Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Çevirilerimin Güncel Olarak Anlatım Sırası

+2
◊ƒοx◊
scorpionss
6 posters
YazarMesaj
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

Paylaşım Puanı : 3799

Çevirilerimin Güncel Olarak Anlatım Sırası Empty
MesajKonu: Çevirilerimin Güncel Olarak Anlatım Sırası   Çevirilerimin Güncel Olarak Anlatım Sırası Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 6:14 pm

Evet arkadaşlar bu sayfada her zaman bir altyazı çeviri sıralarını sizlere belirteceğim sizlerde neler olucağını güncel olarak takip edebileceksiniz.

NOT: GÜNCEL SIRA İÇİN EN SON YORUMUM GEÇERLİDİR Very Happy
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Çevirilerimin Güncel Olarak Anlatım Sırası   Çevirilerimin Güncel Olarak Anlatım Sırası Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 6:17 pm

Şimdi:

iCarly 70 dakikalık özel bölüm iParty with Victorious, Lizzie McGuire 1X01,Big Time Rush 1x04,True Jackson VP 1X01,The Secret World of Alex Mack 1x01,Sabrina 1x01 olacaktır

İyi Seyirler dilerim scorpionss!

En son scorpionss tarafından Ptsi Kas. 07, 2011 2:13 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 8 kere değiştirildi
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

Paylaşım Puanı : 4672

MesajKonu: Geri: Çevirilerimin Güncel Olarak Anlatım Sırası   Çevirilerimin Güncel Olarak Anlatım Sırası Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 6:19 pm

Sağol ama Even Stevens Movie'ye ne oldu Smile
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Çevirilerimin Güncel Olarak Anlatım Sırası   Çevirilerimin Güncel Olarak Anlatım Sırası Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 6:25 pm

Onu Suite Life Movie'den sonra bu bir kısımlık yazı sonraki kısmında o olucak ama üst üste film çevirmeyeceğim o zaman dizileri çok beklerler. Smile
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Çevirilerimin Güncel Olarak Anlatım Sırası   Çevirilerimin Güncel Olarak Anlatım Sırası Icon_minitimePerş. Tem. 14, 2011 3:13 pm

Arkadaşlar Big Time Rush çevirilerini çok beklettiğimi düşündüm Lizzie McGuire hemen 1.bölümü çevirileri başladı 2.bölümüne geçmeden Big Time Rush 3.bölüm olacaktır.Sonra üstteki sıra Big Time Rush'tan devam edecektir.

scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Çevirilerimin Güncel Olarak Anlatım Sırası   Çevirilerimin Güncel Olarak Anlatım Sırası Icon_minitimeSalı Tem. 19, 2011 12:07 am

BTR 3.BÖLÜME GEÇMEDEN ÖNCE VİCTORİOUS 2X02 YAYINLANACAKTIR!!!
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Çevirilerimin Güncel Olarak Anlatım Sırası   Çevirilerimin Güncel Olarak Anlatım Sırası Icon_minitimeSalı Tem. 19, 2011 12:12 am

THE SUİTE LİFE MOVİE'YE GEÇMEDEN ÖNCE NİCKLEDEON'UN SİNEMA FİLMİ SPECTAULAR! YAYINLANACAKTIR!!!
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Çevirilerimin Güncel Olarak Anlatım Sırası   Çevirilerimin Güncel Olarak Anlatım Sırası Icon_minitimePtsi Ağus. 08, 2011 11:46 am

True Jackson VP 1x01 yani 1.bölüm çevirileri başlamıştır,İyi Seyirler! Smile
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Çevirilerimin Güncel Olarak Anlatım Sırası   Çevirilerimin Güncel Olarak Anlatım Sırası Icon_minitimePerş. Ağus. 18, 2011 3:01 am

TRUE JACKSON VP 1.BÖLÜM ÇEVİRİLERİ DEVAM EDERKEN AYNI ZAMANDA DRAKE & JOSH'INDA ÜLKEMİZDE 1.SEZON OLMASINA RAĞMEN YAYINLANMAYAN '' Two İdiots and a Baby'' BÖLÜMÜNÜ YAYINLANMADIĞI İÇİN ÖZEL OLARAK ÇEVİRDİM,BÖLÜM NUMARASI 4

SİTEMİZE EKLENİŞ TARİHİ,20 AĞUSTOS 2011 CUMARTESİ OLACAKTIR! İYİ SEYİRLER DİLERİM!
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Çevirilerimin Güncel Olarak Anlatım Sırası   Çevirilerimin Güncel Olarak Anlatım Sırası Icon_minitimeCuma Ağus. 19, 2011 12:15 am

HATTA ''LİZZİE McGuire'' DİZİSİNİN 1.BÖLÜMÜ ÇOK ÖNCEDEN ÇEVRİLDİ FAKAT HER DEFASINDA VİDEOBB DIŞINDA TAKİ ORAYI KEŞFEDENE KADAR HEP HATA VERMEKTEYDİ FAKAT ŞİMDİ YÜKLENDİ VE İZLENMEYE HAZIR

ŞİMDİ ORAYA YÜKLENDİ,SİTEMİZEDE 20 AĞUSTOS 2011 CUMARTESİ GÜNÜ EKLENECEKTİR!
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Çevirilerimin Güncel Olarak Anlatım Sırası   Çevirilerimin Güncel Olarak Anlatım Sırası Icon_minitimeÇarş. Eyl. 14, 2011 11:52 pm

''A.N.T Farm'' dizisi Disney Channel'da çok kısa bir zamanda çıkacağı için onun sırasını ''The Adventures of Pete and Pete'' dizisi almıştır!

A.N.T Farm çeviri listesinde olmayacaktır çünkü dediğim gibi Disney Channel'da çok kısa bir süre içinde başlayacağı için,onun yerini başka bir dizi alabilir yada liste belirli dizilerle devam edebilir,sitemizi takip ediniz!
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Çevirilerimin Güncel Olarak Anlatım Sırası   Çevirilerimin Güncel Olarak Anlatım Sırası Icon_minitimeÇarş. Eyl. 14, 2011 11:57 pm

A.N.T Farm önümüzdeki 2 ay içerisinde başlamazsa,veya fragman dahi çıkmazsa çeviririm şimdilik onun yerini kesinlik vermeyeyim ama ABD'de 30 Eylül 2011 Cumartesi günü Disney Channel'da ( ABD) çıkacak olan ''Jessie'' dizisi alabilir!
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Çevirilerimin Güncel Olarak Anlatım Sırası   Çevirilerimin Güncel Olarak Anlatım Sırası Icon_minitimePaz Kas. 06, 2011 3:13 pm

''The Adventures of Pete of Pete'' belgeseli iptal edilmiştir,sebebi belgesel olması onun yerine diziler çevrilecektir!

En son scorpionss tarafından Ptsi Kas. 07, 2011 2:16 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
emex23
Deneyimli üye
Deneyimli üye

Paylaşım Puanı : 499

MesajKonu: Geri: Çevirilerimin Güncel Olarak Anlatım Sırası   Çevirilerimin Güncel Olarak Anlatım Sırası Icon_minitimePaz Kas. 06, 2011 4:30 pm

Hm... sağol Vallah kanka videoları yüklemede sıkıntı yaşarsan veya silinirse bana söyle birde yavaş yükleniyor gibi problemlerinde olursa yardım edebilirim. Ha! birde videoları yollamada da yardımcı olabilirim. Very Happy
LegenDary
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
LegenDary

Paylaşım Puanı : 245

MesajKonu: Geri: Çevirilerimin Güncel Olarak Anlatım Sırası   Çevirilerimin Güncel Olarak Anlatım Sırası Icon_minitimeCuma Ocak 13, 2012 11:25 pm

scorpionss demiş ki:
''The Adventures of Pete of Pete'' belgeseli iptal edilmiştir,sebebi belgesel olması onun yerine diziler çevrilecektir!

pete ve pete dizi belgesel olduğu sonucuna nerden vardın?
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Çevirilerimin Güncel Olarak Anlatım Sırası   Çevirilerimin Güncel Olarak Anlatım Sırası Icon_minitimeC.tesi Ocak 14, 2012 11:35 am

Belgesel olarak yayınlandığı için belli bir konuya sahip değildi,gördüğüm kadarıyla bana öyle geldi
nahidesevda
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 1

MesajKonu: Geri: Çevirilerimin Güncel Olarak Anlatım Sırası   Çevirilerimin Güncel Olarak Anlatım Sırası Icon_minitimePaz Ocak 22, 2012 9:19 pm

Yaaa videoları izlemek için yorum yapın diyorsunuz da yorum yapamazsınız yazıyor en sonunda burayı buldum ve yazıyorum önce izleyip yorumlarımızı öyle yapsak çok iyi olurdu .... Victorious dizisini acayip merak ediyorum ve izlemek istiyorum... yardımcı olun lütfeeennn
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Çevirilerimin Güncel Olarak Anlatım Sırası   Çevirilerimin Güncel Olarak Anlatım Sırası Icon_minitimePaz Ocak 22, 2012 9:56 pm

NicKids ne zaman indirme bölümü açarsa izleyebilirsiniz,bu konuda keşke yapabileceğimiz birşey olsaydı maalesef beklemek zorundasız ayrıca megavideo yasaklandığı için tüm videolar arada gitmiş durumda yeniden yüklenecek hepsi Sad
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Çevirilerimin Güncel Olarak Anlatım Sırası   Çevirilerimin Güncel Olarak Anlatım Sırası Icon_minitimeÇarş. Nis. 04, 2012 9:12 pm

Çevirilerimin Güncel Olarak Anlatım Sırası 51Icqx9MFVL._SX500_

Çevirilerimin Güncel Olarak Anlatım Sırası The-nanny-mobile-wallpaper

Evet arkadaşlar bildiğiniz gibi artık Nickelodeon'da ülkemizde diğer ülkelerin seviyesine yetişti Smile ( Aman nazar değmesin diyelim Smile )

Hal böyle olunca Nickelodeon dizileri çevirilerim artık tamamen sonlandığını duyurmuştum ama çeviri için boş durmak istemedim çevirime yeni diziler aldım:

''The Nanny'' (1993) ve ''What I Like About You'' (2002) gibi komedi dizileri (ABD'de TeeNick'te yayınlanmışlardır fakat Nickelodeon orjinal dizisi değiller.) yeni listemde bulunmaktadırlar ve çevirileri devam etmektedir.Çok Yakında sitemizde!

What I Like About You dizisinde de severek izlediğimiz ''iCarly,''Victorious'',''Drake & Josh'' ve ''Zoey 101'' gibi Nickelodeon dizilerinin yapımcısı Dan Schneider başında yer almaktadır. Smile

Zoey 101 4.sezon için Nickelodeon'u biraz bekliyorum ama eğer yaz mevsimine kadar başlamazsa çevirilerini devam ettirmeyi planlıyorum fakat yine de kesin bir zaman vermiş olmayayım,siz yine takip etmeye devam edin.

Onun dışında eski çevirilerimden de devam eden Disney dizimiz ''Lizzie McGuire'' ise çevirileri devam etmektedir. Smile
mimibey
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye

Paylaşım Puanı : 112

MesajKonu: Geri: Çevirilerimin Güncel Olarak Anlatım Sırası   Çevirilerimin Güncel Olarak Anlatım Sırası Icon_minitimePerş. Nis. 05, 2012 10:39 pm

teşekkürler
nickoledeon da icarly nin istill pysco çıkacak çekermisin. 14 nisan ve 15 nisan.
nick den victiorus life with boys btr true jackson vp anubis evi sünger bob the fairkly odd parents tuff pupy

disney xd den timon ve pumbaa mr young ve uaçn tekmeyi çekermisin.

so random ve tenefüs zilini de bekliyorum.

umaırm bunlardan birazını çekebilirisin. şimdiden teşekkür ederim
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Çevirilerimin Güncel Olarak Anlatım Sırası   Çevirilerimin Güncel Olarak Anlatım Sırası Icon_minitimeCuma Nis. 06, 2012 11:04 pm

Maalesef istek almıyorum.

Teneffüs zili demişken siz nereden biliyorsunuz? So Randomlar zaten güncel olarak eklenmekte Wink
mimibey
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye

MesajKonu: Geri: Çevirilerimin Güncel Olarak Anlatım Sırası   Çevirilerimin Güncel Olarak Anlatım Sırası Icon_minitimeC.tesi Nis. 07, 2012 9:31 am

duymuştum çekeceğinizi ekleyecekmisiniz.

tamam üstat bari nickten çevirdiğin dizilerin bazılarını çeksen diyorum.
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Çevirilerimin Güncel Olarak Anlatım Sırası   Çevirilerimin Güncel Olarak Anlatım Sırası Icon_minitimeC.tesi Nis. 07, 2012 10:50 am

2 bölüm için eklemeyi düşünmüyorum Disney Channel Türksata geçince hemen kaldırdılar yoksa düzenli olarak kayıt edip sunacaktım.Kısmet belki sonra yine başlar Smile
mimibey
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye

MesajKonu: Geri: Çevirilerimin Güncel Olarak Anlatım Sırası   Çevirilerimin Güncel Olarak Anlatım Sırası Icon_minitimeC.tesi Nis. 07, 2012 1:05 pm

eklesen iyi olurdu ama en bilirsin Sad

icarly yi çekebilmen mümkün mü ? tek isteğim digitürk üm yok izleyemiyorum
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Çevirilerimin Güncel Olarak Anlatım Sırası   Çevirilerimin Güncel Olarak Anlatım Sırası Icon_minitimeCuma Haz. 01, 2012 11:37 pm

Yepyeni dizilerin birçok bölümü çevrildi. İlk sunum 2 Haziran 2012'de bir aksilik olmadığı sürece sitemize özel yapılacaktır. 2 Haziran için ilk sunum:

What I Like About You 1.bölüm olacaktır,her hafta sonu (Genel olarak cumartesi günleri) diziler eklenmeye çalışılacaktır. İyi seyirler dileriz.

Lizzie McGuire çevirilermizde bölüm dağılımını ◊ƒοx◊ ile birlikte yaptık ve bazı bölümleride kendisi çevirdi,çevirdiği bölümler için teşekkür ederiz.

Çevirilerimin Güncel Olarak Anlatım Sırası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cartoon Network Universe : Fusion Fall Nasıl Üye Olunur - Video - Resimli Anlatım! [HD Kalitesinde Anlatım 720p!]
» iCarly 4.Sezon CNBC-E'de Yayınlanırsa Yayınlanacak Bölüm Sırası ve Tarihleri!
» NickTurkiye Ailesi Olarak Başsağlı Diliyoruz
» sizce kim ilk olarak 1000 mesajı geçer