AnasayfaAramaKayıt OlGiriş yap

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Paylaş | 

Waverly Büyücüleri - Wizards of Waverly Place 1.Sezonun Tüm Bölümleri 2007 DVDRİP [ Türkçe Dublaj ] Nette İlk Kez İndir scorpionss

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Sonraki
YazarMesaj
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici

Paylaşım Puanı : 3799

MesajKonu: Waverly Büyücüleri - Wizards of Waverly Place 1.Sezonun Tüm Bölümleri 2007 DVDRİP [ Türkçe Dublaj ] Nette İlk Kez İndir scorpionss    Salı Mart 01, 2011 12:52 am

Konunun ilk mesajı :

NOT: LİNKLERİ GÖRÜP İNDİREBİLMENİZ İÇİN ÜYE OLUP KONUYA 1 KERE MESAJ ATMANIZ GEREKMEKTEDİR... LİNKLER ÜYE OLUP 1 KERE MESAJ ATTIKTAN SONRA BURADA AÇILACAKTIR.EĞER AÇILMAZSA F5 YAPINIZ.İYİ SEYİRLER.

KISA BİR HATIRLATMA: SİTEMİZDE SIRF MESAJ AÇILMASI AMAÇLI '' Smile,Very Happy,saol vb hem Türkçe sözcüklerine uymayan hemde emeğe yapılan saygısız mesajlar,gereksiz yere fazladan smile işaretler ( tek olabilir fakat mesajlarda yalnız işaretler görünmemelidir muhakka yazı olmalıdır ) durumunda yeni bölümler eklenmeyecektir.Lütfen kurallara uyup,emeğe saygıyı gerektiği gibi belirtelim.İyi Seyirler

Waverly Büyücüleri, ABD'de ilk gösterimi 12 Ekim 2007'de, Türkiye'de 29 Şubat 2008'de yapılan Disney Channel orijinal dizisi. Dizide Justin, Alex ve Max adındaki 3 büyücü konu edilir. Bu 3 kardeş sihirlerini kullanmayı öğrenmek zorundadır. Bir gün bir yarışma yapacaklar ve en güçlü olan kazanınca güçleri onda kalacak, diğerleri güçlerini kaybedeceklerdir.

Türkçe Seslendirme Ekibi:

Alex Russo: Selena Gomez - Damla BABACAN
Justin Russo: David Henrie - Sercan GİDİŞOĞLU
Max Russo : Jake T.Austin - Emrah ÖZERTEM
Harper Finkle: Jennifer Stone - Selen ÖZTÜRK
Jerry Russo: David DeLuise - Uğur TAŞDEMİR
Theressa Russo: Maria Canals Barrera - Özden AYYILDIZ

Kendi uploadımdır izinsiz başka bir sitede yayınlanması yasaktır.Dolby Digital AC/3-2 Türkçe 2.0 Ses Kalitesi ve 720p'lik görüntü kalitesi.

En son scorpionss tarafından Çarş. Mart 30, 2011 2:11 am tarihinde değiştirildi, toplamda 34 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör

YazarMesaj
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici

MesajKonu: Geri: Waverly Büyücüleri - Wizards of Waverly Place 1.Sezonun Tüm Bölümleri 2007 DVDRİP [ Türkçe Dublaj ] Nette İlk Kez İndir scorpionss    Çarş. Mart 09, 2011 6:27 pm

7.bölüm yüklenmektedir.Aksilik olmazsa hemen sonra sitemizdedir.İyi Seyirler.
Kullanıcı profilini gör
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici

MesajKonu: Geri: Waverly Büyücüleri - Wizards of Waverly Place 1.Sezonun Tüm Bölümleri 2007 DVDRİP [ Türkçe Dublaj ] Nette İlk Kez İndir scorpionss    Çarş. Mart 09, 2011 6:28 pm

8.bölüm yüklenmektedir.Aksilik olmazsa hemen sonra sitemizdedir.İyi Seyirler.
Kullanıcı profilini gör
katherine petrova
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 17

MesajKonu: Geri: Waverly Büyücüleri - Wizards of Waverly Place 1.Sezonun Tüm Bölümleri 2007 DVDRİP [ Türkçe Dublaj ] Nette İlk Kez İndir scorpionss    Çarş. Mart 09, 2011 7:56 pm

teşekkürler Smile
Kullanıcı profilini gör
SametcanCyrus
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 4

MesajKonu: Geri: Waverly Büyücüleri - Wizards of Waverly Place 1.Sezonun Tüm Bölümleri 2007 DVDRİP [ Türkçe Dublaj ] Nette İlk Kez İndir scorpionss    Perş. Mart 10, 2011 11:38 pm

7 ve 8 bugün mü yüklenecek acaba? (:
Kullanıcı profilini gör
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici

MesajKonu: Geri: Waverly Büyücüleri - Wizards of Waverly Place 1.Sezonun Tüm Bölümleri 2007 DVDRİP [ Türkçe Dublaj ] Nette İlk Kez İndir scorpionss    Cuma Mart 11, 2011 12:40 am

SametcanCyrus demiş ki:
7 ve 8 bugün mü yüklenecek acaba? (:

Evet geçen gün net düştü ekleyemedim.Bugün de düşmezse yükleniyor şuanda.
Kullanıcı profilini gör
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici

MesajKonu: Geri: Waverly Büyücüleri - Wizards of Waverly Place 1.Sezonun Tüm Bölümleri 2007 DVDRİP [ Türkçe Dublaj ] Nette İlk Kez İndir scorpionss    Cuma Mart 11, 2011 4:44 am

Arkadaşlar üzgünüm bugün de yüklenirken evde elektrikler kesildi maalesef yüklemede orada sona erdi.Artık yarına kaldı.İyi Seyirler.
Kullanıcı profilini gör
SametcanCyrus
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Waverly Büyücüleri - Wizards of Waverly Place 1.Sezonun Tüm Bölümleri 2007 DVDRİP [ Türkçe Dublaj ] Nette İlk Kez İndir scorpionss    Cuma Mart 11, 2011 5:54 am

Olsun yine de çok çok teşekkürler yarını bekleriz nolacak (:
Kullanıcı profilini gör
oguzhan04
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 1

MesajKonu: Cevap   Cuma Mart 11, 2011 8:38 pm

Paylasim için çok tesekkürler.
Kullanıcı profilini gör
macrop28
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Waverly Büyücüleri - Wizards of Waverly Place 1.Sezonun Tüm Bölümleri 2007 DVDRİP [ Türkçe Dublaj ] Nette İlk Kez İndir scorpionss    C.tesi Mart 12, 2011 8:20 pm

güzel
Kullanıcı profilini gör
essane
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Waverly Büyücüleri - Wizards of Waverly Place 1.Sezonun Tüm Bölümleri 2007 DVDRİP [ Türkçe Dublaj ] Nette İlk Kez İndir scorpionss    C.tesi Mart 12, 2011 11:52 pm

teşekkürler
Kullanıcı profilini gör
emin0609
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 2

MesajKonu: Geri: Waverly Büyücüleri - Wizards of Waverly Place 1.Sezonun Tüm Bölümleri 2007 DVDRİP [ Türkçe Dublaj ] Nette İlk Kez İndir scorpionss    Paz Mart 13, 2011 6:02 am

çok gusel bidizi arkadaslar eline saglık
Kullanıcı profilini gör
hudoo
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 9

MesajKonu: Geri: Waverly Büyücüleri - Wizards of Waverly Place 1.Sezonun Tüm Bölümleri 2007 DVDRİP [ Türkçe Dublaj ] Nette İlk Kez İndir scorpionss    Paz Mart 13, 2011 2:15 pm

slm
Kullanıcı profilini gör
hudoo
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Waverly Büyücüleri - Wizards of Waverly Place 1.Sezonun Tüm Bölümleri 2007 DVDRİP [ Türkçe Dublaj ] Nette İlk Kez İndir scorpionss    Paz Mart 13, 2011 3:21 pm

7.8 sabırsızlıkla beklıyoruz
Kullanıcı profilini gör
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici

MesajKonu: Geri: Waverly Büyücüleri - Wizards of Waverly Place 1.Sezonun Tüm Bölümleri 2007 DVDRİP [ Türkçe Dublaj ] Nette İlk Kez İndir scorpionss    Paz Mart 13, 2011 7:43 pm

hudoo demiş ki:
7.8 sabırsızlıkla beklıyoruz

7.bölümü yükleniyor aslında 7-8 beraber ekleyecektim ama hatlar zayıf olduğu için sadece yükleniyor sonrası artık bu seferde bir aksilik olmazsa hemen sonra sitemizdedir.İyi Seyirler.
Kullanıcı profilini gör
hayalett
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Waverly Büyücüleri - Wizards of Waverly Place 1.Sezonun Tüm Bölümleri 2007 DVDRİP [ Türkçe Dublaj ] Nette İlk Kez İndir scorpionss    Ptsi Mart 14, 2011 12:25 am

teşekkürler
Kullanıcı profilini gör
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici

MesajKonu: Geri: Waverly Büyücüleri - Wizards of Waverly Place 1.Sezonun Tüm Bölümleri 2007 DVDRİP [ Türkçe Dublaj ] Nette İlk Kez İndir scorpionss    Ptsi Mart 14, 2011 5:09 am

7.Bölüm eklenmiştir bu sefer bir aksilik olmadı Very Happy. İy Seyirler.
Kullanıcı profilini gör
hudoo
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Waverly Büyücüleri - Wizards of Waverly Place 1.Sezonun Tüm Bölümleri 2007 DVDRİP [ Türkçe Dublaj ] Nette İlk Kez İndir scorpionss    Ptsi Mart 14, 2011 2:20 pm

diğer bolumleri beklıyoruz ellerine sağlık muthışsin
Kullanıcı profilini gör
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici

MesajKonu: Geri: Waverly Büyücüleri - Wizards of Waverly Place 1.Sezonun Tüm Bölümleri 2007 DVDRİP [ Türkçe Dublaj ] Nette İlk Kez İndir scorpionss    Ptsi Mart 14, 2011 6:16 pm

hudoo demiş ki:
diğer bolumleri beklıyoruz ellerine sağlık muthışsin

Yorumlar için teşekkür ederim arkadaşlar yeni bölümler eklenecektir.
Kullanıcı profilini gör
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici

MesajKonu: Geri: Waverly Büyücüleri - Wizards of Waverly Place 1.Sezonun Tüm Bölümleri 2007 DVDRİP [ Türkçe Dublaj ] Nette İlk Kez İndir scorpionss    Ptsi Mart 14, 2011 9:47 pm

8.bölüm yükleniyor.İyi Seyirler.
Kullanıcı profilini gör
LegenDary
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye

Paylaşım Puanı : 245

MesajKonu: Geri: Waverly Büyücüleri - Wizards of Waverly Place 1.Sezonun Tüm Bölümleri 2007 DVDRİP [ Türkçe Dublaj ] Nette İlk Kez İndir scorpionss    Ptsi Mart 14, 2011 10:46 pm

sağol
Kullanıcı profilini gör
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici

MesajKonu: Geri: Waverly Büyücüleri - Wizards of Waverly Place 1.Sezonun Tüm Bölümleri 2007 DVDRİP [ Türkçe Dublaj ] Nette İlk Kez İndir scorpionss    Salı Mart 15, 2011 12:53 am

8.Bölüm mesaja eklenmiştir.İyi Seyirler.
Kullanıcı profilini gör
hudoo
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Waverly Büyücüleri - Wizards of Waverly Place 1.Sezonun Tüm Bölümleri 2007 DVDRİP [ Türkçe Dublaj ] Nette İlk Kez İndir scorpionss    Salı Mart 15, 2011 1:53 am

devamı var dimi sabırsızlıkla beklıorum
Kullanıcı profilini gör
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici

MesajKonu: Geri: Waverly Büyücüleri - Wizards of Waverly Place 1.Sezonun Tüm Bölümleri 2007 DVDRİP [ Türkçe Dublaj ] Nette İlk Kez İndir scorpionss    Salı Mart 15, 2011 2:36 am

hudoo demiş ki:
devamı var dimi sabırsızlıkla beklıorum

Elbette var devamı. Very Happy İyi Seyirler.
Kullanıcı profilini gör
kamilsu
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye

Paylaşım Puanı : 148

MesajKonu: Geri: Waverly Büyücüleri - Wizards of Waverly Place 1.Sezonun Tüm Bölümleri 2007 DVDRİP [ Türkçe Dublaj ] Nette İlk Kez İndir scorpionss    Salı Mart 15, 2011 3:22 am

bir şey sölicem bir sürü bölüm yüklendi inidrmek istiyorum ama isteye giremiyorum ktunnel den giriyorum ordan da indirlimiyor yardım edermisiniz
Kullanıcı profilini gör
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici

MesajKonu: Geri: Waverly Büyücüleri - Wizards of Waverly Place 1.Sezonun Tüm Bölümleri 2007 DVDRİP [ Türkçe Dublaj ] Nette İlk Kez İndir scorpionss    Salı Mart 15, 2011 3:43 am

kamilsu demiş ki:
bir şey sölicem bir sürü bölüm yüklendi inidrmek istiyorum ama isteye giremiyorum ktunnel den giriyorum ordan da indirlimiyor yardım edermisiniz

Kamilsu sen nerden giriyorsun bilmem ama normalde Hotfile linklerine tıklayınca bölüm adıyla çıkması gerekir sonra ücretli yada ücretsiz indirmen neyse o alternativi seçip güvenlik kodu çıkar onu doldur yolla sonra '' Yüklemek için tıklayınız'' diye siyah renk bir yazı çıkar ona bas birkaç saniye bekle indirmeye başlar.Ama farklı bir indirme yapıyorsan onu bilmiyorum işte.
Kullanıcı profilini gör
kamilsu
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye

Paylaşım Puanı : 148

MesajKonu: Geri: Waverly Büyücüleri - Wizards of Waverly Place 1.Sezonun Tüm Bölümleri 2007 DVDRİP [ Türkçe Dublaj ] Nette İlk Kez İndir scorpionss    Salı Mart 15, 2011 4:11 am

onu biliyorum ama ben nick türkiye sitesine normal olarak giremiyorum açmıyor bende şu an ktunnel den giriyorum indirmek te çok istiyorum... ktunnel den girdiğim için de hotfile a.mıyor ne yapabilirim yardım edermisin scorpionss
Kullanıcı profilini gör
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici

MesajKonu: Geri: Waverly Büyücüleri - Wizards of Waverly Place 1.Sezonun Tüm Bölümleri 2007 DVDRİP [ Türkçe Dublaj ] Nette İlk Kez İndir scorpionss    Salı Mart 15, 2011 4:57 am

kamilsu demiş ki:
onu biliyorum ama ben nick türkiye sitesine normal olarak giremiyorum açmıyor bende şu an ktunnel den giriyorum indirmek te çok istiyorum... ktunnel den girdiğim için de hotfile a.mıyor ne yapabilirim yardım edermisin scorpionss

İşin aslı bende ktunnel'in kendisini biliyorum yasakken YouTube'a giriliyordu sadece o şekilde kullandım ama ben bir ktunel'den yarın bakarım , incelemeye çalışırım.Sen olmadı başka bilgisayarlardan falan dene hiç olmazsa.
Kullanıcı profilini gör
hudoo
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Waverly Büyücüleri - Wizards of Waverly Place 1.Sezonun Tüm Bölümleri 2007 DVDRİP [ Türkçe Dublaj ] Nette İlk Kez İndir scorpionss    Salı Mart 15, 2011 2:01 pm

bugun devam edecikmesin bolum yuklemeye
Kullanıcı profilini gör
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici

MesajKonu: Geri: Waverly Büyücüleri - Wizards of Waverly Place 1.Sezonun Tüm Bölümleri 2007 DVDRİP [ Türkçe Dublaj ] Nette İlk Kez İndir scorpionss    Salı Mart 15, 2011 6:15 pm

hudoo demiş ki:
bugun devam edecikmesin bolum yuklemeye

Evet 9.bölüm mesela bugün yüklenecektir.Sizlerin bunları sormasına gerek yok arkadaşlar sizler zaten bana demesenizde teşekkür yorumlarınızdan anlıyorum ben, eğer ki yükleniyor dediğimde yüklenmezse bilin ki ya acil kapatmam gerekirdi ya da internet zayıflayıp yükleme iptal oldu demektir.İyi Seyirler.
Kullanıcı profilini gör
jay bee
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 7

MesajKonu: Geri: Waverly Büyücüleri - Wizards of Waverly Place 1.Sezonun Tüm Bölümleri 2007 DVDRİP [ Türkçe Dublaj ] Nette İlk Kez İndir scorpionss    Çarş. Mart 16, 2011 12:03 am

ben mesaj atmıstım ama acılmıyo lınkı bulamıyorum..tam olarak nerde
Kullanıcı profilini gör

Waverly Büyücüleri - Wizards of Waverly Place 1.Sezonun Tüm Bölümleri 2007 DVDRİP [ Türkçe Dublaj ] Nette İlk Kez İndir scorpionss
2 sayfadaki 16 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Sonraki