Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03)

+17
serappp
elifrumeli
denizyıldızı
buzdanprenses
camp rock
The Doctor
LegenDary
drakelover
farilin
delukso
sam_merve
rbakestani
Grkm.23
ecdice
◊ƒοx◊
daphnelinda
scorpionss
21 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

Paylaşım Puanı : 3799

Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03) Empty
MesajKonu: Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03)   Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03) Icon_minitimeÇarş. Haz. 15, 2011 11:28 pm

NOT:İZLEYEBİLMEK İÇİN KONUYA EN AZ 1 KERE TÜRKÇE DİL,SİTE KURALLARINA UYGUN VE KISALTMA KULLANILMADAN MESAJ ATILMASI ZORUNLUDUR.AKSİ TAKDİRDE İZLEYEMEZSİNİZ.İYİ SEYİRLER scorpionss

Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03) Victoria-justice-stage-fighting-02

Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03) Afd

Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03) 21145-victorious-stage-fighting

Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03) Tribbie

En son scorpionss tarafından Ptsi Kas. 21, 2011 3:23 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
daphnelinda
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
daphnelinda

Paylaşım Puanı : 272

Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03) Empty
MesajKonu: Geri: Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03)   Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03) Icon_minitimePerş. Haz. 16, 2011 1:43 am

çok teşekkürler NickTürkiye...Siz olmasaydınız vakit geçmezdi ve televizyondaki kötü örnek olan o acayip dizileri izlemek zorunda kalırdım.Ama sayenizde öyle bir durum söz konusu olmuyor.sizi çok sıkı takip ediyorum.özellikle de Big Time Rush'ın yeni bölümlerini heyecanla bekliyorum.Eh ne diyeyim artık, dizileri türkçeye çeviren,linkleri ekleyen elleriniz dert görmesin Very Happy
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

Paylaşım Puanı : 4672

MesajKonu: Geri: Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03)   Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03) Icon_minitimePerş. Haz. 16, 2011 11:03 am

Teşekkürler
ecdice
Üye
Üye
ecdice

Paylaşım Puanı : 34

MesajKonu: Geri: Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03)   Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03) Icon_minitimePerş. Haz. 16, 2011 11:14 am

Teşekkürler
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03)   Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03) Icon_minitimePerş. Haz. 16, 2011 11:33 am

daphnelinda demiş ki:
çok teşekkürler NickTürkiye...Siz olmasaydınız vakit geçmezdi ve televizyondaki kötü örnek olan o acayip dizileri izlemek zorunda kalırdım.Ama sayenizde öyle bir durum söz konusu olmuyor.sizi çok sıkı takip ediyorum.özellikle de Big Time Rush'ın yeni bölümlerini heyecanla bekliyorum.Eh ne diyeyim artık, dizileri türkçeye çeviren,linkleri ekleyen elleriniz dert görmesin Very Happy

Yorumlarınız için teşekkür ederim.Herşey sitemiz için merak etmeyin Big Time Rush 2.bölüm komik ve bir karar aldım şimdi iCarly'nin ''iParty with Victorious'' bölümünü Waverly Büyücüleri 4x2'den sonra çeviriceğim ve sonrada True Jackson'ın 1.bölümü. Very Happy
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03)   Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03) Icon_minitimePerş. Haz. 16, 2011 11:40 am

scorpionss demiş ki:
daphnelinda demiş ki:

Yorumlarınız için teşekkür ederim.Herşey sitemiz için merak etmeyin Big Time Rush 2.bölüm komik ve bir karar aldım şimdi iCarly'nin ''iParty with Victorious'' bölümünü Waverly Büyücüleri 4x2'den sonra çeviriceğim ve sonrada True Jackson'ın 1.bölümü. Very Happy

Teşekkürler Waverly of Wizards Place'ın 2.bölümünü daha çok merak ediyordum Very Happy
Grkm.23
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 14

MesajKonu: Geri: Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03)   Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03) Icon_minitimePerş. Haz. 16, 2011 1:43 pm

Teşekkürler
rbakestani
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 24

MesajKonu: Geri: Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03)   Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03) Icon_minitimePaz Haz. 19, 2011 10:22 pm

çok teşekkürler
rbakestani
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 24

MesajKonu: Geri: Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03)   Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03) Icon_minitimePtsi Haz. 20, 2011 2:45 pm

açılmıyor
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03)   Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03) Icon_minitimePtsi Haz. 20, 2011 2:54 pm

scorpionss koyduğun resimler bölümde geçmiyor Very Happy
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03)   Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03) Icon_minitimePtsi Haz. 20, 2011 3:05 pm

emremanginer demiş ki:
scorpionss koyduğun resimler bölümde geçmiyor Very Happy

Hayır geçiyor,evde izledim bölümü hepsi geçiyor altyazı gömülünce caps ekliceğim yada ekleyince görürsün. Smile
sam_merve
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
sam_merve

Paylaşım Puanı : 129

MesajKonu: Geri: Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03)   Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03) Icon_minitimePtsi Haz. 20, 2011 4:23 pm

teşekkürler
sam_merve
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
sam_merve

Paylaşım Puanı : 129

MesajKonu: Geri: Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03)   Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03) Icon_minitimePtsi Haz. 20, 2011 4:26 pm

ama ben video veya link falan göremiyorum
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03)   Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03) Icon_minitimePtsi Haz. 20, 2011 4:27 pm

evet link silinmiş mi ?
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03)   Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03) Icon_minitimePtsi Haz. 20, 2011 4:37 pm

emremanginer demiş ki:
evet link silinmiş mi ?

emremanginer sende mi soruyorsun bunu? Arkadaşlar daha iCarly'nin ''iPart...'' bölümü bitince eklenecek daha birşey yok doğal olarak yahu.
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03)   Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03) Icon_minitimePtsi Haz. 20, 2011 4:39 pm

Hatta en üstündeki yazıyı okursanız anlarsınız.
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03)   Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03) Icon_minitimePtsi Haz. 20, 2011 4:45 pm

Onu ben biliyorum scorpionss zaten daha önce mesaj atmıştım onu demek istemedim mesaj attığım halde çıkmıştı ama şimdi yok onu diyorum sende çıkıyormu Smile
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03)   Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03) Icon_minitimePtsi Haz. 20, 2011 4:48 pm

Özür dilerim daha bölümü koymamışsın ben bunu Bird Scene bölümü zannetmştim Smile
delukso
Üye
Üye
delukso

Paylaşım Puanı : 68

MesajKonu: Geri: Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03)   Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03) Icon_minitimePtsi Haz. 20, 2011 5:05 pm

Çok teşekkürler victorious'un bölümlerini burdan başka biryerde bulamıyorum
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03)   Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03) Icon_minitimePtsi Haz. 20, 2011 5:07 pm

Nette ilk kez yazıyor zaten Smile
bu sitede scorpions çeviriyor
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03)   Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03) Icon_minitimePtsi Haz. 20, 2011 5:16 pm

Evet sadece bu sitede ve sadece ben çeviriyorum.
farilin
Üye
Üye

Paylaşım Puanı : 31

MesajKonu: Geri: Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03)   Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03) Icon_minitimeSalı Tem. 05, 2011 12:34 am

çok güzel..
farilin
Üye
Üye

Paylaşım Puanı : 31

MesajKonu: Geri: Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03)   Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03) Icon_minitimeSalı Tem. 05, 2011 12:36 am

çok güzel..
drakelover
Üye
Üye
drakelover

Paylaşım Puanı : 78

MesajKonu: Geri: Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03)   Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03) Icon_minitimeSalı Tem. 05, 2011 10:09 pm

çok teşekkür ederim

En son drakelover tarafından Cuma Tem. 08, 2011 10:31 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
LegenDary
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
LegenDary

Paylaşım Puanı : 245

MesajKonu: Geri: Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03)   Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03) Icon_minitimeSalı Tem. 05, 2011 11:46 pm

sağol
The Doctor
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
The Doctor

Paylaşım Puanı : 132

MesajKonu: Geri: Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03)   Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03) Icon_minitimeSalı Tem. 05, 2011 11:59 pm

teşekkürler
ecdice
Üye
Üye
ecdice

Paylaşım Puanı : 34

MesajKonu: Geri: Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03)   Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03) Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 3:48 pm

Teşekkürler
camp rock
Üye
Üye
camp rock

Paylaşım Puanı : 80

MesajKonu: Geri: Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03)   Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03) Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 9:31 pm

teşekkürler
buzdanprenses
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 5

MesajKonu: Geri: Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03)   Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03) Icon_minitimePaz Tem. 10, 2011 8:44 pm

teşekkür ederim
denizyıldızı
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 23

MesajKonu: Geri: Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03)   Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03) Icon_minitimePtsi Tem. 11, 2011 6:43 pm

Fotolara bakınca şaşırdım...Teşkkürler..

Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03)
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Victorious ''Stage Fighting'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x03) Çarş. Haz. 15, 2011 11:28 pm Alıntıyla Cevap Ver
» Big Time Rush - ''Big Time School of Rocque'' Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk scorpionss ( 1x03)
» Victorious ''Pilot'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1.sezon 1.bölümü)
» iCarly-iPartywith Victorious Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss (4+11-13)
» iCarly - iParty with Victorious Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 4x11-13 )