Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss

+45
switiedamla
tgy_99
deathlord
pinar_cagla_61
Beko3
Ece.
MirandaC.kolik
NihalCan
ekibya94
denizyıldızı
farilin
gossiptugce
drakelover
mervessa
PancakesBieber
sinan 1997
misal_irem2
elifrumeli
beste664
percyannabeth66
sam_merve
sena_miranda
Grkm.23
xseloshx
cihatman
Uygar_26
daphnelinda
dila irem
atomic
demi123
U-turn
ernie31
forever gaston
xxonurxx
ecdice
NicKids
katherine petrova
ebus
delukso
LegenDary
yunusemrecan
kamilsu
◊ƒοx◊
camp rock
scorpionss
49 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

Paylaşım Puanı : 3799

Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss   Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mayıs 31, 2011 12:57 am

Konunun ilk mesajı :

Victorious dizisinin tüm bölümleri çeviri yapıldıkça güncel olarak bu sayfada yüklü olacaktır.Aradığınız bölümleri toplu halde burada Türkçe Altyazılı olarak eklendikçe bulabilirsiniz sadece izleme olarak.İzleyebilmek için konuya en az 1 kere mesaj atmanız gerekmektedir aksi takdirde izleyemezsiniz.İyi Seyirler Dilerim scorpionss!

NOT:SIRF LİNKLERİ GÖREBİLMEK AMAÇLI MESAJDA tşk,tşkredrim,sğol,sprsin,mhteşem vb.Türkçe dışı karakterler ve site kurallarına aykırı sözlerde bulunmak yasaktır.Smile işaretli sadece olmamalı mesaj bozulmadan yazılıp o şekilde smile işaretleri ekleyebilirsiniz.Eğer bu kurallara uyulmazsa bende hiç bölüm eklemem.

Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss - Sayfa 2 Graphics_Wallpaper_F_1024x768

Victorious Dizisinin Tanımı:

Açılış müziği : Victoria Justice'in seslendirdiği "Make It Shine"

Victorious (VICTORiOUS şeklinde), Dan Schneider tarafından Nickelodeon için yapılan bir Amerikan televizyon sitkomu. Dizi şarkıcı olmaya hevesli olan, Victoria Justice'in canlandırdığı Tori Vega etrafında dönmektedir. Tori, Hollywood Arts adındaki bir sahne sanatları lisesine gitmektedir. Her gün saçma tuhaf durumlar içinde olan. Dizinin ilk gösterimi 27 Mart 2010'da yapılmıştır.

İlk sezonun çekimleri 5 Ekim 2009'da başladı ve 14 Nisan 2010'da sona erdi. Dizinin ilk sezonu için 20 bölüm yapılmıştır.Dizi ikinci sezona uzatıldı,2.sezon çekimlerine 25 Ekim 2010'da başlanmış ve 23 Şubat 2011'de bitmiştir.

NOT:Başka sitelerde yayınlanması yasaktır.Dolby Digital 2.0 Stero Ses.İyi Seyirler dilerim scorpionss!

Türkçe Altyazılı 1.Sezonun Tüm Bölümleri ( Güncel Olarak Yüklenmektedir )

En son scorpionss tarafından Ptsi Kas. 21, 2011 3:25 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 15 kere değiştirildi

YazarMesaj
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss   Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Haz. 02, 2011 1:25 pm

Filme özel müziklerde bazılarına karaoke versiyonu vadır yani söylenen şarkıyla onun altyazısı altındadır.
kamilsu
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye

Paylaşım Puanı : 148

MesajKonu: Geri: Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss   Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Haz. 02, 2011 6:05 pm

lütfen ben indirmek ve arşivlemek isiyorum nolur. hem çalınırsa ihbar et. altına izinsiz paylaşılması suçtur. dersen ve paylaşanı görürsem yakasını bırakmaycağaım ve yeni bölümer eklemem dersen olur. lütfen. ekle.
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss   Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Haz. 02, 2011 6:12 pm

kamilsu demiş ki:
lütfen ben indirmek ve arşivlemek isiyorum nolur. hem çalınırsa ihbar et. altına izinsiz paylaşılması suçtur. dersen ve paylaşanı görürsem yakasını bırakmaycağaım ve yeni bölümer eklemem dersen olur. lütfen. ekle.

Tamam da ama indirilmesini istemiyorum,Jonas vb.hep indirme linkliler ama bunu izlemeli olarak yüklüyorum.
NicKids
Yönetici
Yönetici
NicKids

Paylaşım Puanı : 1953

MesajKonu: Geri: Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss   Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Haz. 02, 2011 6:20 pm

Eğer ki videoya [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yazısını eklersen yani video dosyasına, moderatörlük rütbesi alabilirsin Smile
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss   Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Haz. 02, 2011 6:30 pm

NicKids demiş ki:
Eğer ki videoya [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yazısını eklersen yani video dosyasına, moderatörlük rütbesi alabilirsin Smile

Pekala sitemizi zaten şu şekilde '' Nickledeon Türkiye scorpionss iyi seyirler diler izinsiz başka sitelerde yayınlanması yasaktır'' yazıyor ama bunuda ek olarak belirtirim sende lütfen önemli konu yapar mısın? Çünkü nette ilk kez sadece sitemizde iCarly,Big Time Rush dizilerinin çevirilerinide yapıyorum eklenince lütfen onlarıda önemli konu yap.iCarly iSaved Your Life şimdiki örneklerimdem ve bu özel bölümler bitince 4.sezon baştan sona çevireceğim.İstersen özel mesajda konuşalım NicKids Very Happy
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss   Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Haz. 02, 2011 6:36 pm

Big Time Rush 50 dakikalık bir dizi 10 Haziran'a kadar sitemizde olabilir yada kısa bir süre sonrasında Waverly Büyücüleri 4.sezona da aynı şekilde başladım bu dizinin 4.sezonu yeni bölümleri hafta sonları Disney Channel'da var ama Tvrip şuan için yapamadığımdan altyazılı olarak belirtiyorum.Senden son bir ricam lütfen kısa bir sayfa olarak büyütecek şekilde değil Disney dizilerine ait bazılarınıda çevirmeyi düşünüyorum elimden geldiğince işte senden istediğim bunlara kısa bir sayfa aç yani Disney dizilerinide burada bulabilirsiniz vb. gibi oraya Zack ve Cody'nin Lüks Yaşamı,Sonny'nin Yıldızı taşırız ve çevirilerden Disney dizilerine ait olanı o kısımda açarım çünkü Waverly Büyücüleri 4.sezon çeviriyorum,bitince yüklediğimde Nickledeon dizileri diye bir kısma özel indiriler gibi açamam o yüzden ve buna benzer birkaçınıda. Very Happy
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss   Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Haz. 02, 2011 10:59 pm

NicKids bu konuda bana özel mesaj yada yorum yapar mısın? Smile
ecdice
Üye
Üye
ecdice

Paylaşım Puanı : 34

MesajKonu: Geri: Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss   Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Haz. 03, 2011 2:21 pm

Teşekkürler
xxonurxx
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 2

MesajKonu: Geri: Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss   Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Haz. 03, 2011 9:46 pm

Emeği Geçen Herkese Çok Teşekkürler Smile Saolun Smile
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss   Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Haz. 03, 2011 9:57 pm

xxonurxx demiş ki:
Emeği Geçen Herkese Çok Teşekkürler Smile Saolun Smile

Yorumun için teşekkürler ama lütfen ama lütfen artık Türkçe'yi bozmayınız.
forever gaston
Yeni Üye
Yeni Üye
forever gaston

Paylaşım Puanı : 6

MesajKonu: Geri: Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss   Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Haz. 04, 2011 6:19 pm

bu siteyi daha önce görseydim keşke Smile
ernie31
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 18

MesajKonu: Geri: Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss   Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 05, 2011 12:43 pm

eline saglık güzel paylaşım olmuş Smile
U-turn
Yeni Üye
Yeni Üye
U-turn

Paylaşım Puanı : 15

MesajKonu: Geri: Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss   Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Haz. 06, 2011 1:34 pm

tamam süper ama arkadaşım sana ait olması şu an umrumda deil iyi seyirler de demişsin de biz bu dizinin ilk bölümünü tam olarak nereden iveya nasıl izliyoruz ben hala anlayamadım confused confused confused
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss   Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Haz. 06, 2011 1:42 pm

U-turn demiş ki:
tamam süper ama arkadaşım sana ait olması şu an umrumda deil iyi seyirler de demişsin de biz bu dizinin ilk bölümünü tam olarak nereden iveya nasıl izliyoruz ben hala anlayamadım confused confused confused

1.cisi alınma ama kısaltma kullanmak,Türkçe dışı karakterlerin yasak olduğunu bir anlatamadık gitti sende o neyse boşverelim onlardansın işte.

2.cisi izleyebilmek için konuya 1 kez mesaj atman gerektiği başta yazıyor saygısız şey,okumadan etmeden yazıyorsunuz.

3.cüsü bu saygısız,kuralsız mesajından sonra açılacaktır.Ve umarım ki site kurallarını Türkçe dışı karakter olarak kullandığın için ( deil gibi ) ağız tadıyla izlemek kısmet olmaz sana. Mad

4.cüsü senin umrunda olmaması emin ol benim hiç umrumda değil bir teşekkür yazmayı böyle çok görüyorsan zaten herşey belli. Mad
LegenDary
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
LegenDary

Paylaşım Puanı : 245

MesajKonu: Geri: Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss   Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Haz. 06, 2011 2:18 pm

U-turn demiş ki:

çok saygız ve bencilsin U-turn, scorpionss o kadar emek veriyor kolaysa kendin çevir, göm ve upload et
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss   Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Haz. 06, 2011 2:23 pm

samet demiş ki:
U-turn demiş ki:

çok saygız ve bencilsin U-turn, scorpionss o kadar emek veriyor kolaysa kendin çevir, göm ve upload et

Teşekkür ederim samet beni anladığın için merak etme zaten bunların değerini bilenler ağız tadıyla mutlu mesut izlesinler,gülsünler bu saygısızlarda umarım açtığında onlara bu dediklerimin tam tersi olsun emek nedir bilinmiyor benim kaç günümü alıyor bu işler sırf sitemiz için.
demi123
Üye
Üye

Paylaşım Puanı : 57

MesajKonu: Geri: Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss   Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Haz. 06, 2011 4:24 pm

teşekkürler Smile
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss   Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 12, 2011 12:47 pm

2.bölüm çevirileri başlanmış yaklaşık bir ihtimalle YENİ BÖLÜMÜ SALI GÜNÜ SİTEMİZDE BULABİLİRSİNİZ. Smile
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss   Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Haz. 13, 2011 1:31 pm

2.bölümün çevirisinin bitmesine sadece 3 dakika kaldı hemen bitiririm.Sonra gömüp,taramasıda bitince inşallah sitemizde Victorious dizisinin 2.bölümünü Türkçe Altyazılı olarak izleyebileceksiniz.Şimdiden iyi seyirler.Ya bu akşam yada yarın sitemizde inşallah görebilirsiniz. Smile
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss   Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Haz. 13, 2011 1:33 pm

Bölüm adı ''The Bird Scene'' ve bölüme genel olarak çoğu kısmına [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] reklamımızı yerleştirdim. Smile
ecdice
Üye
Üye
ecdice

Paylaşım Puanı : 34

MesajKonu: Geri: Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss   Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Haz. 13, 2011 3:33 pm

2.bölüm siteye eklendi mi? Eklendiyse nereden bulabilirim?
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss   Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Haz. 13, 2011 3:59 pm

ecdice demiş ki:
2.bölüm siteye eklendi mi? Eklendiyse nereden bulabilirim?

Hayır eklenmedi ve eklenince zaten sadece burada olacak. Smile
atomic
Üye
Üye

Paylaşım Puanı : 61

MesajKonu: Geri: Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss   Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 15, 2011 7:46 pm

ellerinize sağlık
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss   Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 15, 2011 9:15 pm

1x2 ana mesaja eklenmiştir.Bölüm adı '' The Bird Scene'' İyi Seyirler
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

Paylaşım Puanı : 4672

MesajKonu: Geri: Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss   Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 15, 2011 9:59 pm

scorpionss demiş ki:

Güzel bölümmüş Smile bittiğinde ne diyorlardı ??
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss   Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 15, 2011 10:01 pm

emremanginer demiş ki:
scorpionss demiş ki:

Güzel bölümmüş Smile bittiğinde ne diyorlardı ??

Nerde bittiğindeki bittiğinde? Smile
dila irem
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 12

MesajKonu: Geri: Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss   Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 15, 2011 11:54 pm

teşekkürler Very Happy
daphnelinda
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
daphnelinda

Paylaşım Puanı : 272

MesajKonu: Geri: Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss   Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Haz. 16, 2011 12:02 am

Çok teşekkürler Nick Türkiye...Bu site ve sizin yaptığınız paylaşımlar harika.Sayenizde televizyonda sürekli kötü örnek olan dizileri izlemek yerine burada sizin yaptığınız paylaşımlarla gençlik-komedi dizilerini izlemek inanın ki daha keyif verici ve eğlendirici...Ben de paylaşımlarda bulunmak istiyorum fakat nasıl yapılacağı konusunda hiçbir fikrim yok...Yardımcı olursanız çok mutlu olurum...Tekrar çok teşekkürler...
Uygar_26
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
Uygar_26

Paylaşım Puanı : 162

MesajKonu: Geri: Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss   Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Haz. 16, 2011 12:25 am

Teşekkürler scorpionss.
cihatman
Üye
Üye

Paylaşım Puanı : 89

MesajKonu: Geri: Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss   Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Haz. 16, 2011 2:14 am

ii

Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss
2 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
 Similar topics
-
» Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss
» Geri: Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss
» Konu: Victorious 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss Salı Mayıs 31, 2011 12:57 am
» Victorious 2.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez
»  Big Time Rush 1.Sezonun Tüm Bölümleri Toplu Halde Türkçe Altyazılı Güncel Nette ilk kez scorpionss