Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Edgar & Ellen Tanıtım

2 posters
YazarMesaj
xberkx
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
xberkx

Paylaşım Puanı : 3829

Edgar & Ellen Tanıtım Empty
MesajKonu: Edgar & Ellen Tanıtım   Edgar & Ellen Tanıtım Icon_minitimePerş. Mart 17, 2011 10:29 am

Bunaltıcı Nod’s kasabasının en yüksek nokatasında, sıkıcı bir köşkte çılgın afacan ikizler Edgar ve Ellen yaşamaktadır. Anne ve babaları uzun bir dünya turuna çıktıklarından beri yalnız yaşayan ikizlerin misafirleri; tüylü ve tek gözlü yaratıkları Pet ve biraz korkunç gözüken saha bekçisi Heimertz’dir. Zeki ve cesur ikizler yaramazlık yapmaktan hoşlanıyorlar, bütün çocuklar muzipliği sever ama Edgar ve Ellen diğerlerinden biraz farklı.Edgar takımın beyni, bir mucit ve kaçak bir sanatçı..ortalığı karıştırıp ortadan kayboluyor. Ellen ise biraz daha plansız hareket ediyor. Köşklerinin etrafındaki araba hurdalığı; fevkalede icatlar yapıp eğlenmelerine ve başlarını belaya sokmalarına neden oluyor. Gösteriş meraklısı ve herseye burnunu sokan belediye başkanı Knightleigh ve kızı Stephaine; Edgar ve Ellen’ı kasabadan atmaya çalışmaktadırlar fakat ikizlerin; öyle hemen başka bir yere gitmeye hiç niyetleri yok.

Edgar & Ellen Tanıtım 188700_10150162110990549_370897450548_8560407_126977_n

Edgar & Ellen Tanıtım 198105_10150161061245549_370897450548_8551385_7257953_n

**Alıntıdır..
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

Paylaşım Puanı : 4672

Edgar & Ellen Tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: Edgar & Ellen Tanıtım   Edgar & Ellen Tanıtım Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 5:14 pm

bu çizgi dizi bugün nickelodeon'da yayınlandı, fena sayılmazdı Smile

Edgar & Ellen Tanıtım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» edgar ve ellen
» Edgar ve Ellen - Açılış
» Edgar ve Ellen Yakında Nickelodeon'da!
» Edgar ve Ellen'ı Nasıl Buldunuz?
» Edgar ve Ellen sitesi açıldı