Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Umarım mutlu sona ulaşırız (GS)

YazarMesaj
oguzhank8
Süper Aktif Üye
Süper Aktif Üye
oguzhank8

Paylaşım Puanı : 1146

Umarım mutlu sona ulaşırız (GS) Empty
MesajKonu: Umarım mutlu sona ulaşırız (GS)   Umarım mutlu sona ulaşırız (GS) Icon_minitimePerş. Nis. 15, 2010 7:30 pm

Galatasaraylı futbolcu Arda Turan, Turkcell Süper Lig'de sezon sonunda mutlu sona ulaşmayı umduğunu söyledi.

Arda, takım arkadaşı Giovani dos Santos ve Doğa Koleji öğrencileriyle birlikte Çapa'daki İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedavi gören lösemi hastası çocukları ziyaret etti.

Ziyaret sırasında iki futbolcu da çocuklarla ayrı ayrı ilgilenip, onlarla fotoğraf çektirirken, Doğa Koleji öğrencileri de getirdikleri hediyeleri dağıttı.

Arda, ziyaretten sonra basın mensuplarına yaptığı açıklamada, herkesin sosyal sorumluluk projelerine destek vermesi gerektiğini ifade ederek, şunları söyledi:

''Burada çok güzel bir ortam gördüm. Çocukların yüzündeki gülümseme için öncelikle hocalarımıza çok teşekkür ediyorum. Parası olmayan insanların da sağlık hizmeti alabileceğini ve hayata tutunabileceklerini gösterdiler. Hepimizin böyle sosyal aktivitelerde bulunması lazım. Belki bizim için çok kısa bir zaman, ama bu çocuklar için çok önemli. Çocukların yüzündeki gülümsemeyi görünce, hayatımızdaki üzüntüleri pek de umursamıyoruz artık.''

Bir basın mensubunun, ''Bugün buradaki çocukları mutlu ettiniz. Sezon sonunda taraftarlarınızı da mutlu edecek misiniz'' şeklindeki sorusuna Arda, ''Onun için elimizden gelen mücadeleyi veriyoruz. Burada çok mutlu olacak insanlardan biri de benim. Elimden gelen her şeyi vermeye çalışıyorum. Umarım sezon sonunda mutlu sona ulaşırız'' yanıtını verdi.

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Çocuk Hematoloji-Onkoloji Bilim Dalından Prof. Dr. Ömer Deveciolu da ziyaretlerinden dolayı Arda ve Giovani'ye teşekkür etti.

Umarım mutlu sona ulaşırız (GS)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Victorious 1x4 The.Birthweek.Song Türkçe Altyazılı İzle!
» 7. Sınıf SBS Sona Erdi.
» mutlu son
» Victorious'un 2.Sezon'uda sona erdi
» SBS Heyecanı Tümüyle Sona Erdi...