Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Tiyatro Yarışmasında 1.'lik!

YazarMesaj
fenmat12
Deneyimli üye
Deneyimli üye
fenmat12

Paylaşım Puanı : 492

Tiyatro Yarışmasında 1.'lik! Empty
MesajKonu: Tiyatro Yarışmasında 1.'lik!   Tiyatro Yarışmasında 1.'lik! Icon_minitimeC.tesi Mart 19, 2011 11:29 am

Merhaba;

Beni çok heycanlandıran bir konuyu sizle paylaşmak istiyorum! Bu son bir hafta içerisinde "Komşu Köyün Delisi" adlı bir oyun çalışıyorduk. Yarışmaya katılmak için. Derslere girmeyip çalışıyorduk. Hemde saat 18.00'a kadar! Okulum 8.30 başlar. Bizde 8.30'ta çalışırdık. 12.30 yemek molası, ardından 18.00'e kadar molasız çalışırdık. Dekorlarımızı ayarladık! Gün gelip çatmıştı. Jüri geldiğinde çok heycanlanmıştık ama en iyi oyunumuzu jurilerin karşısında oynadık! Ne bir takılma, şaşırma olmadı. En sonunda "İlçe birinciliği" kazandığımızı söylediler. Öyle mutlu olmuştuk ki! Sırada "İL BİRİNCİLİĞİ" var! Lütfen bize şans dileyin Smile Belki sizin okulunuzda bu yarışmaya katılmıştır. Bizim okulumuzun adı Mahmut Erseven İlköğretim Okulu.
NOT : Benim rolum "Muhtar" gerçek adıyla Halis Ağa'ydi.

Tiyatro Yarışmasında 1.'lik!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tiyatro
» Tiyatro