Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Altyazı Gömme Programı Bilenlerden Acil Cevap

3 posters
YazarMesaj
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

Paylaşım Puanı : 3799

Altyazı Gömme Programı Bilenlerden Acil Cevap Empty
MesajKonu: Altyazı Gömme Programı Bilenlerden Acil Cevap   Altyazı Gömme Programı Bilenlerden Acil Cevap Icon_minitimePerş. Mayıs 26, 2011 8:39 pm

Arkadaşlar internetten birçok program indirdim ve hiçbiri bu işte başarılı olmadı belki sizlerin bilip benim bakmadığım altyazı gömme programı vardır? Çok acil altyazı gömme programlarını bildiklerinizden tavsiye edebilir misiniz eğer olursa bir sürprizim olabilir.Acil cevap bekliyorum sizlerden.
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

Paylaşım Puanı : 4672

MesajKonu: Geri: Altyazı Gömme Programı Bilenlerden Acil Cevap   Altyazı Gömme Programı Bilenlerden Acil Cevap Icon_minitimePerş. Mayıs 26, 2011 8:58 pm

benim bilgisayarımda var ama zamanlamaları ayarlıyamıyorum Smile programın adı Pocket Divx Encoder
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Altyazı Gömme Programı Bilenlerden Acil Cevap   Altyazı Gömme Programı Bilenlerden Acil Cevap Icon_minitimePerş. Mayıs 26, 2011 9:04 pm

emremanginer demiş ki:
benim bilgisayarımda var ama zamanlamaları ayarlıyamıyorum Smile programın adı Pocket Divx Encoder

Ben onu denemiştim bende de olmadı yinede sağ ol.Lütfen cevaplarınızı acilen bekliyorum link de verebilirsiniz.İsterseniz özel mesajda atabilirsiniz.
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: Altyazı Gömme Programı Bilenlerden Acil Cevap   Altyazı Gömme Programı Bilenlerden Acil Cevap Icon_minitimePerş. Mayıs 26, 2011 9:10 pm

scorpionss demiş ki:
emremanginer demiş ki:

Ben onu denemiştim bende de olmadı yinede sağ ol.Lütfen cevaplarınızı acilen bekliyorum link de verebilirsiniz.İsterseniz özel mesajda atabilirsiniz.

Evet bende bulsam iyi olur altyazıları bir metin belgesinde şu şekilde

00:01:19,927 --> 00:01:25,399
Gelin sadık izleyicilerimiz, yağmur
ormanlarındaki yolculuğumuza katılın.

2
00:01:25,567 --> 00:01:31,278
Birlikte üç parmaklı tembel
denilen ilginç yaratığı arayalım.

yazmak gerekiyormuş ama ben bunu neye göre yapıcağımı bilmiyorum bilgisayarımda drake ve josh'ın 4.sezon bölümleri var anlıyabilsem neye göre yapıldığını Smile
Ocean-97
Deneyimli üye
Deneyimli üye
Ocean-97

Paylaşım Puanı : 446

MesajKonu: Geri: Altyazı Gömme Programı Bilenlerden Acil Cevap   Altyazı Gömme Programı Bilenlerden Acil Cevap Icon_minitimeCuma Haz. 03, 2011 2:46 pm

scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Altyazı Gömme Programı Bilenlerden Acil Cevap   Altyazı Gömme Programı Bilenlerden Acil Cevap Icon_minitimeCuma Haz. 03, 2011 3:00 pm

Ocean-97 demiş ki:
umarım yardımcı olurum..

http://forum.donanimhaber.com/m_6162548/tm.htm

Teşekkür ederim Ocean-97 ama gerek kalmadı buldum onunlada işlerimi hallediyorum.Victorious dizisini izlemediysen hemen izle sitede var. Very Happy
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: Altyazı Gömme Programı Bilenlerden Acil Cevap   Altyazı Gömme Programı Bilenlerden Acil Cevap Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 8:16 pm

Benimde ihtiyacım var AviRecomb sadece bir bölümü gömdü şimdi hata veriyor nedense

Altyazı Gömme Programı Bilenlerden Acil Cevap
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Victoria Justice Canlı Yayında Sorduğum Soruya Cevap Verdi! [Video-Türkçe Altyazı]
» NicKids veya diğer deneyimli çevirmenler lütfen cevap verin (Sorum altyazı gömmeyle alakalı)
» ARKADAŞLAR ÇOK ACİL!
» Acil Yardım!
» ARKADAŞLAR Acil