesine işte.   öylesine işte. Icon_minitimeSalı Eyl. 06, 2011 12:40 pm

Hoşgeldin, eski üyelerden oguzhank8 ve su'da dün dönmüştü, tekrar gitmeyin Very Happy Razz
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

Paylaşım Puanı : 3799

öylesine işte. Empty
MesajKonu: Geri: öylesine işte.   öylesine işte. Icon_minitimeSalı Eyl. 06, 2011 12:45 pm

Hoşgeldin! Kesinlikle sürekli girin,yani girebildiğiniz kadarıyla girin Smile sunny
Mr.Ackles
Yönetici Yardımcısı
Yönetici Yardımcısı
Mr.Ackles

Paylaşım Puanı : 2629

öylesine işte. Empty
MesajKonu: Geri: öylesine işte.   öylesine işte. Icon_minitimeSalı Eyl. 06, 2011 1:01 pm

Hoşgelmişsin selin özlettin kendini umarım hemen ortalıktan kaybolmazsın. Smile keyfine bak. Very Happy
ZeyneP*
Moderatör
Moderatör
ZeyneP*

Paylaşım Puanı : 493

öylesine işte. Empty
MesajKonu: Geri: öylesine işte.   öylesine işte. Icon_minitimePerş. Eyl. 15, 2011 4:08 pm

Hoşgeldin tekrar. :p Eski üyelerin -bende dahil- bir bir döndüğünü görmek güzel. Smile

öylesine işte.
1 sayfadaki 1 sayfası