AnasayfaAramaKayıt OlGiriş yap

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Paylaş | 

Big Time Rush Hakkında Genel Sohbet

YazarMesaj
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici

Paylaşım Puanı : 3799

MesajKonu: Big Time Rush Hakkında Genel Sohbet   Salı Haz. 21, 2011 2:34 am

Evet bu bölümdede sadece Big Time Rush dizisi hakkında konuşacağız.Evet bende şimdiye kadar ki çevirdiklerim kadar izliyorum hepsini herhalde eğer doğruysa 9 Ekim 2012 Big Time Rush dizisi Türkiye'de yayına başlıyacakmış.Ama ben o tarihe kadar belkide 2.sezona bile gelirim hatta ABD'yle beraber gideriz o konuda.Siz de çevirdiğim bölümler hakkında şu bölümle ilgili diye 1x2,1.sezon 2.bölüm yada ne derseniz yorum yapabilir,diziyle ilgili sohbet edebiliriz.Ama araya lütfen bu dizi dışında hiçbirşey karıştırmayınız.Hadi başlyalım,kimler yorum yapıyor? Smile
Kullanıcı profilini gör
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör

Paylaşım Puanı : 4672

MesajKonu: Geri: Big Time Rush Hakkında Genel Sohbet   Salı Haz. 21, 2011 2:35 am

Çok komik Very Happy
Kullanıcı profilini gör
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: Big Time Rush Hakkında Genel Sohbet   Salı Haz. 21, 2011 4:18 am

hep kızları takip ediyorlar nerde hoşlarına giden bişey varsa oraya gidiyorlar Very Happy
Kullanıcı profilini gör
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici

MesajKonu: Geri: Big Time Rush Hakkında Genel Sohbet   Salı Haz. 21, 2011 4:39 am

Evet, 2.bölüm hakkında yorumlarınız nedir?
Kullanıcı profilini gör
daphnelinda
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye

Paylaşım Puanı : 272

MesajKonu: Geri: Big Time Rush Hakkında Genel Sohbet   Salı Haz. 21, 2011 5:31 am

scorpionss, emeklerin için ne kadar teşekkür etsek az, sen bu gidişle yönetici bile olursun vallahi Very Happy Bilgisayara bakmaktan yorulan gözlerin,çevirileri yazmaktan yorulan ellerin, ne dediklerini anlamaya çalışan kulakların aman dert görmesin ... Very Happy
Kullanıcı profilini gör
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici

MesajKonu: Geri: Big Time Rush Hakkında Genel Sohbet   Salı Haz. 21, 2011 5:46 am

daphnelinda demiş ki:
scorpionss, emeklerin için ne kadar teşekkür etsek az, sen bu gidişle yönetici bile olursun vallahi Very Happy Bilgisayara bakmaktan yorulan gözlerin,çevirileri yazmaktan yorulan ellerin, ne dediklerini anlamaya çalışan kulakların aman dert görmesin ... Very Happy

Çok sağ ol daphnelinda yorumların gerçekten çok güzel. Very Happy
Kullanıcı profilini gör
daphnelinda
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye

MesajKonu: Geri: Big Time Rush Hakkında Genel Sohbet   Çarş. Haz. 22, 2011 12:01 am

3. bölüm ile ilgili kesin bir şey var mı?Ben aslında emremanginer sağolsun, paylaştığı linklerle 1. sezonun tüm bölümlerini ingilizce olarak izledim,daha sonra da youtube'dan
2. sezon bölümlerini izlemiştim.Ne söylediklerini tam olarak anlamasam da jest ve mimiklerinden insan biraz olsun anlayabiliyor.Zaten ilkokul seviyesine göre anlayabileceğim kısımlar da vardı.Ama altyazılısını izlemek gibi de olmuyor.Bu yüzden emeklerinizin karşılılığını nasıl verebiliriz bilmiyorum.Big Time Rush bence çok güzel bir dizi.Grup olarak da onları çok seviyorum.Söylediklerinde haklısın.Disney Channel'da yayınlanana kadar bizler senin sayende 3. sezona bile geçeriz.Bakarsın Disney Channel senin çevirilerini kullanır,belli mi olur? Very Happy
Kullanıcı profilini gör
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici

MesajKonu: Geri: Big Time Rush Hakkında Genel Sohbet   Çarş. Haz. 22, 2011 12:06 am

daphnelinda demiş ki:
3. bölüm ile ilgili kesin bir şey var mı?Ben aslında emremanginer sağolsun, paylaştığı linklerle 1. sezonun tüm bölümlerini ingilizce olarak izledim,daha sonra da youtube'dan
2. sezon bölümlerini izlemiştim.Ne söylediklerini tam olarak anlamasam da jest ve mimiklerinden insan biraz olsun anlayabiliyor.Zaten ilkokul seviyesine göre anlayabileceğim kısımlar da vardı.Ama altyazılısını izlemek gibi de olmuyor.Bu yüzden emeklerinizin karşılılığını nasıl verebiliriz bilmiyorum.Big Time Rush bence çok güzel bir dizi.Grup olarak da onları çok seviyorum.Söylediklerinde haklısın.Disney Channel'da yayınlanana kadar bizler senin sayende 3. sezona bile geçeriz.Bakarsın Disney Channel senin çevirilerini kullanır,belli mi olur? Very Happy

Çeviri konusunda haklısın,yorumların içinde sağ ol moral veriyor gerçektende bir yerde hatan var Disney dizisi değil Nickledeon dizisi Disney olsa şimdiye 2.sezondaydık hatta ABD'den sadece 4-5 bölüm belkide daha az bölüm farkımız olur.3.bölüm geç başlar. Smile
Kullanıcı profilini gör
Gizemli●Bayan-D
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye

Paylaşım Puanı : 137

MesajKonu: Geri: Big Time Rush Hakkında Genel Sohbet   Çarş. Haz. 22, 2011 12:07 am

Kullanıcı profilini gör
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici

MesajKonu: Geri: Big Time Rush Hakkında Genel Sohbet   Çarş. Haz. 22, 2011 12:09 am

Sebebide diğer diziler var ondan önce 6 dizi var ve iCarly ''iPart'' bölümü 1 haftamı alacak çünkü çok uzun ve daha videosu inmedi o inince daha rahat olur,YouTube'dan bakıpta çeviriyorum ama donuyor o yüzden tam inince başlayacak ondan sonra True Jackson,Victorious 3.bölüm var birde hemen sonra Waverly Büyücüleri 4x2 en son olarak bunun 3.bölümü çünkü 2.bölümde taze çıktı.İyi Seyirler Very Happy

En son scorpionss tarafından Çarş. Haz. 22, 2011 12:15 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici

MesajKonu: Geri: Big Time Rush Hakkında Genel Sohbet   Çarş. Haz. 22, 2011 12:10 am

Gizemli●Bayan-D demiş ki:
Bakın
http://tr.wikipedia.org/wiki/Big_Time_Rush confused

İnanmıyorum adımı yazmışlar. Very Happy Smile
Kullanıcı profilini gör
daphnelinda
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye

MesajKonu: Geri: Big Time Rush Hakkında Genel Sohbet   Çarş. Haz. 22, 2011 12:11 am

Özür dilerim yanlış aklımda kalmış Very Happy .Yalnız, Wikipedia kayıtlarına da geçmişsin bu arada. Sen bunu bir meslek haline getirebilirsin Very Happy
Kullanıcı profilini gör
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: Big Time Rush Hakkında Genel Sohbet   Çarş. Haz. 22, 2011 12:12 am

Ünlü oldun internette Very Happy
Kullanıcı profilini gör
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici

MesajKonu: Geri: Big Time Rush Hakkında Genel Sohbet   Çarş. Haz. 22, 2011 12:13 am

Ben hala inanamadım,yorumlarınız için sağ olun. Very Happy
Kullanıcı profilini gör
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: Big Time Rush Hakkında Genel Sohbet   Çarş. Haz. 22, 2011 12:15 am

Big time rush vikipedia'ya bakan herkes buraya üye olucak Smile
Kullanıcı profilini gör
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici

MesajKonu: Geri: Big Time Rush Hakkında Genel Sohbet   Çarş. Haz. 22, 2011 12:17 am

emremanginer demiş ki:
Big time rush vikipedia'ya bakan herkes buraya üye olucak Smile

Evet,belkide olabilir. Very Happy
Kullanıcı profilini gör
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: Big Time Rush Hakkında Genel Sohbet   Çarş. Haz. 22, 2011 12:18 am

Şanslısın Very Happy
Kullanıcı profilini gör
MirandaC.kolik
Üye
Üye

Paylaşım Puanı : 83

MesajKonu: Geri: Big Time Rush Hakkında Genel Sohbet   Cuma Tem. 22, 2011 10:27 pm

big time rush'ın türkçe bölümlerini nerden izliyebilirim?
link atar mısınız?
Kullanıcı profilini gör
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici

MesajKonu: Geri: Big Time Rush Hakkında Genel Sohbet   Cuma Tem. 22, 2011 10:29 pm

TÜRKÇE DUBLAJLI BÖLÜMLERİ YOK TÜRKÇE ALTYAZILI TABİ GÜNCEL OLARAK ÇEVRİLİP EKLENİYOR BUYUR İŞTE LİNK:

http://nickturkiye.yetkin-forum.com/t6703-big-time-rush-dizisinin-tum-bolumleri-toplu-halde-turkce-altyazl-guncel-nette-ilk-kez-scorpionss

İyi Seyirler,konuya kurallarına uygun 1 kez mesaj atarak keyfini çıkarabilirsin Smile
Kullanıcı profilini gör
mert2241
Çevirmen Üye
Çevirmen Üye

Paylaşım Puanı : 150

MesajKonu: Geri: Big Time Rush Hakkında Genel Sohbet   C.tesi Tem. 23, 2011 1:14 am

Scorpi iyi güzel herşey iyide kardeş neden her bölümü ayrı konuda yayınlıyosun ? iCarly için bi konu Vict. için bi konu BTR için bi konu açsan göze daha güzel hitap eder.Bu şekilde kirli gözüküyor Smile.Bir konu 2. sayfada diğeri en üstte insanlar bulurken zorluk çekiyolardır.
Kullanıcı profilini gör
--selenakoliq--
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye

Paylaşım Puanı : 103

MesajKonu: Geri: Big Time Rush Hakkında Genel Sohbet   C.tesi Tem. 23, 2011 1:23 am

teşekkürler dizi güzelmiş
Kullanıcı profilini gör
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici

MesajKonu: Geri: Big Time Rush Hakkında Genel Sohbet   C.tesi Tem. 23, 2011 1:37 am

mert2241 demiş ki:
Scorpi iyi güzel herşey iyide kardeş neden her bölümü ayrı konuda yayınlıyosun ? iCarly için bi konu Vict. için bi konu BTR için bi konu açsan göze daha güzel hitap eder.Bu şekilde kirli gözüküyor Smile.Bir konu 2. sayfada diğeri en üstte insanlar bulurken zorluk çekiyolardır.

Haklısın peki öyle yapıyım bazen şu bölümü izlemek istiyoruz falan diyorlar her bölüm için birde ayrı konu yapıyordum ama tamam öyle olsun. Smile
Kullanıcı profilini gör
mert2241
Çevirmen Üye
Çevirmen Üye

Paylaşım Puanı : 150

MesajKonu: Geri: Big Time Rush Hakkında Genel Sohbet   C.tesi Tem. 23, 2011 2:27 am

Aksi taktirde dediğim gibi çok forum kirliliğine dönüyo.Hepsine bir konu seninde işini rahatlatıcaktır Wink
Kullanıcı profilini gör
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici

MesajKonu: Geri: Big Time Rush Hakkında Genel Sohbet   C.tesi Tem. 23, 2011 11:51 pm

Evet tabi ama iCarly 4.sezon iOMG'tan sonra kesin çeviriyorum onları ayrı açmam gerek birlersem saçma olabilir 4.sezon tam değil öncesinide artık CNBC-e destek olsun Smile

Tabi sonrasıda inşallah dublajlanır ama dublajdan önce çeviricem heyacan var bu sıra gülmenin yanında Smile
Kullanıcı profilini gör

Big Time Rush Hakkında Genel Sohbet
1 sayfadaki 1 sayfası