Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Nickelodeon Türkiye Severlere Eleştirim ( OKUYUN )

3 posters
YazarMesaj
Jem
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 2

Nickelodeon Türkiye Severlere Eleştirim ( OKUYUN ) Empty
MesajKonu: Nickelodeon Türkiye Severlere Eleştirim ( OKUYUN )   Nickelodeon Türkiye Severlere Eleştirim ( OKUYUN ) Icon_minitimePerş. Nis. 07, 2011 1:01 am

Aşağıdaki yazıyı bir Cartoon Network fan grubunun sitesine açtım. Size bahsini ettiğim eleştiri ve sitem kırmızı yazılmış kısımdır. Geri kalan bölüm diğer kişisel yorumlarımdır, arzu eden okuyabilir. Tabii sadece okumanızı istediğim kısa bölümü okumanız kâfi...

CN Türkiye, Türkiye'de Çizgi Dizi : Görüşlerim [ Yorumlarınızı Bekliyorum ]

---

Omnitrix fikri harika ama Man of Action'ın senaryosu iyi değil. Omnitrix çok harika bir senaryoyla işlenebilirdi.

Bakugan çıkınca izlerim ama iyi bir yapım değil, benden söylemesi.

Çocukluğumun harikası: Beyblade. Minika Beyblade'i yayınlayabilir, o olmadı Cartoon Network yayınlasa bari... Cartoon Network diğer ülkelerde Beyblade:Metal Fusion'u yayınlıyor, belki Türkiye'de de yayınlar ama son durumda Minika yayınlayacak gibi duruyor. Fakat Beyblade:Metal Fusion, Bakuten Shoot Beyblade'in yerini tutamaz benim için(Bakuten Shoot Beyblade = Beyblade Sezon 1). Beyblade:Metal Fusion'un topaçları daha güzel, o başka...

Ayriyetten Jackie Chan'in Maceraları dizisini çok severek izlerdim, ne yazık yayınlanmıyor. Eski olduğundan internette de yok, tabii dünyada en önde gelenlerden olmadığından altyazılı da bulamadım.

Size helal olsun(Cartoon Network fan grubunu kasdediyorum); adamları o kadar aradınız, e-posta attınız; en azından Cartoon Network yenilenme sürecini hızlandırdınız. Nickelodeon'nun sitesinde '' Sitemizi en kısa zamanda sizlerle paylaşacağız... '' yazıyor, bir sene oldu açılmadı. Bu arada Cartoon Network Türkiye'de, Avatar:Son Hava Bükücü kadar kaliteli bir dizi daha yayınlanmadı malesef(Avatar bugüne kadar izlediklerimin en iyisi). Ellerinde yok çünkü. Amerika'da Cartoon Network Naruto'yu yayınlıyor ama Türkiye'de kendi yapımları dışına çıkmadı, bu gidişle de çıkmayacak. Buda demek oluyorki Cartoon Network Beyblade:Metal Fusion'u da Türkiyede yayınlamayacak %99. {[Naruto Japon yapımıdır(en iyi çizgi diziyi(animeyi) Japonlar yapar...)], [Neyseki Naruto Türkiye'de Salı 22'da MTV Türkiye'de yayınlanmaya başladı(Altyazı ama yedi yıl sonra Türkiye'ye gelmiş, altyazıya da razıyız)... Ardından Hight Score adlı oyun tanıtım programı başlıyor, tavsiyemdir.]}.

Şirinler: Sanırım dizide siyasi içerik işleniyormuş ama ne bilim, ben küçükken bundan ne derece etkilendim? Üstte yazdığım sebepten ötürü Cartoon Network'de çıkmayacak %99.

Size; Avatar ,Death Note(Ölüm Defteri), Naruto'yu[Diziyi çok uzattılar biraz sıkıyor ama boş vakitlerinizde(yazın) izleyebilirsiniz(135'den 220'ye atlayın sonra Naruto Shippuden'e(Naruto Fırtına Günlükleri'ne) geçin] kesinlikle tavsiye ederim. Bleach'a yeni başladım; Fena değil. One Piece pek izleyesim yok.

CN'de Samuray Jack, Angelo Kuralları, Juniper Lee, Skung Fu, Klon Savaşları hoşuma gidiyor geri kalanları salla. Tabii Türkiye'deki diziler arasında.

Yorumlarınızı bekliyorum.
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

Paylaşım Puanı : 4672

MesajKonu: Geri: Nickelodeon Türkiye Severlere Eleştirim ( OKUYUN )   Nickelodeon Türkiye Severlere Eleştirim ( OKUYUN ) Icon_minitimePerş. Nis. 14, 2011 4:24 pm

Avatar The Last air bender,Nickelodeon'un orjinal serisi Cartoon network'un değil
NicKids
Yönetici
Yönetici
NicKids

Paylaşım Puanı : 1953

MesajKonu: Geri: Nickelodeon Türkiye Severlere Eleştirim ( OKUYUN )   Nickelodeon Türkiye Severlere Eleştirim ( OKUYUN ) Icon_minitimePerş. Nis. 14, 2011 5:28 pm

Ben anladım. Kısaca şunu diyorsun: Site olarak Nickelodeon'a baskı yapsaydık Nickelodeon yenilenir, site de açılırdı.

Ancak CN'nin yayın hakkı Türklere aitken, Nickelodeon'un Türklere ait değil. Bu sebepten dolayı herhangi bir baskı işe yaramaz. Kaldı ki böyle bir çalışma yapılmıştı.

Eleştirin için teşekkürler Smile
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

Paylaşım Puanı : 4672

MesajKonu: Geri: Nickelodeon Türkiye Severlere Eleştirim ( OKUYUN )   Nickelodeon Türkiye Severlere Eleştirim ( OKUYUN ) Icon_minitimePerş. Nis. 14, 2011 5:37 pm

O Zaman Keşke türklere ait olsaydı Smile

Nickelodeon Türkiye Severlere Eleştirim ( OKUYUN )
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nickelodeon ın sitesi (Türkiye) www.nickelodeon.com.tr Ne zaman Açılacak??
» Nickelodeon Yeni Programlar [Nickelodeon TÜRKİYE]
» Nickelodeon Türkiye
» Nickelodeon Türkiye
» Nickelodeon (Türkiye) - Vikipedi