Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Victorious - ''Freak the Freak Out'' Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1.Sezon 13-14.Bölümleri )

+10
sam_merve
xseloshx
mileylover
U-turn
rbakestani
◊ƒοx◊
ecdice
delukso
camp rock
scorpionss
14 posters
YazarMesaj
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

Paylaşım Puanı : 3799

Victorious - ''Freak the Freak Out'' Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1.Sezon 13-14.Bölümleri ) Empty
MesajKonu: Victorious - ''Freak the Freak Out'' Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1.Sezon 13-14.Bölümleri )   Victorious - ''Freak the Freak Out'' Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1.Sezon 13-14.Bölümleri ) Icon_minitimePerş. Haz. 02, 2011 1:12 pm

NOT:İZLEYEBİLMEK İÇİN KONUYA EN AZ SİTE VE TÜRKÇE DİLİNE UYGUN ŞEKİLDE 1 KERE MESAJ ATMANIZ GEREKMEKTEDİR AKSİ TAKDİRDE İZLEYEMEZSİNİZ.EĞER AÇILMAZ F5 YAPINIZ.İYİ SEYİRLER DİLERİM scorpionss

Victorious dizisinin 2 bölümlük özel filmi ''Freak the Freak Out'' sitemize Türkçe altyazılı olarak nette ilk kez benim tarafımdan eklenmiştir.2 bölümü kapsıyor 45 dakikadır ve bu bölüme özel müzikler vardır.İyi Seyirler Dilerim scorpionss

Victorious - ''Freak the Freak Out'' Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1.Sezon 13-14.Bölümleri ) 23034955

Victorious - ''Freak the Freak Out'' Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1.Sezon 13-14.Bölümleri ) Vic_freak_02HR

Victorious - ''Freak the Freak Out'' Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1.Sezon 13-14.Bölümleri ) Victorious-Freak-the-Freak-Out-photo-3

Victorious - ''Freak the Freak Out'' Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1.Sezon 13-14.Bölümleri ) Freak-the-freak-out-2

En son scorpionss tarafından Perş. Haz. 02, 2011 1:33 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

Victorious - ''Freak the Freak Out'' Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1.Sezon 13-14.Bölümleri ) Empty
MesajKonu: Geri: Victorious - ''Freak the Freak Out'' Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1.Sezon 13-14.Bölümleri )   Victorious - ''Freak the Freak Out'' Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1.Sezon 13-14.Bölümleri ) Icon_minitimePerş. Haz. 02, 2011 1:18 pm

Filme özel müziklerde bazılarına karaoke versiyonu vadır yani söylenen şarkıyla onun altyazısı altındadır.
camp rock
Üye
Üye
camp rock

Paylaşım Puanı : 80

MesajKonu: Geri: Victorious - ''Freak the Freak Out'' Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1.Sezon 13-14.Bölümleri )   Victorious - ''Freak the Freak Out'' Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1.Sezon 13-14.Bölümleri ) Icon_minitimePerş. Haz. 02, 2011 2:02 pm

teşşekürler
delukso
Üye
Üye
delukso

Paylaşım Puanı : 68

MesajKonu: Geri: Victorious - ''Freak the Freak Out'' Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1.Sezon 13-14.Bölümleri )   Victorious - ''Freak the Freak Out'' Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1.Sezon 13-14.Bölümleri ) Icon_minitimeCuma Haz. 03, 2011 1:21 pm

bence icarly victoriousdan daha güzel Very Happy
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Victorious - ''Freak the Freak Out'' Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1.Sezon 13-14.Bölümleri )   Victorious - ''Freak the Freak Out'' Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1.Sezon 13-14.Bölümleri ) Icon_minitimeCuma Haz. 03, 2011 1:28 pm

delukso demiş ki:

Bunu önce söylemen gereken sözden sonra yazabilirdin yani bir teşekkürden sonra.Very Happy
ecdice
Üye
Üye
ecdice

Paylaşım Puanı : 34

MesajKonu: Geri: Victorious - ''Freak the Freak Out'' Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1.Sezon 13-14.Bölümleri )   Victorious - ''Freak the Freak Out'' Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1.Sezon 13-14.Bölümleri ) Icon_minitimeCuma Haz. 03, 2011 2:24 pm

tşk.
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Victorious - ''Freak the Freak Out'' Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1.Sezon 13-14.Bölümleri )   Victorious - ''Freak the Freak Out'' Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1.Sezon 13-14.Bölümleri ) Icon_minitimeCuma Haz. 03, 2011 2:31 pm

ecdice demiş ki:
tşk.

Kısaltma kullanmak yasaktır kusura bakmayın ama beyin özürlü üyemiz.Bu konuda öyle çok uyardım ki ... Mad Mad Mad Sad
ecdice
Üye
Üye
ecdice

Paylaşım Puanı : 34

MesajKonu: Geri: Victorious - ''Freak the Freak Out'' Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1.Sezon 13-14.Bölümleri )   Victorious - ''Freak the Freak Out'' Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1.Sezon 13-14.Bölümleri ) Icon_minitimeCuma Haz. 03, 2011 3:07 pm

Sen kime beyin özürlü diyosun. Ah tabi önünde ayna varsa birşey diyemem. İlk kez kısaltıp yazmıştım o da acelem olduğu için. Ve beni de hiç uyarmadın, uyaramazsında canım!
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Victorious - ''Freak the Freak Out'' Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1.Sezon 13-14.Bölümleri )   Victorious - ''Freak the Freak Out'' Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1.Sezon 13-14.Bölümleri ) Icon_minitimeCuma Haz. 03, 2011 3:39 pm

ecdice demiş ki:
Sen kime beyin özürlü diyosun. Ah tabi önünde ayna varsa birşey diyemem. İlk kez kısaltıp yazmıştım o da acelem olduğu için. Ve beni de hiç uyarmadın, uyaramazsında canım!

Kesinlikle dediğin laflara birşey demiyeceğim mesajda kapı gibi belirttim bunlar olmasın diye yani Türkçe diline uygun olsun diye Türkçe dilimizde ''tşk'' diye bir sözcük sana hiçbir kötü söz demiyorum.Bunu göremeyen sensin iyi madem zaten diğerlerinde yok birdaha tekrarlama öğrenmiş oldun.Lütfen kavga niteliğinde olmasın güzelce uyarıyorum bu olayı burada bitiriyorum.
delukso
Üye
Üye
delukso

MesajKonu: Geri: Victorious - ''Freak the Freak Out'' Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1.Sezon 13-14.Bölümleri )   Victorious - ''Freak the Freak Out'' Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1.Sezon 13-14.Bölümleri ) Icon_minitimeCuma Haz. 03, 2011 9:26 pm

scorpionss demiş ki:
delukso demiş ki:

Bunu önce söylemen gereken sözden sonra yazabilirdin yani bir teşekkürden sonra.Very Happy

Yazdım zaten ben izledikten sonra mesajı düzelttim sadece Smile
delukso
Üye
Üye
delukso

MesajKonu: Geri: Victorious - ''Freak the Freak Out'' Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1.Sezon 13-14.Bölümleri )   Victorious - ''Freak the Freak Out'' Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1.Sezon 13-14.Bölümleri ) Icon_minitimeC.tesi Haz. 04, 2011 3:08 pm

ecdice demiş ki:

Arkadaşımız saygı özürlü sanırsam lol!
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Victorious - ''Freak the Freak Out'' Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1.Sezon 13-14.Bölümleri )   Victorious - ''Freak the Freak Out'' Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1.Sezon 13-14.Bölümleri ) Icon_minitimeC.tesi Haz. 04, 2011 3:32 pm

delukso demiş ki:
ecdice demiş ki:

Arkadaşımız saygı özürlü sanırsam lol!

Sorun yok delukso ben o konuyu kapattım yazıp yazmamak ona kalmış ben kendi yazacağımı yazdım.
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

Paylaşım Puanı : 4672

MesajKonu: Geri: Victorious - ''Freak the Freak Out'' Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1.Sezon 13-14.Bölümleri )   Victorious - ''Freak the Freak Out'' Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1.Sezon 13-14.Bölümleri ) Icon_minitimePaz Haz. 05, 2011 11:41 am

Bu bölümde Karaoke yerinin sahibini Tom Virtue canlandırıyor even stevens'tada rol almıştı Smile
rbakestani
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 24

MesajKonu: Geri: Victorious - ''Freak the Freak Out'' Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1.Sezon 13-14.Bölümleri )   Victorious - ''Freak the Freak Out'' Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1.Sezon 13-14.Bölümleri ) Icon_minitimePaz Haz. 12, 2011 3:34 pm

teşekkürler
U-turn
Yeni Üye
Yeni Üye
U-turn

Paylaşım Puanı : 15

MesajKonu: Geri: Victorious - ''Freak the Freak Out'' Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1.Sezon 13-14.Bölümleri )   Victorious - ''Freak the Freak Out'' Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1.Sezon 13-14.Bölümleri ) Icon_minitimeSalı Haz. 14, 2011 1:07 am

scorpionss ben de daha önce biraz saygısız davrandım deluksonun yazdıklarını görünce kendi yazdıklarımın ne kadar yanlış olduğunu gördüm gerçekten özür dilerim ve teşekkür ederim 2 kere daha önceden de teşekkür etmemiştim Rolling Eyes
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Victorious - ''Freak the Freak Out'' Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1.Sezon 13-14.Bölümleri )   Victorious - ''Freak the Freak Out'' Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1.Sezon 13-14.Bölümleri ) Icon_minitimeSalı Haz. 14, 2011 10:32 am

U-turn demiş ki:
scorpionss ben de daha önce biraz saygısız davrandım deluksonun yazdıklarını görünce kendi yazdıklarımın ne kadar yanlış olduğunu gördüm gerçekten özür dilerim ve teşekkür ederim 2 kere daha önceden de teşekkür etmemiştim Rolling Eyes
,

Eğer düzgünce özür dileyebildiysen benim içinde özrün kabul edildi.Bir daha sende artık böyle şeyler yapmazsın. Smile
delukso
Üye
Üye
delukso

MesajKonu: Geri: Victorious - ''Freak the Freak Out'' Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1.Sezon 13-14.Bölümleri )   Victorious - ''Freak the Freak Out'' Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1.Sezon 13-14.Bölümleri ) Icon_minitimeSalı Haz. 14, 2011 2:42 pm

U-turn demiş ki:

Hatanı fark edip özür dilemen çok güzel bir davranış Smile
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Victorious - ''Freak the Freak Out'' Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1.Sezon 13-14.Bölümleri )   Victorious - ''Freak the Freak Out'' Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1.Sezon 13-14.Bölümleri ) Icon_minitimeSalı Haz. 14, 2011 2:58 pm

delukso demiş ki:
U-turn demiş ki:

Hatanı fark edip özür dilemen çok güzel bir davranış Smile

ARKADAŞLAR BÖLÜMLERİN AYNISI İSİMLERİMİZ BİLE AYNI SİTE VE BENİM ADIMLA BÖLÜMLERİN ALINTISI ÇIKMIŞ KİM YAPIYOR BU İŞLERİ AKSİ TAKDİRDE HİÇ YENİ BÖLÜM EKLEMEM!!!!!!!!!!!
mileylover
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
mileylover

Paylaşım Puanı : 1331

MesajKonu: Geri: Victorious - ''Freak the Freak Out'' Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1.Sezon 13-14.Bölümleri )   Victorious - ''Freak the Freak Out'' Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1.Sezon 13-14.Bölümleri ) Icon_minitimeÇarş. Haz. 15, 2011 6:42 pm

Çok teşekkürler
xseloshx
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 11

MesajKonu: Geri: Victorious - ''Freak the Freak Out'' Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1.Sezon 13-14.Bölümleri )   Victorious - ''Freak the Freak Out'' Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1.Sezon 13-14.Bölümleri ) Icon_minitimeCuma Haz. 17, 2011 2:57 pm

teşekkürler
sam_merve
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
sam_merve

Paylaşım Puanı : 129

MesajKonu: Geri: Victorious - ''Freak the Freak Out'' Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1.Sezon 13-14.Bölümleri )   Victorious - ''Freak the Freak Out'' Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1.Sezon 13-14.Bölümleri ) Icon_minitimePtsi Haz. 20, 2011 6:12 pm

teşekkürler
elifrumeli
Yeni Üye
Yeni Üye
elifrumeli

Paylaşım Puanı : 10

MesajKonu: Geri: Victorious - ''Freak the Freak Out'' Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1.Sezon 13-14.Bölümleri )   Victorious - ''Freak the Freak Out'' Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1.Sezon 13-14.Bölümleri ) Icon_minitimePtsi Tem. 04, 2011 10:21 am

teşekkürler
elo
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 1

MesajKonu: Geri: Victorious - ''Freak the Freak Out'' Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1.Sezon 13-14.Bölümleri )   Victorious - ''Freak the Freak Out'' Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1.Sezon 13-14.Bölümleri ) Icon_minitimePtsi Tem. 11, 2011 2:47 pm

teşekkürler
Beko3
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 15

MesajKonu: Geri: Victorious - ''Freak the Freak Out'' Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1.Sezon 13-14.Bölümleri )   Victorious - ''Freak the Freak Out'' Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1.Sezon 13-14.Bölümleri ) Icon_minitimeSalı Tem. 26, 2011 4:37 pm

Konu: Geri: Victorious - ''Freak the Freak Out'' Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1.Sezon 13-14.Bölümleri )

Teşekkür
the1star
Yeni Üye
Yeni Üye
the1star

Paylaşım Puanı : 27

MesajKonu: Geri: Victorious - ''Freak the Freak Out'' Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1.Sezon 13-14.Bölümleri )   Victorious - ''Freak the Freak Out'' Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1.Sezon 13-14.Bölümleri ) Icon_minitimePtsi Ağus. 08, 2011 6:56 am

çok sağolun hep iyi videoları siz paylaşıyorsunuz

Victorious - ''Freak the Freak Out'' Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1.Sezon 13-14.Bölümleri )
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Victorious ''Pilot'' Bölümünü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1.sezon 1.bölümü)
» Victorious '' The Bird Scene'' Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! Nette ilk kez scorpionss ( 1x2 )
» Victorious 2. Sezon Bölümleri Türkçe Altyazılı İzle ! NETTE İLK beste664
» iCarly - iSaved Your Life Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! ( 3.Sezon ) Nette ilk kez scorpionss
»  iCarly - iOMG Bölümü Türkçe Altyazılı İzle! ( 4.Sezon ) Nette İlk Kez scorpionss