Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Supah Ninjas Türkçe Tanıtım

2 posters
YazarMesaj
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

Paylaşım Puanı : 4672

Supah Ninjas Türkçe Tanıtım Empty
MesajKonu: Supah Ninjas Türkçe Tanıtım   Supah Ninjas Türkçe Tanıtım Icon_minitimeC.tesi Mayıs 07, 2011 10:23 am

17 Ocak 2011 İlk Gösterimi yapılan bir Nickelodeon Aksiyon-Komedi Serisi Yaratıcılığını
Leo Chu ve Eric Garcia'nın Paylaştığı Seri Türkiyede henüz çıkmamıştır.

Konu: Serinin Ana Kahramanı,Mike Fukunaga Dedesinin ölümünde sonra Empire Kentinde Arkadaşları Owen ve Amanda ile birlikte kalır birkaç gün sonra Mike'a Ninjaların uzun süre önce geldiğini belirten Gizemli bir mektup verilir Mektubu okuduklarında gelinmelerinin istendiği yere gelirler ve burda onlardan ekip oluşturmaları ve suçla mücadele etme dünyasına katılmaları teklif edilir bunu kabul etmek istemiyen Owen ve Amanda yerine Mike kabul eder ve ekiplerinin Supah Ninjas olmasını kararlaştırırlar fakat bunun bilinmemesi gerektiği için sır olarak taşırlar Geldikleri bu gizemli yerin Yolu Yuvarlak bir Ninja Anahtarı ile açılıyor ve Mike'ın yatağının altından geçiyordur orda bir Hologram ile Eğitileceklerdir.

Karakterler:
Mike Fugunaga - Ryan Potter
Owen Reynolds - Carlos Knight
Amanda MyKay - Gracie Dzienny
Hologram - George Takei

Orjinal Kanal: Nickelodeon (TeenNick)
Gösterim Süresi: 23 Dk.
Sezon Sayısı: 1
Bölüm Sayısı: 4

Supah Ninjas Türkçe Tanıtım Supah-ninjas

Supah Ninjas Türkçe Tanıtım Supha-ninjas

Tanıtım Videosu:

◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: Supah Ninjas Türkçe Tanıtım   Supah Ninjas Türkçe Tanıtım Icon_minitimeC.tesi Mayıs 07, 2011 2:56 pm

Umarım türkiye'dede yakın zaman içinde çıkar Smile
Gizemli●Bayan-D
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
Gizemli●Bayan-D

Paylaşım Puanı : 137

MesajKonu: Geri: Supah Ninjas Türkçe Tanıtım   Supah Ninjas Türkçe Tanıtım Icon_minitimePtsi Mayıs 09, 2011 3:29 pm

Çevirin için Teşekkürler,Aksiyonmu hm bana göre değil o zaman Smile
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: Supah Ninjas Türkçe Tanıtım   Supah Ninjas Türkçe Tanıtım Icon_minitimePtsi Mayıs 09, 2011 5:57 pm

Bence güzel bir diziye benziyor ilk bölümü ingilizce olarak youtube'da var Smile
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: Supah Ninjas Türkçe Tanıtım   Supah Ninjas Türkçe Tanıtım Icon_minitimeC.tesi Mayıs 21, 2011 12:16 pm

6.Bölümüde çıkmış yani dizi hızlı ilerliyor keşke türkiyeyede kısa sürede çıksa king
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

MesajKonu: Geri: Supah Ninjas Türkçe Tanıtım   Supah Ninjas Türkçe Tanıtım Icon_minitimeSalı Haz. 07, 2011 6:24 pm

Ama sanırım türkiyede 50.000 yüz yılda çıkarır nickelodeon türkiye tabi şansımız varsa

Supah Ninjas Türkçe Tanıtım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Nickelodeon Dizisi 'Supah Ninjas' Tanıtım
» Supah Ninjas Türkçe Seslendirme Ekibi
» Kung Fu Panda 2 (Türkçe Tanıtım Fragmanı)
» Drake & Josh Merry Christmas - Türkçe Tanıtım
» iCarly iGo To Japan, Türkçe Altyazılı bölümden sonra aynı zamanda Türkçe Dublajlı olarak Nickelodeon Türkiye'de!