Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Blazing Teens Güzel mi? Kötü mü?

4 posters

Güzel
Blazing Teens Güzel mi? Kötü mü? Vote_lcap83%Blazing Teens Güzel mi? Kötü mü? Vote_rcap
 83% [ 10 ]
Kötü
Blazing Teens Güzel mi? Kötü mü? Vote_lcap17%Blazing Teens Güzel mi? Kötü mü? Vote_rcap
 17% [ 2 ]
Toplam Oylar : 12

YazarMesaj
SinEnis
Moderatör
Moderatör
SinEnis

Paylaşım Puanı : 3554

Blazing Teens Güzel mi? Kötü mü? Empty
MesajKonu: Blazing Teens Güzel mi? Kötü mü?   Blazing Teens Güzel mi? Kötü mü? Icon_minitimeÇarş. Şub. 16, 2011 9:40 am

senshi
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 4

MesajKonu: Geri: Blazing Teens Güzel mi? Kötü mü?   Blazing Teens Güzel mi? Kötü mü? Icon_minitimeÇarş. Şub. 16, 2011 2:35 pm

bu dizi gercekten mükemmel ne olur bölümlerini koyun. zaten bir dünya fenomeni su anda da tanıtımları yapılmaya başlandı her yerde. sırf izleyebilmek için okula geç gidiyorum:) acıkcası büyük bir dikkatle takip ettiğim tek nick çizgi filmi.
SinEnis
Moderatör
Moderatör
SinEnis

Paylaşım Puanı : 3554

MesajKonu: Geri: Blazing Teens Güzel mi? Kötü mü?   Blazing Teens Güzel mi? Kötü mü? Icon_minitimeÇarş. Şub. 16, 2011 2:43 pm

Blazing Teens'in bölümlerini çok aradım ama hiç bir yerde yok.
senshi
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Blazing Teens Güzel mi? Kötü mü?   Blazing Teens Güzel mi? Kötü mü? Icon_minitimeÇarş. Şub. 16, 2011 5:38 pm

evet ben de cok aradım:( olsun yine de izleyebilmek de cok guzel umarım daha sonradan ortaya cıkmaya baslar bölümler cunku baya tanıtım yapılıyor mutlaka biri koyar diye umuyorum.
CxHaKoCaNCx
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 1

MesajKonu: Geri: Blazing Teens Güzel mi? Kötü mü?   Blazing Teens Güzel mi? Kötü mü? Icon_minitimePerş. Şub. 24, 2011 1:49 pm

bende blazıng teens 3 ü seviyorum internette aramadığım girmediğim yer kalmadı koysalar tamam ama nasıl? kamerayla video çekermiş gibi olmaz deimi anca internet yapımcıları koyar

kubilay erdem
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 3

MesajKonu: Geri: Blazing Teens Güzel mi? Kötü mü?   Blazing Teens Güzel mi? Kötü mü? Icon_minitimePerş. Şub. 24, 2011 3:50 pm

bence süper dylan en sonunda yenildi blazing teens takımı kazandı en sevdigim karakterleride
1.Liam=Photom
2.Jackı=Çığ Hareketi
3.Sean=Ses Fırtanası
4.Rey=Jade Unicorn
5.Ken=Yalnız Kurt
6.Jeryy=Big Polar İZLEYİNCE BİR DAHA İZLEYESİM GELİYOR
senshi
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Blazing Teens Güzel mi? Kötü mü?   Blazing Teens Güzel mi? Kötü mü? Icon_minitimeCuma Şub. 25, 2011 12:29 am

bugün yayınlanan bölümde liam ve jacky vardı umarım diğerleri geri gelir:( ama çok daha zevkli bölümler bizi bekliyor sanırım:)

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Güzel Yazı Yazma Sanatı, Güzel Yazı Nasıl Yazılır?
» Blazing Teens
» Blazing Teens
» Blazing Teens 3 Yoyolar
» Blazing Teens 3 Fragmanları