Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Scooby-Doo Sanal Kovalamaca Türkçe Dublaj İndir

2 posters
YazarMesaj
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

Paylaşım Puanı : 4672

Scooby-Doo Sanal Kovalamaca Türkçe Dublaj İndir Empty
MesajKonu: Scooby-Doo Sanal Kovalamaca Türkçe Dublaj İndir   Scooby-Doo Sanal Kovalamaca Türkçe Dublaj İndir Icon_minitimePerş. Mayıs 19, 2011 3:49 pm

Scooby-Doo Sanal Kovalamaca Türkçe Dublaj İndir 105058_2

Scooby Doo and The Cyber Chase (Scooby Doo Sanal Kovalamaca) *Alıntıdır
Konu: Scooby Doo ve arkadaşları teknoloji harikası bir oyuna hapsolurlar ve bu oyundan kurtulmak için tüm bölümlerdeki Scooby Doo bisküvi kutularını bulmaları gerekir fakat malesef bölümleri geçmek o kadar kolay olmayacaktır.

----> http://www.fileserve.com/file/4rMbAFj/Scoobby-Doo%20and%20The%20Cyber%20Chase.avi <------

En son emremanginer tarafından Cuma Mayıs 20, 2011 4:31 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
kamilsu
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye

Paylaşım Puanı : 148

Scooby-Doo Sanal Kovalamaca Türkçe Dublaj İndir Empty
MesajKonu: Geri: Scooby-Doo Sanal Kovalamaca Türkçe Dublaj İndir   Scooby-Doo Sanal Kovalamaca Türkçe Dublaj İndir Icon_minitimeCuma Mayıs 20, 2011 4:26 pm

abi bu benim projem mahmutemre nin bu sen bunu divxcehenneminden almışsın benim ordaki ismim mahmutemre. ve scooby-doo arap gecelerindeyi de yaptım. altında yazmıştım izinsiz paylaşılmasını suç olduğunu ancak onu ben paylaşabilirim.
izin almadan alıntı yapma o proje için çok uğraştım hatlarca türkçe ses için uğraştım.
bu yaptığın hiç doğru deil bağri altına mahmutemre nin dir alıntı yaptım demeliydin bir daha hiç bir paylaştığım şeyi izinsiz başka sitelerde paylaşma ve zaten bu sitede full film paylaşmak yasaktı benim bildiğim kadarıyla...

Scooby-Doo Sanal Kovalamaca Türkçe Dublaj İndir
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Scooby Doo Canavarlar Kaçtı Türkçe Dublaj İzle!
» Scooby Doo Gizem Başlıyor Türkçe Dublaj İzle!
» Yu-Gi-Oh! GX Türkçe Dublaj Bölümleri İndir
» Yu-Gi-Oh!5D's Türkçe Dublaj bütün bölümler indir
» Hop (türkçe dublaj animasyon) Tek tıkla indir