Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Selena Gomez - My Dilemma

2 posters
YazarMesaj
mileyforever
Yeni Üye
Yeni Üye
mileyforever

Paylaşım Puanı : 4

Selena Gomez - My Dilemma Empty
MesajKonu: Selena Gomez - My Dilemma   Selena Gomez - My Dilemma Icon_minitimePerş. Ağus. 11, 2011 5:24 pm

Selena Gomez'i gerçekten çok seviyorum.Bence çook çook başarılı bir şarkıcı/oyuncu.Son albümü olan 'When The Sun Goes Down' daha çıkmadı yani daha doğrusu sanırım çıkmadı Rolling Eyes Neyse, yeni albümünün şarkılarını ben çok beğendiim ee Selena yapınca Laughing Siz şarkı için ne düşünüyorsunuz ? Ben çok sevdim çok kıpır kıpır, sizin düşünceleriniz neler Question

fizyoterapist
Üye
Üye
fizyoterapist

Paylaşım Puanı : 56

Selena Gomez - My Dilemma Empty
MesajKonu: Geri: Selena Gomez - My Dilemma   Selena Gomez - My Dilemma Icon_minitimePaz Ağus. 21, 2011 9:22 pm

katılıyorum Smile

Selena Gomez - My Dilemma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Selena Gomez Png*s
» Selena Gomez When the Sun Goes Down
» Selena Gomez & The Scene - Who Says
» selena gomez
» Selena Gomez - Tell Me Something I Don't Know