AnasayfaAramaKayıt OlGiriş yap

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Paylaş | 

YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL )

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici

Paylaşım Puanı : 3799

MesajKonu: YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL )   Perş. Tem. 07, 2011 5:27 am

Konunun ilk mesajı :

ARKADAŞLAR YENİ BİR DİZİYE İMZA ATIYORUM ÜNLÜ DİSNEY CHANNEL DİZİSİ HİLARY DUFF'INDA BAŞROLDE OLDUĞU '' LİZZİE MCGUİRE'' DİZİSİNE BAŞLIYORUM HABERİNİZ OLSUN,BU ARADA WAVERLY BÜYÜCÜLERİ 4.SEZON ÇEVİRİLERİMİ İPTAL ETTİM BU DİZİYE YER VERDİM ARTIK BU DİZİ ONUN YERİNİ ALACAKTIR DİZİ ÇOK GÜZEL ESKİLERDEN İLK OLARAK 2001'DE BAŞLADI 2004'TE BİTTİ VE TÜRKİYE'DE VE DÜNYANIN BİRÇOK ÜLKESİNDE DİZİ HİÇ YAYINLANMADI, ÜLKEMİZDE İLK BENDEN OLACAK İNŞALLAH ALLLAH KISMET EDERSE Very Happy,DETAYLI BİLGİ İÇİN:

2.YENİ DİZİ A.N.T FARM

3.YENİ DİZİ TRUE JACKSON VP

4. YENİ DİZİ SABRİNA GENÇ CADI ( DİZİSİ )

http://tr.wikipedia.org/wiki/Lizzie_McGuire_(dizi)

En son scorpionss tarafından Perş. Tem. 07, 2011 11:06 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör

YazarMesaj
mileylover
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye

Paylaşım Puanı : 1331

MesajKonu: Geri: YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL )   Perş. Tem. 07, 2011 6:26 pm

Evet söylememizi istemedi.
Kullanıcı profilini gör
Gizemli●Bayan-D
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye

Paylaşım Puanı : 137

MesajKonu: Geri: YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL )   Perş. Tem. 07, 2011 6:45 pm

Lizzie Mcguire'i izliyordum eskiden disney ch.'da

Bitmesi iyi olmadı, çeviriceğin için teşekkürler
Kullanıcı profilini gör
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici

MesajKonu: Geri: YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL )   Perş. Tem. 07, 2011 11:04 pm

Rica ederim

Bu arada çok özel istek oldu ve bende biraz düşündüm kendi kararımla Sabrina Genç Cadı ( Sabrina the Teenage Witch ) dizisinin 1x1 yani 1.sezon 1.bölümü

Ve Sabrina Goes to Roma 85 dakikalık filmi çevrilecektir.

Bu diziye ait sadece bunlar olacaktır diğerleri normal haliyle devam edeceklerdir.Very Happy

İyi Seyirler dilerim scorpionss
Kullanıcı profilini gör
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici

MesajKonu: Geri: YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL )   Cuma Tem. 08, 2011 4:06 pm

ARKADAŞLAR BANA LİZZİE MCGUİRE DİZİSİNİN TÜM BÖLÜMLERİNİ İNDİREBİLECEĞİM BİR LİNK VEYA SİTE VEREBİLİR MİSİNİZ?

YOKSA BEN HEP ARADIM AMA ŞİMDİLİK SADECE 1.BÖLÜMÜNÜ BULABİLDİM ONUDA HEMEN İNDİRDİM NEYSE İŞTE YOKSA BEN YİNE TÜRKÇE ALTYAZI YAPARIM AMA VİDEO OLMADAN GÖMEMEM O YÜZDEN YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM YOKSA BU İŞTE SAKATLIK OLACAK VİDEO KONUSUNDA
Kullanıcı profilini gör
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör

Paylaşım Puanı : 4672

MesajKonu: Geri: YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL )   Cuma Tem. 08, 2011 4:12 pm

scorpionss demiş ki:
ARKADAŞLAR BANA LİZZİE MCGUİRE DİZİSİNİN TÜM BÖLÜMLERİNİ İNDİREBİLECEĞİM BİR LİNK VEYA SİTE VEREBİLİR MİSİNİZ?

YOKSA BEN HEP ARADIM AMA ŞİMDİLİK SADECE 1.BÖLÜMÜNÜ BULABİLDİM ONUDA HEMEN İNDİRDİM NEYSE İŞTE YOKSA BEN YİNE TÜRKÇE ALTYAZI YAPARIM AMA VİDEO OLMADAN GÖMEMEM O YÜZDEN YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM YOKSA BU İŞTE SAKATLIK OLACAK VİDEO KONUSUNDA

Ben sana msn'den vermiştim ona ne oldu
Kullanıcı profilini gör
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici

MesajKonu: Geri: YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL )   Cuma Tem. 08, 2011 4:18 pm

Onu sonra girilmedi yani linki kaydettim ama hata verdi sen en iyisi onu buraya yaz her zaman tıklayabiliyim Smile
Kullanıcı profilini gör
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör

Paylaşım Puanı : 4672

MesajKonu: Geri: YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL )   Cuma Tem. 08, 2011 4:20 pm

scorpionss demiş ki:
Onu sonra girilmedi yani linki kaydettim ama hata verdi sen en iyisi onu buraya yaz her zaman tıklayabiliyim Smile

Tamam Smile
http://hotfile123.com/index.php?q=Lizzie+Mcguire&go=Search&all=on

Önce 2.sezonlar çıkıyor ileriye doğru tıklarsan 1.sezon var
Kullanıcı profilini gör
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici

MesajKonu: Geri: YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL )   Cuma Tem. 08, 2011 4:33 pm

Teşekkürler onu bende biliyordum Smile
Kullanıcı profilini gör

YEPYENİ DÖRT DİZİ DAHA ARAMIZDA! ( ÇEVİRİ ÖZEL )
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3