Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

The Lizzie McGuire Movie Türkçe Dublaj İzle

4 posters
YazarMesaj
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

Paylaşım Puanı : 4672

The Lizzie McGuire Movie Türkçe Dublaj İzle Empty
MesajKonu: The Lizzie McGuire Movie Türkçe Dublaj İzle   The Lizzie McGuire Movie Türkçe Dublaj İzle Icon_minitimeCuma Mayıs 27, 2011 5:56 pm

Alıntıdır,İyi seyirler

http://www.megavideo.com/?v=YAIQ3MTW

En son ◊ƒοx◊ tarafından Ptsi Eyl. 26, 2011 3:04 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

Paylaşım Puanı : 3799

MesajKonu: Geri: The Lizzie McGuire Movie Türkçe Dublaj İzle   The Lizzie McGuire Movie Türkçe Dublaj İzle Icon_minitimeCuma Mayıs 27, 2011 6:02 pm

Walt Disney'e ait Disney Channel orjinal dizisinden filmine çıkmış bir film.Dizisi vardı zaten kaç kere izledim unuttum çok güzel bir filmdi gerçekten evde cd si var boş zamanlarımda izlemek zevk duyuyorum güzel bir film.
fizyoterapist
Üye
Üye
fizyoterapist

Paylaşım Puanı : 56

MesajKonu: Geri: The Lizzie McGuire Movie Türkçe Dublaj İzle   The Lizzie McGuire Movie Türkçe Dublaj İzle Icon_minitimePaz Ağus. 21, 2011 9:45 pm

dizisini çok seviyorum
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

Paylaşım Puanı : 3799

MesajKonu: Geri: The Lizzie McGuire Movie Türkçe Dublaj İzle   The Lizzie McGuire Movie Türkçe Dublaj İzle Icon_minitimePtsi Ağus. 22, 2011 12:29 am

fizyoterapist demiş ki:
dizisini çok seviyorum

Dizisini bende çok seviyorum bu arada izlemek istersen sitemizde altyazılı olarak:

https://nickturkiye.yetkin-forum.com/t7127-lizzie-mcguire-1sezonun-tum-bolumleri-nette-ilk-kez-scorpionss-turkce-altyazl-zle-disney-channel-orjinal-dizisi

Bilmiyorsan diye tavsiye ediyorum,iyi seyirler Smile
sheldow
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
sheldow

Paylaşım Puanı : 67

MesajKonu: Geri: The Lizzie McGuire Movie Türkçe Dublaj İzle   The Lizzie McGuire Movie Türkçe Dublaj İzle Icon_minitimePtsi Ağus. 22, 2011 1:15 pm

teşekkürler

The Lizzie McGuire Movie Türkçe Dublaj İzle
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lizzie McGuire 1.Sezonun Tüm Bölümleri scorpionss & ◊ƒοx◊ Türkçe Altyazılı İzle! Disney Channel Orjinal Dizisi
» Waverly Büyücüleri The Movie Türkçe Dublaj Dvd-Rip
» Waverly Büyücüleri-The Movie Türkçe Dublaj İzle
» Hey Arnold The Movie (2002) Türkçe Dublaj İndirmeden İzle
» Hannah Montana The Movie 2009 Türkçe Dublaj İndir yada İzle