Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Mirandanın Stili(Kendi Ağzından) ALINTI

3 posters
YazarMesaj
xberkx
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
xberkx

Paylaşım Puanı : 3829

Mirandanın Stili(Kendi Ağzından) ALINTI Empty
MesajKonu: Mirandanın Stili(Kendi Ağzından) ALINTI   Mirandanın Stili(Kendi Ağzından) ALINTI Icon_minitimeÇarş. Nis. 14, 2010 9:03 pm

Miranda'nın olmazsa olmazları=

"Ayakkabı ve cüzdanlara bayılıyorum!Ne zaman alışverişe çıksam mutlaka yeni bir cüzdan,ya da bir çift ayakkabı alıyorum.Juicy, en sevdiğim markalardan biri.Converse'in de hemen her rengine sahibim.Ugg botlarımdan asla vazgeçmem,öyle rahatlar ki...Botlarımı,her çeşit kıyafetle rahatça kombine edebiliyorum."

"Chanel'in makyaj malzemeleri benim olmazsa olmazım.Alışveriş merkezine her gidişimde,soluğu Chanel'in standında alıyorum ve hemen en yeni ürünleri karıştırıp denemeye başlıyorum."

"Shiseido'nun çok güzel losyonları var.Neutrogena'yı da çok başarılı buluyorum.Özellikle cilt nemlendiricileri bir harika."

Miranda'dan Öneriler

Makyaj:
"Her şeyden önce,makyajınızın doğal görünmesine özen gösterin.Makyaj yapmaya yeni başladığım zamanlarda çılgınca denemeler yapıyor,gözlerimi abartılı şekilde boyuyor ve çeşit çeşit allıklar deniyordum.Şimdiyse sadece iki küçük adımda tüm makyajımı tamamlıyorum:hafif bir allık ve biraz maskara."

Kötü Saç Günü:
"Şapka takın!Ya da kopüşonlu hırka ve kazaklardan yararlanın.Benim bir sürü kopüşonlu hırkam var ve kimsenin saçlarımı fark etmesini istemediğim zamanlarda,hemen kopüşonumu başıma çekiveriyorum."
oguzhank8
Süper Aktif Üye
Süper Aktif Üye
oguzhank8

Paylaşım Puanı : 1146

MesajKonu: Geri: Mirandanın Stili(Kendi Ağzından) ALINTI   Mirandanın Stili(Kendi Ağzından) ALINTI Icon_minitimePerş. Nis. 15, 2010 5:54 pm

Makyaj:
"Her şeyden önce,makyajınızın doğal görünmesine özen gösterin.Makyaj yapmaya yeni başladığım zamanlarda çılgınca denemeler yapıyor,gözlerimi abartılı şekilde boyuyor ve çeşit çeşit allıklar deniyordum.Şimdiyse sadece iki küçük adımda tüm makyajımı tamamlıyorum:hafif bir allık ve biraz maskara."
eminim bana demiyor Very Happy sağol Very Happy
JeRo
Moderatör
Moderatör
JeRo

Paylaşım Puanı : 666

MesajKonu: Geri: Mirandanın Stili(Kendi Ağzından) ALINTI   Mirandanın Stili(Kendi Ağzından) ALINTI Icon_minitimePerş. Nis. 15, 2010 5:58 pm

teşekkürler

Mirandanın Stili(Kendi Ağzından) ALINTI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Süngerbob Sapancı Manyak Katil Türkçe İzle (Alıntı Değildir Kendi Uploadımdır)
» iCarly Bölüm Listesi ALINTI
» Jerry,Jennette & Nathan Madagaskar penguenleri stili
» mirandanın en güzel resimleri!
» mirandanın aile sırları